Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ADMIN


filos`ifigen

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΝΑ ΤΙΣ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ¨ΜΑΘΕ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ?¨ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΤΥΧΟ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΛΕΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΤΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΟΠΩΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Η ΜΑΝΟΥΛΕΣ( ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΗ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΛΟΓΩΝ)ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ..

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν το ελεγες δεν θα το ειχα δει ακομα!!!!!!! παρατηριτηκοτητα μηδεν!!!!! αλλα τωρα το ειδα και με επιασε ανατριχιλα!!!!!!!!! ελεος καλε αρχηγινα μας βγαλτο αυτο το πραγμα και αγριευομαι!!!!!!!!!!! μην κανουμε γρουσουζιες,τοσεςεγκυουλες εχουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Να κάνω μια διευκρίνηση για να μην παρεξηγηθούμε. Οι διαφημίσεις αυτές βγαίνουν αυτόματα απο το google και δεν είναι ποτέ οι ίδιες. Σήμερα βγαίνει η συγκεκριμένη αύριο θα βγει κάποια άλλη.Συνέχεια αλλάζουν. Εμείς δεν μπορούμε να έχουμε καμιά πρόσβαση σ' αυτό. Θα συμφωνήσω φυσικά με σας οτι είναι πολύ σαχλή η συγκεκριμένη διαφήμιση. Εγώ προσωπικά απλά το προσπερνάω. Δεν μπήκα καν στην συγκεκριμένη σελίδα να δώ περι τίνος πρόκειται. Μου φάνηκε εντελώς αηδία η όλη σκέψη απο την αρχή. Το ίδιο προτείνω να κάνουμε όλες. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω μπηκα μεσα ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΦΤΑΝΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!! αφου μπαινουν αυτοματα οι διαφημισεις καλε δεν φταιει η λενα τοτε!! αλλα αν το σκεφτειτε,ηταν λογικο η λενα να θελει να βαλει τετοια διαφημιση??? αφου και εκεινη ειναι τοσο ευαισθητοποιημενη σαν εμας και πιο πολυ,αφου ειναι η αρχηγινα μας! :) και εγω τρελαθηκα χτες που το ειδα,δεν ειχα ξαναδει οτι στο ιντερνετ σου λενε και τι μερα θα αποδημησεις εις κυριον!!!! αλλα αφου λεει οτι ειναι αυτοματο αυτο,δεν φταιει το κοριτσι. ετσι δεν ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

καλημερα κοριτσαρες!!! αφου μπαινουν αυτοματα οι διαφημισεις καλε δεν φταιει η λενα τοτε!! αλλα αν το σκεφτειτε,ηταν λογικο η λενα να θελει να βαλει τετοια διαφημιση??? αφου και εκεινη ειναι τοσο ευαισθητοποιημενη σαν εμας και πιο πολυ,αφου ειναι η αρχηγινα μας! :) και εγω τρελαθηκα χτες που το ειδα,δεν ειχα ξαναδει οτι στο ιντερνετ σου λενε και τι μερα θα αποδημησεις εις κυριον!!!! αλλα αφου λεει οτι ειναι αυτοματο αυτο,δεν φταιει το κοριτσι. ετσι δεν ειναι???

mikroulaxristos καλημέρα!!! :)

Θα συμφωνήσω μαζί σου. Ούτε κι εμένα μου άρεσε αυτή η διαφήμιση και την έχω συναντήσει επανειλημμένα σερφάροντας και σε άλλα sites. Όμως αφού μπαίνουν αυτόματα όντως η Λένα δεν μπορεί να κάνει κάτι.

Ας αδιαφορήσουμε λοιπόν για την ανοησία κάποιων που δημιουργούν τέτοια αισχρά sites!!! :S

Φιλιά κι από εμένα!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia moy exeis apolyto dikio kai eimai mazi soy.Fysika kserw oti h lena den mporei na kanei kati gia ayto.Skopeyw loipon na parw thl. sthn etairia poy anagrafh ayto to APAISIO pragmatika para8yraki kai na toys riksw ena ksegyrismeno xesimo (sorry kiolas0 mias kai mono poy pernaei to pontiki moy apo panw oyrliazei iktra kai moy erxete na spasw to pc.Filia polla kai eyxome na mhn to ksanadw edw ayto to apaisio para8yro.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μουσα χαχαχα πλακα εχες!!!! :P παρτους και ριξτους το χ.....ο που λες μπας και βαλουν μυαλο!!!! καλαχτες σταυροκοπιομουνα που το ειδα!!!! εφτυνα τον κορφο μου!!!! μου ειπαν κατι φιλοι μου οτι το εχουν δει ξανα αυτο και οτι υπαρχουν σελιδες που μαινεις και βλεπεις ποτε θα δεις τα ραδικια αναποδα!!!! ελεος πια,τι βγαζουνε μωρε στο ιντερνετ!!!????? τι ανωμαλοι φτιαχνουν τετοιες σελιδες??

αγαπη καλημερα κουκλα μου!!!!! απαπα σου λεω και εγω φτυνομουνα με τη βλακεια αυτη,σκιαχτηκα!!! αλλα το λενακι δεν φταει,δεν θα εβαζε ποτε επητιδες τετοιο πραγμα!!!!! αφου μας προσεχει!!!!! οσο καιρο ειμαι στο μαμυ η λενα παντα μας προσεχει :) ειμαι σιγουρη οτι θα τουςπαρει και εκεινη τηλ και θα τους αρχισει στα βρισιδια!!!!!! λεναααααααααααααα ηχογραφησε τα αυτα που θα τους πεις ναγελσουμε!!!!!!! φιλακιααααααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAIΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΝΟΧΛΕΟΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΕΙΠΑ ΟΚ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΑΙΣΙΟ ΗΧΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΑΝΤΟΝ...ΜΟΥΣΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoyli moy to ebgaze sthn arxh sto forum.Loipon ifigeneia phra se 50 diaforetika noymera poy moy edinan (apo ton anna ston kaifa kai paei legontas) kai telika ston teleytaio "den eimai ypey8inos egw" ta esoyra kanonika kai me ton nomo mexri kai me agwgh toys apeilhsa.Apo oti katalaba toys phran ki alloi gt kserane akribws gt toys elega.Afoy akoysan mia omobrontia apo kosmhtika epi8eta eipan oti 8a koitaksoyn na mhn to ksanabaloyn.Twra ti na soy pw eidomen.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa έγραψε:

phra se 50 diaforetika noymera poy moy edinan (apo ton anna ston kaifa kai paei legontas) kai telika ston teleytaio "den eimai ypey8inos egw" ta esoyra kanonika kai me ton nomo mexri kai me agwgh toys apeilhsa.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :laugh:

αυτη την διαφημιση την ειδα και εγω χθες και σκιαχτηκα αλλα δεν της εδωσα σημασια και την προσπερνουσα οσο μπορουσα φυσικα!!:S :S :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw mozzila exw afrodith moy alla ton drakoyliarh mia xara ton eida.Loipon ekana kai aithma sto google.Katw katw ekei poy einai oi diafhmhshs exei na pathsete kai na apey8yn8hte sto google gia tis diafhmhshs toys.Ta eipa kai apo ekei ena xeraki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που ειπατε για τον ηχο τον απαισιο του δρακουλιαρη που κανει...ξερετε τι επαθα το πρωι????? επειδη εγω κλεινω τον ηχο στο δικο μου λαπτοπ δεν το ειχα ξανακουσει. αλλα επειδη εχτες κατι κοιτουσε ο χρηστος,αφησε τον ηχο ανοιχτο και στο τερμα μαλιστα!!! και το πρωι μολις μπηκα στο μαμυ ακουσα τον δρακουλιαρη και το απαισιο γελιο του και πηδηξα στο ταβανι!!!!! αμα θυλαζα θα μου κοβοταν το γαλα!!!!! με τον βλακα τον δρακουλιαρη!!!!!!!!!! χιχιχιχιχιιχιχχι γελουσα μονη μου μετα!!!!!

καλα κανατε και τους τα χωσατε στο google!!!!!!!! ας ελπισουμε οτι θα σας ακουσουν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια μου κοπηκε η χολη και μενα με αυτη την κραυγη!!!Μανουλα μου!Ημουν ξεθαρεμενη και κοντεψα να παθω!!!Ειναι βλαμμενοι τελειως?Ειναι δυνατον να βαζουν τετοια εκτρωματα για διαφημησεις σε site με θεμα την μητροτητα?Παναγια μου!Σημερα δεν μου το βγαζει παντως!Δεν εγραψα κατι χθες γιατι λεω θα τις βαζουν απο την Google αυτοματα!Και γω Mozilla εχω.Καλα κανατε που το θιξατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΟΥΣΣΑ ΜΟΥ ΑΧ.ΑΠΟΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΣ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΣΕ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΠΙΝΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΜΠΕΙ?ΠΩΣ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΜΕΤΑ.....ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera ifigeneia moy.Mhn to syzhtas skiaxtikame oloi osoi to eidame.Pantws extes "Stolisa" poly kosmo.Epitrepete se site me egkyoyles,manoyles,kopeles poy paleyoun gia ena mwraki na exei kati tetoio?Fysika kai den ftaiei h Lena se ayto gt bgainei apo to idio to google kai den mporei na kanei tpt.Alla sto google egine xamos extes.Dld ka8e psyxakias anwmalos 8a kanei mia diafhmhsh kai 8a thn petaei mesa sto google?aytoi san etairia ti kanoyne myges kynhgoyn?Mwre extes kai ti den toys eipa.Ouff ta ka8armata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filos'ifigen, συμφωνώ κι εγώ μαζί σου και μπράβο για την πρωτοβουλία που πήρες! Το είχα δει από την πρώτη μέρα που το ανέβασαν και η αλήθεια είναι ότι με ενόχλησε αρκετά αλλά λόγω του ότι είμαι καινούριο μέλος δεν ήξερα πως να το χειριστώ. :(

Φαντάζεσαι τί θα νιώσει ένα παιδάκι όταν μπει και δει πότε υποτίθεται θα πεθάνει; :(

mikroulachristos, είμαι στη δουλειά και έχω σκάσει στα γέλια με το μηνυμά σου :lol::lol: Καιρό είχα να γελάσω έτσι!

Ευχαριστώ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...