Μετάβαση σε περιεχόμενο

MIA ΕBΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!


Recommended Posts

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΤΩΧΕΥΣΑΜΕΝ!!!!ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.0.3 ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!:( ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ..ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA2,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ?;) ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...GILIE,ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΞΕΡΩ...:huh: ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,ΟΜΩΣ,ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει νανά μου θετική σκέψη να' χεις και όλα θα πάνε καλά!:) Τον επόμενο μήνα και εσυ όπως και εγω εύχομαι να είμαστε πιό τυχερές!!!:) Απέβαλε το άγχος και θα δείς που θα έρθει το νινάκι που τόσο λαχταράς!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου δε πειραζει...να το πιστεψεις και θα ερθει! θα ερθει το μωρακι σου και θα το χεις για μια ζωη! τι και αν αργησει ακομη ενα μηνα ή δυο...μπροστα στα χρονια που εχετε μπροστα σας να ζησετε παρεουλα δεν μετρανε 1-2 μηνες!! θετικη σκεψη και θα ρθει...κλεισε το pc κανε μια βολτουλα να παρεις αερα και ολα θα πανε καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

NANA2,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ?;) ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...GILIE,ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΞΕΡΩ...:huh: ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,ΟΜΩΣ,ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ..

μεχρι να βγει η χοριακη δε χανουμε τις ελπιδες μας, αν ερθει θα πεσουν βεγκαλικα και αν οχι θα πεισμωσουμε παραπανω και παμε για νεες ελπιδες!!

ετσι ειναι αυτο κοριτσακια μου να ξερετε, τη μια εισαι στο περιμενε και νομιζεις οτι δε θα τα καταφερεις ποτε και την αλλη το μαθαινεις και ολα αλλαζουν στην ζωη σου!! υπομονη και επιμονη και θα ρθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

NANA2,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ...:( ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΕΤΣΙ?;) ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ..ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...GILIE,ΠΗΓΑ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΗ.ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΞΕΡΩ...:huh: ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ,ΟΜΩΣ,ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ..
βρε κοριτσακι μην προκαβαλεις τα πραγματα!!!!!!σιγουρα ειναι καλυτερα να μην το περιμενουμε και να μας ερθει παρα να ειμαστες σιγουρες και να φρικαρουμε αν μαθουμε τα αρνητικα αποτελεσματα............οπως και να εχει περιμενουμε τα νεα σου οποια και να ειναι .......;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ μου δεν πειραζει κοριτσι μου,ξερω ειναι μεγαλυτερη απογοητευση οταν εχεις καθυστερηση γιατι εχουμε περισσοτερες ελπιδες.........ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΚ 23 ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...