Μετάβαση σε περιεχόμενο

(mina2) EPITELOUS 8A GINW MANAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αχ ρε αθηνουλα μου κ πανω που ειδα τον τιτλο κ μπηκα κατευθειαν να απαντησω δακρυσα κ το στομαχι μου εγινε κομπος.

τι να πω κοπελα μου ξερω ποσο πολυ θελεις παιδακι..

λυπαμαι γιαυτο που συνεβει.ευχομαι ο θεος να σου δωσει δυναμη κ συντομα να χεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου γιατι το αξιζεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..:( ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ:P ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ.ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΡΟΔΙΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ (ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΦΑΝΟΥΛΑ).ΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ..ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΔΥΣΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΟΠΟΙΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ PM ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Η ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΤΕ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΧΡΗΣΤΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΕΣΤΩ ΕΝΑ ΛΟΓΟ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου λυπάμαι πάρα πολύ...:(

Σε καταλαβαίνω...

Τα ίδια πέρασα πριν 3 μήνες...:dry:

Εύχομαι σύντομα να μεγαλώσει μέσα σου

ένα σποράκι και γίνει ένα υγιέστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μινα μου ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ...ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΕΙ...ΑΦΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου λυπάμαι πραγματικά πάρα πολύ..Ελπίζω γρήγορα να έρθει ένα γερό μωράκι που θα σου αλλάξει τη ζωή γεμίζοντάς την με ευτυχία!

Ότι θέλεις εδώ είμαστε όλες

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσακίστηκα τριπλά σήμερα!

Πάνω που πήγα να σου γράψω συγχαρητήρια, διαβάζω την εξέλιξη και παγώνω!

Ε όχι ρε γμτ...

Λυπάμαι ειλικρινά!

Να σου δώσει δύναμη ο Θεός να το ξεπεράσεις σύντομα! :( :(

:(

:(

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΙΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΕΛΠΙΖΩ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΤΥΧΕΡΗ...............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη και κουραγιο κοριτσακι μου ...ρε κοριτσια πριν απο λιγο εμαθα για τα αλλα 2 κοριτσια και τωρα και για την Μινα μας.τι να πω εχω γινει κομματια στην κυριολεξια:( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Λυπαμαι Μινα μου,ομως δεν θελω να το βαλεις κατω με τιποτα,δεν εχει νοημα να σου πω να μην στενοχωρηθεις,αυτο δε γινεται,ομως με τον καιρο θα μαλακωσει η θλιψη σου και θα ερθει και το μωρο που περιμενεις κοριτσακι μου,υπομονη σου ευχομαι και δυναμη,ολα θα περασουν Μινα μου,θα δεις!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσι μου η φανη,εσυ,η λινα τι γινεται ρε παιδια στεναχωρηθηκα παρα πολυ...........

μινα μου μπορει το ονειρο σου να σταματησε νωρις αλλα τα ονειρα δεν τελειωνουν ποτε να το θυμασαι αυτο και ειμαι σιγουρη πως καποια στιγμη θα εχεις ενα γλυκο νινακι στην αγκαλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα λυπάμαι πολύ γι' αυτή την εξέλιξη.

Σου εύχομαι απ' τη καρδιά μου αυτό να είναι το τελευταίο όνειρο που σβήνει και να γίνεις σύντομα μανούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mina mou agapi mou...

Pragmatika lupame re gmt...

Ma ti ginetai???

Ola anapoda auton ton mina...

Agapi mou oso mporeis min stenaxwriesai,,,

To kserw pws einai duskolo...

Dunami agapi mou DUNAMI...

Stathou dunati...

Filia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΠΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.....ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALIMERA.

PROTA PREPEI NA SAS EFXARISTISO MESA APO TIN KARDIA MOU POU EISTE EDO PRAGMATIKA DEN MPOREITE NA FADASTITE POOOOSO OOOOOOOOMORFA NIO8O POU EIPARXETE SAS EFXARISTO MOU EXETE DOSEI TOSO KOURAGIO K TOSI DINAMI POU DEN PERIMENA TOSO SIDOMA NA TO NIOSO . X8ES I ALI8EIA EIMOUN SE A8LIA KATASTASI TA EIXA VALEI ME 8EOUS K DEMONES POU LENE ARGOTERA TO VRADAKI PRIN PAO STO GIATRO EIPA OTI TELIKA O 8EOS KSEREI KALITERA APO EMAS K OPOS LEEI K I MARIMARI MESA APO TI DOKIMASIA MAS ETIMAZEI KATI KALO.

LOIPON O GIATROS MOU EIPE OTI TO MONO POU MPOROUME NA EFXOMASTE EINAI NA PESEI I XORIAKI AVRIO POU 8A TIN KANO GIA NA APOFIGO TI DISARESTI EPEMVASI TOU KA8ARISMOU K NA MI SIMVEI KATI K SE KAPIA SALPIGA AN K APO TIN EKSETASI DEN EIDE KATI ALLA EPEIDI DEN EIDE K KATI STI MITRA EINAI EPIFILAKTIKOS.

PADOS KORITSIA O GIATROS PEZEI POLI SIMADIKO ROLO TELIKA

MOU EIPE OTI MOLIS TELIOSI AFTO ME TO KALO K DOUME NA KATEVENEI I XORIAKI 8A ME VOI8ISI ME MIA ENESI NA FIGOUN TA YPOLOIMATA K APO EKEI K PERA 8 AKANOUME MIA SEIRA EKSETASEON K META DEN 8A XREIASTI NA PERIMENO PALI ENAMISI XRONO NA KSANAMINO POLI SIDOMA 8A TA KATAFEROUME AN OLA PANE KALA TORA MOU EDOSE TOSO KOURAGIO POU DEN TO PERIMENA TORA TO MONO POU EFXOMAI EINAI NA KATEVEI I XORIAKI K NA MI MOU SIMVEI KATI ME SALPIGA.

EFXOMAI OLA NA PANE KALA . VEVEA DEN KSERO AN TO IDIO KOURAGIO PIRE K O ADRAS MOU GIATI TON EIDA POLI PESMENO K NA PO TIN ALI8EIA DEN TO PERIMENA OTI 8A STENAXORI8EI TOSO ALLA PROSPA8O NA TOU DINO KOURAGIO K NA TOU LEO OTI TIN EPOMENI FORA 8A EIMASTE PIO TYXERI TOULAXISTON AFTO EFXOMAI.

KORITSIA GIA ALLI MIA FORA SAS EFXARISTO POU EISTE EDO .

BOURIQUE STIN EKSETASI POU 8A KANEIS 8A PANE OLA KALA MIN EPIREAZESE APO TIN DIKI MAS ATIXIA MI STENAXORIESE OLA KALA 8A EINAI .

MARDIO EXEIS DIKIO GIA TO KAFEDAKI OPOTE 8ELEIS PRAGMATIKA VRISKOMASTE STILEMOU PM EXO XRONO APO TO MESIMERI K META K SAVATOKIRIAKA FREE

FILAKIA POLLA POLLA SE OLES SAS EFXARISTO.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΘΗΝΟΥΛΑ!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ...ΝΑ ΔΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟΣΟ..ΧΤΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΦΑΝΗ..ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ,ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ..ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ,ΤΟ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΕΣΥ..ΦΙΛΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου γεια σου!!

Ευχομαι ο καλος σου ο γιατρουλης να κανει τα καλυτερα ωστε συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα τα οποια θα μεινουν για παντα!! :)

Κανε οτι σου πει ο γιατρος και γρηγορα θα γινουν ολα.

Χαιρομαι πραγματικα που εισαι τοσο αισιοδοξη. Θετικες σκεψεις να κανεις μονο! Μην τα βαζεις με κανεναν ολα για καποιο λογο εγιναν.

Φιλακια πολλα! :kiss::kiss:

Αφροδιτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι άλλο να πω πια;;; :(

Πάνω που μπήκα για να δώσω συγχαρητήρια πάγωσε το αίμα μου με την εξέλιξη :angry::angry:

Ρε κορίτσια!!!! Φωνάξτε ένα παπά να κάνει αγιασμό. Έλεος πια!

Γιατί συμβαίνουν τέτοιες καταστάσεις σε γυναίκες που έχουν τόση αγάπη να δώσουν;

Πάντως Mina μου πρέπει να είσαι ψυχούλα! Έχεις την στεναχώρια σου και δίνεις και σε εμάς κουράγιο. Μπράβο σου! Εύχομαι να σε ανταμείψει ο θεούλης γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMERA MINA!!!!!!

XAIROMAI POY EISAI AISIODOKSH!NA DEIS POY SYNTOMA THA ERTHI ENA ALLO MORAKI STHN KOILITSA SOY K THA SAS BOITHISEI NA TA KSEXASETE OLA!TO EZISA K EGO PRIN 2 XRONIA K KSERO POSO DYSKOLO EINAI.NA STIRIKSEIS K TON ANTROYLI SOY.SIGOYRA TO XREIAZETE....

EMEIS "KOROIDEYAME" O ENAS TON ALLON.....TOY ELEGA DEN PEIRAZEI,NA DEIS POY SYNTOMA THA KANOYME ALLO K MOY ELLEGE TA IDIA K O ANTRAS MOY,AN K KATABATHOS EIMASTAN K OI DYO XALIA.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου , έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ όμως πιστεύω ότι είναι η τελευταία στεναχώρια που παίρνεις, είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά την επόμενη φορά και δεν θα αργήσει καθόλου αυτή η στιγμή..

πω πω σήμερα έχω πάθει τριπλό σοκ....

Τα φιλιά μου κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα λυπαμαι πολυ για αυτο που συνεβη..

Ευχομαι παντα να αντιμετωπιζεις με αυτη την αισιοδοξια τις δυσκολιες της ζωης..μα πανω απ ολα ευχομαι να χαρεις στο συντομο μελλον μια ολοκληρωμενη εγκυμοσυνη και τον καρπο του ερωτα σας..Μεσα απο την καρδια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν υπαρχει αμφιβολια...και βεβαια θα γινεις μανα!! Λυπαμαι για αυτο που σου συνεβη αλλα χερομαι για αυτο που εισαι... υπομονη και επιμονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...