Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!

Αχ δεν ξέρεις πόσο πολύ χάρηκα.Ούτε να γνωριζόμασταν βρε κούκλα μου:laugh:

Χάρηκα πολύ και με τους γονείς σου.Μπράβο τους που έστω και αργά ήρθαν δίπλα σας.Και εννοείται θα ξετρελλαίνονταν με την μπουμπού σας.Μα είναι δυνατόν μπροστά στην εγγονούλα τους να αντιδρούσαν αλλιώς?Όσο για την "πεθερά" σου απλώς την προσπερνάω.Δεν αξίζει ούτε να γράψω κάτι γιαυτήν.:angry:

Κοίτα να απολαύσεις την πιο όμορφη σχέση της ζωής σου.Καλή λοχεία κοριτσάκι μου:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

to agoraki mou με το καλό το αγοράκι σου!χιχι:kiss: :kiss: :kiss:

Μαρινίκη μου ευχαριστούμε πολύ!!

Χριστίνα τα μωρά μας έχουν ακριβώς 8 μήνες διαφορά!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!Να σας ζήσει η κορούλα σας , το σπλάχνο σας!!! Να είστε πάντα τόσο ερωτευμένοι και αγαπημένοι και να μην αφήσετε ποτέ κανέναν να μπει ανάμεσά σας!!!

Η πεθερά σου ασχολίαστη....είμαι σίγουρη ότι θα γυρίσει γονατιστή για συγγνώμη.. 'Οπως όμως και αν γίνει με την πεθερά, στήριξε τον άντρα σου γιατί εκείνος τώρα θα αισθάνεται 2 φορές άσχημα..

Καλή λοχεία να έχεις και να μας βάλεις και καμιά φώτο να σας δούμε ε;

φιλιάαα πολλάαα

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα που μπηκες και εγραψες βρε κοριτσι μου γιατι μας ειχε φαι ολες η αγωνια, μπραβο κοπελα μου να σου ζησει η μπεμπα σου απο εδω και περα ολα καλα θα πανε, το περιμενα οτι οι γονεις σου μολις δουν το μωρο θα αλλαξουν γνωμη, οσο για την πεθερα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ καλυτερα να εισαστε και μακρυα να μην εχεις προβληματα, μπραβο σε σενα και στον αντρουλη σου εισαστε ΑΞΙΟΙ με ολοι την σημασια της λεξης και θα εισαστε μια πολυ ευτιχισμενη οικογενεια, φιλια πολλα πολλα, καλο σαραντισμο τωρα και δωσε και ενα φιλακι στην μπουμπου σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοπελάρα μου!!!!:) Συγχαρητήρια!!! Εχεις το θαύμα της ζωής στην αγκαλιά σου, αχ τι καλά!!!! Σου εύχομαι να είστε όλοι καλά και να απολαύσεις την κορούλα σου με όλη σου την καρδιά!!!! Χίλιες ευχές μέσα απο την καρδιά μου!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπεμπούλα!!Πάντα γερή και τυχερή!!!

Ευτυχώς που επικοινώνησες μόλις επέστρεψες στο σπίτι. Ανησυχήσαμε πολύ, ειδικά όταν δεν σε βρίσκανε τα κορίτσια.

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλακι μας γλυκο, καλωσορισες και παλι στο σουπερ-γλυκο-mammylandoπαρεακι που οπως θα διαπιστωσες ειναι πολυ δεμενο και σε λατρεψε απο την 1η στιγμη!!!;)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γλυκο μου κοριτσακι, να σας ζησει η μικρουλα σας!!! να τη χαιρεστε, να 'στε παντα καλα να την καμαρωνετε!!!:cheer:

χαιρομαι τοσο πολυ που ολα πηγαν καλα, περιμενα με μεγαλη αγωνια τα νεα σου!!! και δε σου κρυβω πως στεναχωρηθηκα που δε προλαβα να σε ρωτησω που θα γεννουσες, γιατι ηθελα κι εγω παρα πολυ να ερθω για επισκεψουλα!!:silly:

ελπιζω να μας δωθει η ευκαιρια καποια στιγμη να γνωριστουμε!!;)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ κοπελα μου το μικρουλι σας, το κοριτσακι σας κι ευχομαι να ζειτε παντα ΤΟΣΟ ευτυχισμενοι οσο περιγραφεις τωρα, γλυκια χαζομανουλα!!!:cheer:

απαραδεκτη και ασχολιαστη η πεθερα σου!:angry: τοσο το χειροτερο για εκεινη!! αυτη θα χασει!!!;)

πολυ χαρηκα για την εξελιξη με τους γονεις σου κι ευχομαι οι σχεσεις σας να αποκατασταθουν πληρως κι εκεινοι να γινουν οι χειροτεροι χαζοπαππουδες του κοσμου!!!:laugh:

και παλι συγχαρητηρια ψυχη μου!!! και μη ξεχνας! ο,τι χρειαστεις, εδω ειμαστε!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑΡΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΩ ΟΤΙ ΩΡΑΙΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου να σου ζησει το κοριτσακι σου! :)

να ειναι παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη!! :)

Για την πεθερα no comments...

για τους γονεις σου μπραβο τους...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλυ μου, να σου ζήσει το κοριτσακι σου! Εύχομαι τα καλύτερα απο δω και πέρα μέσα απο την καρδια μου! Πόσο χαρηκα που ηρθαν τελικά και οι γονείς σου! Το 'άλλο' δεν υπάρχει μπροστά ΄σ'αυτές τις μαγικές στιγμές! Κάτι μου λέει πως από δω και πέρα όλα θα σου πάνε υπέροχα! φιλάκια πολλάααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μάθαμε νέα σου και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαρούμενη είμαι!! Να σου ζήσει κοπελάρα μου.... Να έχει πάντα ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ στην ζωούλα της!! Το Σάββατο, η αλήθεια είναι ότι σε ψάχνανε τα κορίτσια μας... Με έπαιρνε συνέχεια η Ντάντη τηλέφωνο.. Αν σε βρίσκανε θα κατέβαινα.. αλλά να λόγω κοιλιάς .. περίμενα από το σπίτι!! :blush: Περιμένουμε εν αγωνιωδώς να σε δούμε κι από κοντά!! Και εσένα και το υπέροχο κοριτσάκι σου!!

Όσο για την πεθερά... Άστην να λέει!! Όπως είπες και εσύ.. Τόσα ξέρει τόσα λέει!! Από το ένα αφτί μπαίνει κι από το άλλο βγαίνει!!

Αν μπορέσεις βάλε μας καμιά φωτογραφία να δούμε το μικράκι σου!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!! Και ειλικρινά.. με την περιγραφή σου.. συγκινήθηκα!! Και επίσης χάρηκα και με τους γονείς σου!! Θα δεις.. σιγά σιγά κι η μαμά σου δεν θα ξεκολάει από σας! Μάνα είναι κι αυτή!! Παιδί της είσαι.. Θ'άφηνες ποτέ εσύ την δική σου κόρη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλαααααα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!:woohoo:

Περιμέναμε πως και πως τα νέα σου...

Με συγκίνησες πολύ κοριτσάκι μου...

δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου...

Χάρηκα απίστευτα για τους γονείς σου!!!

Για την πεθερά δεν αξιζει καν να πω κάτι...

Για οτι χρειαστείς μην διαστάσεις αγάπη μου!

Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιτσαααααααα και

ένα ρουφιχτό φιλί στα μπουτάκια της μπουμπούκας σου!!!

Φιλιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν μιλήσαμε πολύ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!

Διάβασα τη μέρα που έγραφες ότι "μάλλον" έσπασαν τα νερά σου κι αγχώθηκα! Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά τελικά και μακάρι να πάω κι εγώ με τόσο κέφι στο μαιευτήριο! Να χαίρεστε το νινί σας κι όποιος σας αγαπάει έτσι καλοδεχούμενος.Όποιος όχι...αυτός χάνει. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλλη, να σας ζήσει και πάλι η μπουμπου!!!!

Να την χαίρεστε.

Γερή και καλότυχη να είναι και να έχει γύρω της μόνο ανθρώπους που θα την αγαπούν......

Καλό σαράντισμα και καλή δύναμη!

ΥΓ:Για να είσαι τόση ώρα στο site και να απαντας, πάει να επι πως το αγγελούδι σου είναι πολύ καλό παιδί!:cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια βρε Νέλλυ και για την επιλογή σου να κρατήσεις αυτό το αγγελούδι και για όλη την στάση σου.

Να σας ζήσει το κοριτσάκι, να την χαίρεστε. :silly:

Φυσικά δεν θα σου πω να μην ασχολείσαι με την πεθερά σου μιας κ είμαι σίγουρη ότι δεν σου καίγεται καρφάκι για αυτήν..

Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά, όντως μας είχε πιάσει αγωνία με την ιστορία σου.. :side:

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_dms ,VASOMITS ,DALIA μου,Unique ,juliana ευχαριστώ για τις ευχές!ότι επιθυμείτε για εσας και τις οικογένειες σας!:laugh:

TEO COOL απο το πρωί την άκουσα μια μόνο φορά:blink:.Τώρα κοιμάται. Γιατί δεν κλαίει;Κορίτσια σοβαρά,μήπως συμβαίνει τίποτα;Ή λέει το παιδί ασε με τους ανεπρόκοπους που έμπλεξα καλύτερα να μην κλαίω γιατί θα με ζαλίσουν!:laugh:

Ντάλια καλά έκανες και κάθησες σπιτάκι σου γαιτί όπως είδες άργησα να εμφανιστώ χιχι:P

Βάσω:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου με εκανες και δακρυσα με την περιγραφη σου...Να σας ζησει κοπελα μου να ναι γερη και δυνατη!!!!Χτες ειχαμε τη συζητηση σου και αναρωτιομασταν τι εγινε...Συγχαρητηρια και παλι σε σενα και στον αντρα σου για αυτη σας την αποφαση!!!Ο θεος θα σας ανταμειψει με τα καλυτερα γιατι το αξιζετε και οι δυο!!!

Οσο για την πεθερα σου γραψτη εκει που δεν πιανει μελανι που λενε...ειναι μικροπρεπεις δεν αξιζει ουτε να την αναφερεις τσαμπα σαλιο χαλας...

Οσο για τους γονεις σου μπραβο τους που επιτελους εστω και καθυστερημενα καταλαβαν τα λαθη τους και ηρθαν κοντα σας!!!

Δεν ξερω τι ονομα θελετε να της χαρισετε αλλα νομιχω το Ελπιδα (hope) θα της ταιριαζει πολυ...

Φιλακια απολαυσε το ωραιοτερο δωρο που σου κανε ο Θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...