Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kalws sas vrhka...tha hthela thn vohtheia sas!!!


Recommended Posts

ΑΧ... δεν πειραζει natasaki !!!!!!!!!

Να μην στεναχωριέσαι καθόλου .... Την επόμενη φορά θα είσαι πιο τυχερή !! Κι εμείς θα σε χειροκροτάμε ... Θα δείς ... !!!! :laugh: Γέλα λίγο και απόλαυσε τη κάθε μερούλα σου με ότι και να κάνεις και ότι κ να συμβαίνει !! Στο λέω με όση πείρα μπορεί να διαθέτω στα 35 μου (οχι ότι είναι και πολύ εδώ που τα λέμε :lol::lol: χιχιχιχιχι) αλλά με 6 μήνες προσπάθειας και με κάθε μήνα να έχω συμπτώματα και κάθε μήνα να νομίζω ότι αυτός είναι ο τυχερός μου !! Αλλά .. που θα πάει :S ??? :blink: στο χέρι του είναι ???

Θα δείς !!! Ολα καλά θα πάνε !! Απλά θέλει λίγο χρόνο παραπάνω... για μερικές απο εμάς ;) Φιλιά κ αισιοδοξία !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natalaki δεν πειραζει κοριτσι μου,ευχομαι τον επομενο μηνα να εισαι πιο τυχερη;) και εγω σημερα αδιαθετησα και ειχα 2 μερες καθυστερηση.στεναχωρεθηκα και αυτην την φορα οπως καθε μηνα αλλωστε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax vre mariant poso se katalavainw!Tha deis pou tha paei kapoia stigmh euxomai suntoma tha kanoume kai emeis thn anakoinwsh mas kai tha exoume kai emeis to xeirokrotima mas etsi Dimi????? :)

Apekthsa thn kaluterh parea kai me tosh thetikh energeia eimai sigourh pws ola tha pane kala.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου natasaki! Να συστηθώ! Ειμαι η τρελή με τα συμπτώματα και είμαι καλά!!

Τα ίδια και χειρότερα έχω κάθε μήνα που περνάει! Κάθε μήνα νομίζω ότι είμαι έγκυος και έχω όλα τα συμπτώματα. Τον περασμένο μήνα έφαγα μια ήττα απίστευτη. Το πίστεψα ότι ήμουν και μέχρι όνειρα για το πως θα το ανακοινώσω στον αντρούλη μου έκανα.

Δεν πειράζει κορίτσι μου, θα έρθει η μέρα που θα ανακοινώσουμε κι εμείς την εγκυμοσύνη μας και θα χαρούμε με τις κοπέλες εδώ.

(Μόνο να έρθει σύντομα αυτή η μέρα γιατί δεν την παλεύω!:silly:)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στενοχωριέσαι κορίτσι μου!! Θα δεις!! Όλα θα πάνε καλά!! Καλά θα κάνεις και θα πας στον γιατρό.. Και εύχομαι ολόψυχα τον επόμενο μήνα να μας ανακοινώσεις για την εγκυμοσύνη σου!! Καλή επιτυχία και καλή τύχη!!! Σου στέλνω ένα γλυκό φιλάκι και πολύ θετική ενέργεια και σκέψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως και εγώ έχω ακούσει ο είναι σύνηθες το φαινόμενο να είναι κάποια γυναίκα έγκυος παρόλο που έχει κανονικά περίοδο.

Βέβαια το επικύρωσα από τις ιστορίες που έγραψαν τα κορίτσια παραπάνω..

Εύχομαι πραγματικά να είσαι και το όνειρο σου να γίνει πραγματικότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Φυσικά Νατασάκι μου θα χειροκροτάμε κι εμείς και θα μας χειροκροτάνε... !!!!!!! Κι οχι μόνο με τα χέρια ... αλλά και με τα πόδια μαζί θα χτυπάμε παλαμάκια :silly: :silly: :silly:

Αλήθεια αλήθεια ..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...