Μετάβαση σε περιεχόμενο

MIA ΕBΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΧΩ 6 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ,ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ,ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ CLEAR BLUE TO OΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΕΙΜΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΛΕΣ ΚΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΞΕΡΕΤΕ ΜΙΚΡΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ.Η ΔΕ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΠΟΝΑΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ.ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ;ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΝΩ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΡΟΛΟΙ;HELPPPPPPPPPPPPP!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου μαλλον εισαι εγκυουλα γιατι οπως λες εχεις σταθερο κυκλο και εχεις και 6 μερες καθυστερηση....οσο για το τεστ τι να πω μαλλον λαθος θα εκανε!!!!:)

καλα αποτελεσματα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εγω πιστευω πως εισαι εγκυουλα γιατι κ εγω ακριβως τα ιδια συμπτωματα εχω ποθ ειμαι εγκυος,μονο κατι τσιμπιματακια χαμηλα!!!οσο για το τεστ ,εμενα μονο το self clear μου εδειξε αμεσως πως ειμαι εγκυος το clear blue εβγαζε αρνητικο!!!καλη επιτυχια,θα περιμενουμε αυριο νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου εμενα το τεστ είχε βγει αχνό αχνό ( πρεντίκτορ ήταν νομιζω ) στην πρώτη μέρα καθηστέρησης που έκανα και μάλιστα ειπα σιγα μην....η γραμή βγηκε καραμπινάτη 2 μέρες μετά και το ίδιο και η χοριακή κανα πεντάρι μέρες μετά την αναμενόμενη ημερομηνία που θα αδιαθετούσα, γυρω στις 1500 μονάδες αν θυμάμαι καλά..πάντως τα συμπτώματα που έχεις εγκυμοσύνη μυρίζομαι χεχε !! αλλά κανε υπομονή μεχρι αύριο και θα ξέρεις σίγουρα !

περιμένουμε νέα σου :laugh:

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μουμην αγχωνεσαι,οτι ειναι να γινει εχει γινει ηδη!!!! χιχιχι!! οποτε χαλαρωσε και απολαυσε το!!! το αγχος μπορει να λειτουργησει αρνητικα!!! να σε ρωτησω,εχεις πολυκυστικες???? γιατι οι πολυκυστικες δημιουργουν καθυστερησεις περιοδου και μαλιστα επωδυνες πολλες φορες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Νανά! εύχομαι να εισαι έκγυος κοριτσάκι μου...άν όχι μην στεναχωρηθείς..θα έρθει το μωράκι...μακάρι αύριο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι το ξερω οτι ειναι μεγαλη η αγωνια αλλα πρεπει να κανεις υπομονη, κοιτα εγω τα τεστακια δε τα χωνευω, επειδη κανενα ποτε δε μου βγηκε θετικο εχω ανοιξει πολεμο μαζι τους! :laugh: βεβαια οταν τελικα ημουν δεν ειχα κανει τεστ αλλα δε παιζει ρολο...εγω τα μισω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA NANA!!!!!!!

KANE YPOMONH MEXRI AYRIO POY THA PAREIS TA APOTELESMATA.TA TEST KAMIA FORA EINAI LATHOS.ETSI K EMENA TO TEST HTAN ARNHTIKO K H XORIAKI EDEIKSE OTI PERIMENA MORAKI....

KALA APOTELESMATA!!!!!!!

THA PERIMENOYME TA NEA SOY:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα καλησπερα και απο μενα .

Απο οτι γραφεις εγω πιστευω οτι εισαι εγκυος..

Υπομονη μεχρι αυριο.

Ευχομαι να ανακοινωσεις ευχαριστα νεα αυριο!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου σου εύχομαι κοπέλα μου η χοριακή αύριο να έχει άλλα αποτελέσματα... απ'ότι το τεστάκι σήμερα!! Εύχομαι να είσαι έγκυος κι αύριο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

e625cf53bd0fc54c.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου,

Όλα τα συπτώματα που μας περιγράφεις θα μπορούσαν να είναι συπτώματα εγγυμοσύνης (και εύχομαι να είναι!)

Και εγώ θέλω να σου πω ότι έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό αν και ο γιατρός μου μου είχε πει να κάνω χοριακή. Εγώ όμως βιαζόμουν και έκανα το τεστ δύο μέρες πριν κάνω χοριακή και απογοητεύτικα τρελά.

Την χοριακή την έκανα γιατί έπρεπε αν και ήμουν σίγουρη για τα αρνητικά αποτελέσματα.

Όταν μου το είπαν στο τηλέφωνο δεν το πίστευα ότι τελικά είμαι έγγυος.

Ελπίζω να ακούσεις τα ίδια θετικά αποτελέσματα αύριο.

Αλλά κι αν δεν είναι μην απογοητεύεσαι. Το άλλο μήνα σίγουρα!

Φιλάκια, και μην ξεχάσεις να μας στείλεις αύριο τα νέα σου. Θα περιμένουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ,ΝΑΝΑ2 ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!:cheer: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ!ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΔΑΚΡΥΣΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΥΝΑΜΗ,ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΜΑΚΑΡΙ.ΜΚ23 ΚΑΙ ΕΛΕΝΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ,ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΔΙΝΩ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κρατα δακρυα χαρας...ευχομαι να σου χρειαστουν σημερα!!!!

μολις μαθεις πες μας...μη σε παρουν τα ζουμια και μας ξεχασιες... κοριτσακι μου ψυχραιμια...σου ευχομαι να ειναι θετικο και μη ξεχνας οτι οπως και να βγει το αποτελεσμα μεσα στο 2010 θα χεις μωρακι! πιστεψε το και θα ρθει!!! καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να παρεις τα πιο ομορφα αποτελεσματα της ζωης σου!!!Μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!Μακαρι!!!Ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...