Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕΙΣΜΟΣ!!


thalia7

Recommended Posts

Βρε κοριτσια τι ηταν κ αυτο! οι βορειοελλαδιτισσες το νιωσατε;

σεισμος !!! 5,1 ριχτερ κουνηθηκαμε πολυ!ειχε κ μετασεισμο

α!!!!παλι κοριτσια τωρα!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα σκοπια γινονται απο το μεσημερι 10 μεχρι τωρα!,

μετα επικεντρο το χωριο Μουριες του Κιλκις 5,1 ριχτερ,

γυρω στις 7,20 το απογευμα μετα απο ενα τεταρτο εγινε παλι μικροτερος κ τωρα παλι!

εντωμεταξυ ειχε μια κουφοβραση σημερα Σερρες αλλο πραγμα!

μετα εριξε μια καταιγιδα με τα ολα της δεν εβλεπες τιποτα κ τωρα παλι ζεστη,κολλαω ολοκληρη !

μαλλον τεκτονικος ητανε γιατι πηγαιναμε περα δωθε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

εντωμεταξυ ειχε μια κουφοβραση σημερα Σερρες αλλο πραγμα!

μετα εριξε μια καταιγιδα με τα ολα της δεν εβλεπες τιποτα κ τωρα παλι ζεστη,κολλαω ολοκληρη !

Μια από τα ίδια και στην Κατερίνη... Τέτοια ζέστη σήμερα... Αλλά και τέτοιο αντραπόβροντο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ

7,15 ΕΓΙΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ

ΑΠΟ ΤΙΣ 3,30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΡΟΣΕΙΣΜΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ

ΘΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΕΙΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χαμός γίνεται.. :( Εμείς μένουμε Κιλκίς και καταλαβαίνετε :( ελπίζω να τελειώνει γρήγορα ο χορός των ρίχτερ γιατι τα νεύρα μας έχουν γίνει τσατάλιαααα .Μέχρι τώρα καταλαβάμε 7 σεισμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα βρε julie! πω πω!φανταζομαι τρομαρα!

εισαι κ διπλα στο επικεντρο !

Εμενα βασικα οι... μετασεισμοι με φοβιζουν!

γιατι τοσοι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ακούσαμε τίποτα για ζημιές αλλά εδώ είναι όλοι έξω...εμείς ας είναι καλά η αθλητική Κυριακή που βλέπει ο άντρας μου :) είμαστε μέσα γερά κολλημένοι στην τηλεόραση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντωμεταξυ δεν νομιζω πως ειπανε κατι στην tv για το σεισμο

τελος παντων αν γινοταν απο τα μισα της Ελλαδας κ κατω θα χανε βγαλει 200 εκτακτα!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ελπίζω να σταματήσουμε το χορό και επίσης να σταματήσουν αυτοί που διαδίδουν χαζομάρες....ακούγεται τώρα ότι θα γίνει και άλλος σεισμός 2 τα ξημερώματα...έλεος έχουμε τον πόνο μας έχουμε και τους ανεγκέφαλους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου:) Εμεις εδω στη Πατρα εχουμε μαθει τωρα απο τους σεισμους που ανησυχουμε αν δε κανει σεισμο:P Ο τελευταιος, Ιουνιος του 2008, ηταν 6.5 ριχτερ(αν και πολυ αμφιβαλλω). Τοσο δυνατος που το πατρικο σπιτι του αντρα μου που ειναι σ' ενα χωριο κοντα στον Αγιο Νικολαο του Σπατα(οι Πατρινες ξερουν), επεσε:ohmy: Ολοι φοβηθηκαμε φυσικα για μεγαλυτερο σεισμο αφου κυκλοφορουσε μια φημη για σεισμο 8 ριχτερ:blink: Για καλη μας τυχη ειχε μεγαλο εστιακο βαθος και αν θυμαμαι καλα ηταν στη θαλασσα. Να μη το μελεταμε ομως κοριτσια γιατι οσο προετοιμασμενος και να εισαι, δε ξερεις τι μπορει να συμβει εκεινη την ωρα:( Βοηθα Παναγια μου και μη χειροτερα:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγωνιστηκους χαιρετησμους απο Ζακυνθο

αν εισαι απο Ζακυνθο εχεις μαθει να ζεις με τους σεισμους...εγω εχω παψει να ζω με τον φοβο...κοριτσακια μου τιποτα δε μπορουμε να κανουμε...αν ειναι να ρθει...θα ρθει...και ο Θεος βοηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...