Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΝ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ???


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΝΟΨΙΣΟΥΜΕ?ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΕΙΜΑΙ 29,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 28,ΚΑΝΟΥΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΑ,2 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩΩΩΩ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ,ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ας συστηθω και εγω λοιπον... Ειμαι η Μαρια 29 ετων, απο Κρητη και με τον αντρα μου προσπαθουμε συστηματικα δυο μηνες....Καλη επιτυχια σε ολες μας...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ιδέα πράγματι! Είμαι η Ιωάννα, 32 ετών από Αθήνα και προσπαθώ συνολικά 4 μήνες και πηγαίνω προς τον πέμπτο. Συστηματικά τους 2 τελευταίους. Καλή επιτυχία κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, Είμαι η Χριστίνα 28 ετών και προσπαθώ 15 μήνες!Τον τελευταίο με SERPAFAR. Αυτές τις μέρες περιμένω την ακατανόμαστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ "ΕΙΜΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!" ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι η Βασιλική και αν κρίνω από τις ηλικίες σας εγώ θα'πρεπε να έχω εγγόνια αλλά προσπαθώ για το πρώτο μου μωρό εδώ και 4 μήνες!!Είμαι 37 χρονών και ο αντρούλης μου 42.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,ειμαι η Μαγδα απο θεσσαλονικη ειμαι 29χρ.και προσπαθουμε 9 μηνες,αυτο το μηνα πηρα τεστ ωορρηξιας...θα δειξει φιλια σε ολες[ωραιο θεμα]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι απο μενα μανουλες και υποψηφιες μανουλες!Εγω ανηκω στην δευτερη κατηγορια ,ειμαι 31 και το παλευουμε εντατικα τους τελευταιους 4 μηνες!Ευχομαι να δουμε ολες συντομα τις πολυποθητες 2 γραμμουλες στο τεστ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ & Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 30 ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΕΝΤΑΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από μένα. Είμαι η Μαρία 33,5 ετών και ο άντρας μου 35 από Αθήνα. Προσπαθούμε για μωράκι από τον Ιανουάριο αλλά όχι συστηματικά γιατί εγώ λόγω διορισμού έφυγα από την ΑΘήνα με αποτέλεσμα να βλεπόμαστε μόνο 5 μέρες το μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραα!!! :kiss:

είμαι η Αναστασία και με την αγάπη μου προσπαθούμε εδώ και δυο μήνες περίπου. Λέμε χαλαρά και όποτε μας έρθει το νινάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες!!!!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 χρονων και ο αντρας μου 29....Προσπαθουμε γυρω στους 5 μηνες...βεβαια χαλαρα θα ελεγα και χωρις να εχω εντοπισει την ακριβη ημερα ωορηξιας οποτε αυτον τον μηνα λεω κι εγω να παρω τεστ ωορηξιας γιατι ειναι δοκιμασμενη η συνταγη χα χα χα!!!Οσες περιμενουν να μην την ξαναδουν για 9 μηνες!!!Ευχομαι αυτο το θεμα να αρχιζει και να αδιαζει και να μην προσπαθουμε πια!Φιλακια σε ολες!Καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Είμαι η Μάρθα 33 χρονών και δύο μηνών.... Προσπαθούμε δύο χρόνια σχεδόν. Ακριβώς στον ένα χρόνο έμεινα έγκυος. Η εγκυμοσύνη παλλινδρόμησε στους δύο και κάτι μήνες. Προσπαθούμε από το Νοέμβρη αλλά τίποτα γιατί δεν είχα καν περίοδο. Αυτό το μήνα ξεκίνησα serpafar

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !! ειμαι η έφη κλεινω τα 30 τον αυγουστο και προσπαθω 5 μηνες και κατι και πριν απο 2 μηνες ειχα μια παλινδρομη κυηση..

ευχομαι σε όλες τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, ας σας πω κι εγώ τα δικά μου... :)

Είμαι η θεία Ρούλα :P 35,5 χρονών ( το μισό υπέρ του μαθητή δεν το θέλω! :P ).

Είχα μια αποβολή (σεπτ. 07) και μια παλίνδρομη (απριλ. 08). Μετά από ένα κάρο εξετάσεις κλπ και από το Νοέμβριο και μετά, το'χουμε αφήσει στο "ελεύθερο" ξανά... Αλλά δεν υπάρχει συστηματική προσπάθεια για πολλούς λόγους :( οπότε ίσως κακώς γράφω στο θέμα...τέλος πάντων..

Πάντως να πω πως οι δύο εγκυμοσύνες μου ήρθαν πολύ εύκολα, χωρίς κανένα άγχος κλπ κλπ. Δεν το σκεφτόμουν καθόλου και τις δυο φορές. Κι έτσι εύκολα θέλω να ελπίζω πως θα'ρθει και η επόμενη εγκυμοσύνη (το άγχος μου είναι στο τι θα γίνει μετά...).

Συμβουλή μου προς όλες σας είναι να μην αφήνετε το άγχος να κυριεύει τις προσπάθειές σας, γιατί έτσι χάνεται και το νόημα όλης της διαδικασίας. Ας μην ξεχνάμε, τα παιδιά είναι προϊόν της αγάπης μας, του έρωτά μας.. Πρέπει η μαμά κι ο μπαμπάς καταρχήν να περνάνε καλά μαζί, για να'ρθει και το παιδάκι σε μια υγιή κατάσταση. Τα παιδιά πρέπει να'ναι το αποτέλεσμα αγάπης και όχι νεύρων, έντασης, άγχους και μετρήσεων (λέγε με θερμόμετρο, ημερολόγιο κλπ κλπ… ).

Γι'αυτό θα έλεγα να αλλάξετε στο μυαλό σας τον τίτλο: αυτό το "προσπαθούμε" ακούγεται πολύ βαρύ και κουραστικό. Κάντε το "αγαπιόμαστε δημιουργικά»! Γιατί αυτό είναι, δημιουργούμε μια νέα ζωή! :)

Κορίτσια μου όμορφα, καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας και σύντομα όλες σας με νινάκια στις κοιλίτσες σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι η Γιούλη και είμα 28 ααα είμαι πλέον καλά το πήρα απόφαση μετά από 17 μήνες προσπάθειας ότι θα έρθει όταν θέλει χωρίς άγχος και κτλ κτλ...

Πριν από 3 μήνες είχα μια αποβολή , μια που το έμαθα και μια που άρχισαν τα ροζ. Οι γιατροί είπαν βιοχημική εγκυμοσύνη και βιοχημική αποβολή.. :(

Το θέμα όμως είναι ότι το μήνα που έμεινα δεν το είχα στο μυαλό μου νόμιζα ότι έχασα την ωωρηξία , το μοναδικό "σύμπτωμα" ήταν ότι έλαμπα , μου το είπαν και άσχετοι εκείνη την περίοδο...περιττό να σας πω ότι κοιτάζω τον καθρέφτη όταν περιμένω να αδιαθετήσω η χαζη καλά καλά...

Ελπίζω γρήγορα να μεταφερθούμε σε μια άλλη κατηγορία σχετική με εγκυμοσύνη!!!

Ευχές για ότι καλύτερο!!!

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μακαρι να ειχα την δυναμη να τα εστελνα εγω σε ολες σας!!!Τι να πω...ειναι τοσο ιδιαιτερο και σημαντικο για την καθε μια γυναικα ξεχωριστα...ξερω ποσο το θελουμε...δινω ολες μου τις ευχες για ολες...

Θειαουλαααααααα κανονισεεεεεε θελω ξαδερφακιιιιιιιιιιιιιι....ευχομαι για σενα η ζωη να σου φερει αυτην την υπεροχη αισθηση δημιουργιας μια ζωης συντομαααααααααααααααα...

Και σε ολες!!

Υγεια να εχουμε και δεν αργει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ας συστηθώ κι εγώ. Πρώτα όμως να ευχηθώ να πάει γούρι αυτό το post και μία μία να βγαίνει εκτός...

Είμαι η Λίνα, 30 χρόνων και προσπαθούμε 8 μήνες (όχι όλους τους μήνες συστηματικά).

Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να ζήσει το προσωπικό της θαύμα πολύ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 34.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΕΝΕΣΙΜΗ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΑΣΧΗΜΟ ΒΑΘΜΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ,ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Η ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ.ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ...ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΨΑΧΤΕΙΤΕ ΕΓΚΑΙΡΩΣ...ΚΑΝΤΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΘΟΥΜΕΝΟ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγώ...........

Λοιπόν εγώ είμαι 33, ξεκίνησα χαλαρά απο το Γενάρη 2008 ....έχω μάθει τα πάντα γιατί τα έχω σχεδόν όλα , ινομυώματα , πολύποδες,, πολυκυστικές , Θυρεοειδή , μυωπία (όχι αυτό δεν επηρεάζει παρασύρθηκα) και προσπαθούμε :dry: κάτσε να υπολογίσω 18 μήνες - 2 (λόγω χειρουργείου) ναι είμαι στο 16ο μήνα..παιρνω SErpafar...έκανα κ τη σαλπιγγογραφία μου και δεν περιμένω τίποτα....δεν με θέλει κορίτσια με τίποτα...(τον προηγούμενο μήνα είχα 4 ωοθυλάκια) !!! Αυτό μόλις 2 ....και εγω απο τα νευρα μου ψωνίζω στενα ρούχα και φουστάκια για να έχω λόγω να μην θέλω να παχύνω...

Δεν ξέρω για εσάς αλλα εγω μετραω και ξαναμετράω τους μήνες , γιατί νομίζω πως προσπαθώ μια δεκαετία..............

Καλή τύχη σε όλες μέσα απο την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ουτε σε κεντρο απεξαρτησης να ειμασταν:woohoo: :woohoo:

λοιπον ειμαι η νατασα ειμαι 30 :( :( αχχχχχ αυτο ποναει πιο πολυ:lol: :lol: και με μια αποβολη στο ιστορικο μου φτασαμε αισιως τα 3,5 χρονια προσπαθειας:unsure: :unsure:

δεν παιρνω τεστ,δεν μετραω θερμοκρασιες,δεν ψαχνω συμπτωματα!!!!!!!!

απλα κανουμε σεξ οποτε εχουμε κεφια αν και νομιζω οτι τις μερες μας μια χαρα τις πετυχαινουμε λογο αυξημενης διαθεσης εκεινες τις μερες και περιμενουμεεεεεεεεεε:dry: :dry:

αντε καλη επυτυχια σε ολες μας!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 31 ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 37 ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ. ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΑΣ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΙ ΕΧΟΥΜΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ. ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΣ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️
    • Πχ εμένα την μαμα μου που ήθελε να πάει διακοπές την έβαλε με πρόκληση τοκετού της έσπασαν τα νερά και την βάλανε τεχνητούς πόνους γέννησε φυσιολογικά  αλλα κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική τουλάχιστον αν ηταν ξεκάθαρος μαζι της ότι θα πάνε για καισαρική για αυτόν τον λόγο από την αρχή οκ αν της το είπε τελευταία στιγμή τότε είναι απαράδεκτος ο γιατρός υπάρχουν και αυτοί δυστηχως 
    • Λοιπόν πήγαμε άγιο Δομίνικο 🌴, 20 ώρες στο πήγαινε με 2 ανταποκρισεις και 16 ώρες ή επιστροφή με 1 ανταπόκριση.  Δεν ένιωσα να κουράζομαι παραπάνω απ ότι σε άλλα ταξίδια μου. Δηλαδή φυσιολογικά πράγματα! Λόγω εγκυμοσύνης είχα προτεραιότητα σε όλες τις ουρές οπότε μη σου πω ότι ήταν κ πιο ξεκούραστα 😊 ! Εκει όλα μια χαρά μπάνιο, παραλία κ βόλτες κάθε μέρα. Τελευταία μέρα είχαμε κλείσει μια ημερήσια κρουαζιέρα και ήταν με ταχύπλοο και είχε τεράστια κύματα κ πηγαίναμε γκαπα γκουπα πάνω κάτω.  Εκεί τα είδα όλα, είπα θα γεννησω πάνω στη βάρκα από τα χτυπήματα.... μου λέει ο σύζυγος με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις θα βγει το παιδί!!!! Οποτε εμείς τη ζαβομαρα δεν την γλυτώνουμε! 😝!! Ελπίζω την Παρασκευή που θα πάω στη γιατρο να είναι όλα καλά 🥰!!!!
    • Κορίτσια γύρισα από τον γιατρό. Είδαμε το μικρουλι, είδαμε και την καρδούλα να πάλλεται και την ακούσαμε κιόλας. Ο γιατρός ζήτησε να ξαναπάω σε μια εβδομάδα να την ακούσουμε ξανά, καθώς με έβγαλε 6 εβδομάδων και είπε ότι ακουγόταν λίγο χαμηλά η καρδιά. Είναι φυσιολογικό μου είπε σε αυτήν την εβδομάδα ωστόσο. Εγώ όπως κοίταγμα την οθόνη είδα ότι έγραφε 6w 5d. Τον ρώτησα ξανά αν είναι ανησυχητικο αυτό με την καρδιά και μου είπε να μην αγχώνομαι. Δεν σας κρύβω όμως ότι έχω πέσει πολύ ψυχολογικά. Φοβάμαι μήπως πάω την επόμενη εβδομάδα και η καρδούλα έχει σταματήσει, όπως τότε..... Δεν θυμάμαι στην κόρη μου σε ποια εβδομάδα ακριβώς ακούσαμε την καρδούλα της. Δεν ξέρω πως θα περάσει αυτή η εβδομάδα, μου φαίνεται αιώνας....
    • Α καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη!!! Μετά απο τόσες προσευχές μου ήρθε ξαφνικά χωρίς να το περιμένω, άρα σίγουρα μόλις την αντικρύσω δε θα με νοιάζει τίποτα! Σίγουρα θα βρεθεί. Δεν αγχώνομαι καθόλου. Κι όμως όπως σου είπα την έβαλε 26/12 για καισαρική γιατί μετά έφευγε για διακοπές! Αν συντρέχει λόγος δεν το συζητώ! Αλλά θέλω να προσπαθήσω για φυσιολογικό τοκετό όσο περισσότερο γίνεται! Γενικά απ' ότι έχετε καταλάβει... είμαι πολύ ΖΕΝ! Αλλά δε σημαίνει πως έχω και "άγνοια κινδύνου" Απλώς προσπαθώ να σκεφτώ κάποια πράγματα όσο νωρίτερα γίνεται για να μη μου φανούν βουνό μετά! Κι άλλωστε η παρέα εδώ μαζί σας, με βοηθάει πολύ γιατί δεν κρατάω τίποτα μέσα μου!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...