Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζοαννα γλυκιά μου περίμενα πως και πως τα μαντάτα σου και τον μοναδικό τρόπο με τον οποίο θα μας τα περιέγραφες!!!

Να σου ζήσει η κοράσσα, να είναι μια ζωή γερή, τυχερή κι ευτυχισμένη!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Καλά σαράντα γλυκιά μου!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου, καλως δεχτηκατε το νεο μέλος της οικογενειας σας! Οτι καλυτερο ευχομαι για την πριγκηπισσα σας! πολυ συγκηνιτικό το μηνυμα σου! Ανατριχιασα, δακρυσα.... Αντε και στα δικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzoanna μου, γλυκο μου κοριτσακι, να σας ζησει η μικρουλα σας, η Ελεαννα σας!!!:woohoo:

αχ κοριτσακι μου, δοξα τω Θεω, ολα πηγαν καλα και γεννησες πολυ καλα!!! ποσο χαιρομαι!!!:woohoo:

να χαιρεσαι την πανεμορφη οικογενεια σου, τον γλυκυτατο αντρουλη σου και τα υπεροχα αγγελουδακια σου!!!:)

με το καλο να σαραντισετε γλυκια μου!!!

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ.ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΗΡΑΝ ΤΙΣ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΜΑΤΑΡΕΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!ΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ..ΚΛΑΨ..ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοαννακι μου γλυκια μου κοπελα ηδες τελικα που πηγαν ολα τελεια??? μπραβο σου αγαπη μου εγω σου εστελνα ολη μου την θετικη σκεψη και ημουν σιγουρη οτι θα τα πατε καλα μαμα και κορη να σου ζησει η κορακλα σου να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη

να εισαι παντα καλα να καμαρωνεις τα αγγελουδια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα να σου ζήσει η κορούλα σου!!Να είναι πάντα γερή και καλότυχη!

Περιέγραψες με πολύ γλυκό τρόπο τη γέννα σου.

Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!:) ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΑΣ!!:P ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ!!:P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννάκι μου γλυκο!!!!!

Τα κατάφερες μια χαρά! Να σου ζήσει η κουκλίτσα σου καλή μου!!!!!!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!! Καλότυχα και υγειή να είναι!!!

Σε φιλώ γλυκά!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Τζοαννακι η κουκλιτσα σας και να χαιρεστε και τον Κωνσταντίνο σας. Με συγκινησες με την φοβερη σου αφηγηση και πραγματικά ευχομαι σε όλες μας να εχουμε μια τετοια ωραια γεννα και εμεις.

Με το καλό να σαραντίσετε και περιμένουμε και φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου να σου ζήσει η κορούλα σου!!!να είναι πάντα γερή και να τη χαίρεσαι μαζί με τον ¨"μεγάλο της αδερφό" τον κωνσταντίνο σου!!!να είστε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!καλή λοχεία κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα μου γλυκιά, να σου ζήσει η κοράσσα σου και να είστε γεροί και δυνατοί, πάντα δίπλα της, εσύ και ο άνδρας σου. Πες σε αυτούς που θέλουν να σας δουν να περιμένουν λίγο να σαραντίσετε. Όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά για να ηρεμίσετε λίγο και για να μεγαλώσει λίγο το μωρό. Φιλάκια πολλά μαμα επί δύο!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο τζοαννα χαιρομα που πηγαν ολα καλα καιειναι και η κορη σου καλα.να σας ζησει και να ειστε παντα μια ευτυχισμενοι ...τωρα μεχρι να μεγαλωσει η μικρη μπορει να αλλαξει ποτε δεν ξερεις..καλα ακομα δεν σαραντησες και ερχονατι και σε βλεπουν?θα τουσ μαλωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζοαννα μου να σου ζησει!!!!!γερη κι ευτυχισμενη:)

μπαινω πολυ λιγο τωρα ,χαμπαρι δε πηρα ποτε γεννησες

η οικογενεια μεγαλωσε,να χαιρεσαι τα παιδακια σου γλυκια μου:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ μωρε τι ομορφα!!πρωτη φορα βλεπω γυναικα να ..παρακαλαει να πονεσει!!:)

να σου ζησουν κ τα δυο σου τα παιδακια κ ναναι γερα κ χαμογελαστα!!!

περισσοτερα χαμογελα ευχομαι σε σας που θα τα βλεπετε κ θα τα καμαρωνετε!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...