Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη!!!!


Recommended Posts

Κοριτσαρες ξερω πως ειναι Κυριακη και λιγες θα μπειτε στο σαιτ ομως....Πρεπει σιγα-σιγα να οργανωθουμε!Γαμοι-βαφτισεις στο φουλ και νομιζω καλυτερα να κλεισουμε μια ημερομηνια!!!!

Η Μουσσα ερχεται την Παρασκευη,οποτε η συναντηση θα γινει Σαββατο 30/05(πρωι ή απογευμα) ή Κυριακη 31/05 (πρωι-αφου απογευμα θα φυγει το κοριτσι μας!).

Προσωπικα δεν μπορω Σαββατο απογευμα(γαμο-βαφτιση!).... Και ενω συνηθως δεν θελω Κυριακες,αυτη τη φορα ΦΥΣΙΚΑ και θα μπορεσω!!!!!

Πειτε και τις δικες σας προτασεις και να δουμε τι θα αποφασισει η πλειοψηφια!!!!!

Επισης για το ΠΟΥ!!!!Για πειτε καμια ιδεα!!!!

:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΟΡΦΗ??????

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΒΑΣΙΚΑ ΚΕΝΤΡΟ....ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΕΑΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΕΒΑΙΑ...

ΑΝΤΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΘΟΥΛΗ Ε,ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟΤΕ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ΑΚΟΥΣ ΚΑΛΕ???????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τα κοριτσακια μου τα ομορφαααααααααααα!!!!!Ανυπομονω να σας δω!Τι κανουν τα ζουζουνια σας?????

Τωρα...Σαββατο ή Κυριακη πρωι εγω ειμαι οκ....Ουφ!Αντε να βγαλουμε ακρη!χιχιχιχιχχι

Και η ιδεα για κεντρο μ'αρεσει γιατι η πολη αρχιζει να ψιλοαδειαζει ειδικα τα πρωινα της Κυριακης...Νομιζω!Ενω στο κοσμος πχ θα φαμε κινησουλα λογω Χαλικιδικης!Περιμενουμε και τα υπολοιπα ομορφοκοριτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δυστυχώς για αυτό το Σαββατοκύριακο είμαι

φουλ σε γάμους και βαφτίσεις!

Σάββατο πρωί δουλεύω, Σάββατο απογευμα έχουμε γάμο,

Κυριακή πρωί βάφτιση...

Τώρα που αρχίζουν απο τη μια τα μπανάκια και απο την άλλη

οι γάμοι και οι βαφτίσεις δύσκολα να βρεθούμε όλες μαζί...:dry:

Την επόμενη φορά!!!:P

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βασουλα μου...Ποτε θα τα καταφερουμε επιτελους!!!!!!Δεν πειραζει!Το πολυ πολυ θα πεταχτεις τον Αυγουστο που θα γενναω να με δεις!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!να ρωτησω,οταν λετε πρωι τι ωρα περιπου εννοειτε γιατι εγω με τα πρωινα ειμαι χρονια μαλωμενη και δε μου μιλανε οποτε πειτε μου πανω κατω περιπου την ωρα:P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xα! Σας πέτυχα αυτή τη φορά! Κυριακή πρωί κέντρο πιστεύω είναι σούπερ λόγω μειωμένης κίνησης κι επειδή εγώ θα έρθω από πολύύύύ δυτικά!:P Τί ώρα? Κατά τις 11 είναι καλά?Πείτε,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

nai veni akouo akouo:woohoo: :woohoo: :woohoo:

sto cosmos pali de theletai?????

mallon tha mporeso na ertho k tis 2 meres....:P :P

Ποιες μερες βρε τεμετερον!!!!!!

Αχ απ'τον ποντο η φαμηλια μου φερμενη!

Ειπαμε ΄Η Σαββατο 'Η Κυριακη!!!!!!!

Αχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω μεσα ειμαι κοριτσια εκτος απροοπτου γιατι αυτον τον καιρο δουλευουμε και Σαββατα και Κυριακες αν εχει κανονιστει!Φυσικα εννοειται πως δεν θαθελα με τιποτα να τη χασω αυτην την συναντηση λογω Μουσσας που ερχεται απο Αθηνα,επισης εχω καιρο να σας δω και σας επιθυμησα...ατιμουτσικα:P πιστευω λοιπον να τα πουμε απο κοντα!Για το μερος οπου θελετε εσεις;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουσσα μου ναι:ohmy: εγω περπατουσα στο δωματιο ,πηγαινα να απλωσω ρουχα και δεν καταλαβα ,η διπλανη μου με φωναξε,εσυ που εμαθες βρε θηριο???????

ειναι που θαρθεις εσυ η ομορφη γι αυτο:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοκαιριασε με φαγαν τα σουρτουκια και δε σας προλαβαινω καλε,βλεπω κι αλλη συναντηση.:)

κι οτι ελεγα να παω κυριακη τον μικρο για κανα μπανιο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλησπερα και απο μενα...

Πριν απο λιγο κουνηθηκαμε αρκετα ε?

Εγω ανδεν παμε χαλκιδικη θα ερθω ..

Κεντρο ειναι καλα .Μπορουμε να παμε αριστοτελους....

Φιλια πολλα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ δύσκολο το κόβω... Το Σάββατο έχουμε γάμο μαζί με βάπτιση και Την Κυριακή πρώϊ έχουμε άλλες 2 βαπτίσεις. Αποκλείεται να μπορέσω. Κρίμα έρχεται και η moussa και ήθελα να την γνωρίσω. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε θηρίαααααα:P :P

για πότε ανεβάσατε θέμα, για πότε οργανωθήκατε , ούτε που ας πήρα χαμπάρι...:lol: :lol:

Εμένα μάλλον θα με βολευε πιο πολύ Σαββατο πρωί.Σαββατο απογευμα δε μπορούμε, γιατί εχει πάρτυ η κολλητή της Μαγδας.B)

Κυριακή εχει πέσει ιδέα να πάμε εκδρομούλα αλλά δεν ειναι σιγουρο ακόμα...

Αντε αντε να το πιούμε το καφεδάκι μας όμως!!!:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

Lenaki moy mhn moy stenaxwriese ka8oloy.Twra poy gennhsa kai ksepetaxtike h mikroyla moy olo sthn 8esalonikh POY LATREYW 8a eimai.allwste se perimenw sta bafthsia ths mikrhs moy opwsdhpote :) .

Πολύ χαίρομαι που θα μας έρχεσαι τακτικά! Όσο για την βάπτιση με τιμά ιδιαιτέρως η πρόσκληση!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου εγώ εκτός απροόπτου(έχουμε τη μετακόμιση και δεν ξέρω πως θα είναι η κατάσταση μέχρι τότε) θα μπορέσω...δεν έχω ούτε γάμο όυτε βαφτίσια...χιχιχι

περιμένω νεότερα για μέρα και ώρα και θα σας ενημερώσω!!!φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...