Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ADMIN & SITE


TEO COOL

Recommended Posts

ΕΨΑΞΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΠΟΥΔΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝ.ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΧΕΙ ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΗΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηγαμε στο εφημερευον νοσοκομειο χτες!!!!!!! δεν ηταν!!!!!!!!!!!!! σε ολα πηγαμε!!!!! τζιφος τιποτα!!!!! κοιτουσαμε σε καθε αιθουσα που βρισκαμε μπροστα μας, η ρουλα φωναζε 'νελλυ νελλυ!!!!!'' !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσια πηγαμε στο εφημερευον νοσοκομειο χτες!!!!!!! δεν ηταν!!!!!!!!!!!!! σε ολα πηγαμε!!!!! τζιφος τιποτα!!!!! κοιτουσαμε σε καθε αιθουσα που βρισκαμε μπροστα μας, η ρουλα φωναζε 'νελλυ νελλυ!!!!!'' !!!!!!!!!

μπρε σεις, γραφεται σε ενα post να μην τα κοιταμε ολα γύρω-γύρω.......

μήπως τελικά η θεία ή κάποιος δικός της χρηματοδότησαν και πήγε σε ιδιωτικό?

ολα παίζουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια αγχώθηκα!!!:laugh: Καλέ τι πανικός είναι αυτός;;:silly: :silly: :silly:

Κάνει και ζέστη(άσχετο!)

Όπως είπα και σε άλλο θέμα μπορεί η ίδια να μην θέλει κόσμο και να έχει πει στο νοσοκομείο να μην δίνουν τα στοιχεία της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι σπουδαζουν τα παιδια το ειπαμε και σαν πληροφορια σε καποια φαση.. αλλα δεν επιασε ουτε αυτο!!! εφημερευε το αλεξανδρα και πηγαμε!!!!! αλλα τιποτα και εκει!!! ανω κατω τα καναμε,ρωτουσαμε οπου μπορουσαμε,μετα πηγαμε και στο ερεταιο διπλα και δν ηταν ουτε εκει....μεχρι που η νοσοκομα κοιτουσε ενα ενα τα χαρτακια με τις εισοδους των εγκυων μηπως γραφει κατι καποιο χαρτι που να τεριαζει στο προφιλ της,αλλα τιποτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια αν ειχαμε εστω το ονομα της γιατρου κατι θα καναμε. Τζιφος λοιπον!Επισης η Νελλυ ειχε πει οτι "μαλλον στο Ελενα" θα γεννουσε. Μπορει να ειχε μια γυναικολογο που την παρακολουθουσε αλλα αυτο δεν σημαινει οτι θα την ξεγεννουσε κιολας. Αυτο το ξερω και απο τη θεια μου που το εχει κανει. Σεναρια χιλιαδες λοιπον!:P Υπομονη μεχρι να μαθουμε!:) Μοussa κοπελαρα μου!:) Η ελπιδα πεθαινει τελευταια ε?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πιστευω πως το πιο σημαντικό είναι το όνομα.Πχ αν είχα τώρα έστω το βαφτιστικό της θα μπορούσα να τηλεφωνήσω στα μαιευτήρια της Αθήνας και να ρωτήσω.

Απο που μπορεί να βγαίνει το Νέλλυ;

Νεφέλη;

Νεκταρία;

Κανέλλα;

Για βοηθήστε λίγο μπας και βρούμε καμιά άκρη:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Τεο μου εχω τη διευθυνση απο τo site μου στο προφιλ μου και τα τηλ μου βρισκονται ολα εκει για οποια με χρειαστει!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

οκ λενακι καταλαβα τι εννοεις, αλλα αν κλειδωσεις μονο τα προσωπικα μας στοιχεια, ημαστε σιγουρες οτι δεν θα εμφανιζονται μαζι με τα προφιλ μας στο Google???? γιατι οκ για το μαμυλαντ να ειναι κλειδωμενα,αλλα και στο ιντερνετ γενικα θα ειναι..???

θα φτιαξεις ξεχωριστη καρτελα για τα προσωπικα στοιχεια??? αλλα νομιζω οτι και ξεχωριστη καρτελα να φτιαξεις και κλειδωμενη να ειναι για το μαμυλαντ,λογικα δεν θα ειναι και για το Google...δεν ξερω απλα σε ρωταω για να το σκεφτουμε και αυτο το ενδεχομενο.... συγνωμη κιολας αν σε επρηξα.....

Αν θα γίνει, θα κλειδωθεί και για το google. Οπότε δεν θα έχει πρόσβαση ο οποιοσδήποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κλειδωθει μονο η καρτελα των προσωπικων στοιχειων ή ολο το προφιλ ωστε να μην μπορουν να βλεπουν και φωτο οι ''ξενοι''???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε...και τι πειραζει?ποιος μπορει να γνωριζει το ψευδωνυμο σου και γιατι να σε ψαξει με το ψευδωνυμο?βελονα στ αχυρα ειναι,μην ανησυχεις!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ενταξει επειδη μπορουν στο μαμυλαντ να μας διαβαζουν τι γραφουμε οι επισκεπτες(χωρις να ειναι μελη), δεν ξερεις καμια φορα...δεν πιστευω οτι ειναι οτι καλυτερο.. δεν ειχα ποτε κολημα με τετοια θεματα,απλα δεν ξερω πως μου προεκυψε τωρα...ισως επειδη εδω στην ουσια βγαζουμε την ψυχη μας κατα καποιο τροπο.....δεν ξερω υβοννακι...μαλλον ειμαι υπερβολικη..ε?? χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τις φωτογραφίες τις βλέπουν μόνο ο ιεπαφές σας. Αυτό είναι σίγουρο. Δεν μπορεί να τις δει κάποιος άλλος. Είχε γίνει πάλι θέμα και γι' αυτό το αλλάξαμε και πλέον μόνο οι επαφές μπορούν να δουν τις φώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα να φοβάσαι λόγω ιστορικού - δυστυχώς όταν σου χει συμβεί το χειρότερο είναι κάπως αναπόφευκτο να το βγάλεις απ' το μυαλό σου... Απλά θα σου πω κάτι που λέω κι εγώ στον εαυτό μου όταν πάει και γυρνάει το μυαλό στις τρομακτικές σκέψεις και εικόνες του άσχημου παρελθόντος: μέσα μου μεγαλώνει ένα νέο μωράκι και δε του αξίζει να μην το γιορτάζω κάθε μέρα που είμαι έγκυος σ αυτό ❤️ Ολα καλά θα πάνε στο ραντεβού σας, περιμένουμε νεακια 🙏 
    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...