Μετάβαση σε περιεχόμενο

voithiste me


hai

Recommended Posts

kalispera koritsia.telika mou irthe i periodos me episkeftike.to provlima mou einai to exis:o kiklos mou einai statheros 28 imerwn.sinithos mou krataei 4 meroules.simera loipon deyteri mera periodou anti na exo ayximeni roi exei ellatothei para poli.thelo na sas po pos ekana 1 test prin na mou erthei periodos kai vgike arnitiko.fovamai mipos exw tipota anisixitiko.sas eyxaristw ek ton proterwn.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θεωρώ ότι είναι κάτι σημαντικό..συμβαίνουν αυτά. Κ μένα κάποιες φορές η ροή ήταν αρκετή ενώ αλλες φορές η ροή ήταν μικρη και η περίοδος κρατούσε λιγότερο απότι συνήθως. Μην ανησυχεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δεν νομίζω ότι είναι κάτι το ανησυχητικό! Μου έχεις συμβεί κι εμένα! Άλλες φορές πολύ ροή, άλλες φορές λιγότερο! Περίμενε μέχρι το τέλος της περιόδου! Μπορεί απλά να σου κρατήσει μια μέρα παραπάνω! Μπορεί να αλλάζει ο κύκλος σου! Πολλά μπορεί να συμβαίνουν! Συμβουλέψου και τον γιατρό σου βέβαια για πιο σίγουρα!! Καλή συνέχεια.. κι εύχομαι τον άλλο μήνα να μας ανακοινώνεις εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνησω και εγω με τα υπολοιπα κοριτσια οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικο :huh: ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

αυτα ειναι συνηθισμενα καλη μου και ιδιαιτερα με την αλλαγη της εποχης μου εχει τυχει πολλες φορες οποτε μην αγχωνεσαι,ορισμενες φορες μεγαλος πονος και λιγη ροη και αντιστροφα οποτε καταλαβαινεις, καθε φορα κανει οτι θελει:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HAI ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ:( ΑΛΛΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ:) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΦΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ(ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ)ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ:laugh: ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΦΙΛΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα μέσα στο μυαλό μας είναι κορίτσι μου! Χαλάρωσε κι άστο να έρθει μοναχό του! Όσο το κυνηγάμε, όχι απλώς δεν έρχεται, αλλά παίζει και η περίοδος με τα νεύρα μας! Δεν είναι πάντως κάτι το ανησυχητικό... μη σκας... γερά για τον επόμενο μήνα! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...