Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ...ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...!


mk23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ,ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΔΩ...ΛΟΙΠΟΝ,ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.....:( :( ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΟΤΙ Η ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ 6η ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ?ΧΛΩΜΟ ΛΕΩ..ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ..:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μη στενοχωριέσαι. Μην το βάζεις κάτω και θα δεις που θα έρθει γρήγορα το μωράκι.

Πάμε για τον άλλο μήνα! Μην το σκέφτεσαι και κοίτα να διασκεδάσεις λιγάκι τις αγκαλίτσες με τον αντρούλη σου και θα δεις που θα χαλαρώσεις και θα πάνε όλα μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΛΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΑΝ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ,ΣΩΣΤΑ?ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μου ωρα πηρα χαμπαρι τι γινεται με εσενα, και εγω αυτον τον μηνα περασα ακριβως τα ιδια....την 6η μερα της καθυστερησης και ειχα και πονακια χαμηλα(ημουνα σιγουρητρομαρα μου),εκανα χοριακη και βγηκε αρνητικη..... και αδιαθετησα μετα απο 2 μερες,δηλαδη συνολικα ειχα 8 μερες καθυστερηση!!!!! προχθες αδιαθετησα... μηπως εχεις πολυκυστικες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 2ΜΗΝΟ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα!!! Δεν αγχωνόμαστε κορίτσια!!! Ακούς mk?? η καθυστέρηση μπορεί να οφείλεται και σε αλλαγή του κύκλου σου. ή μπορεί και απο το άγχος σου! Παμε για άλλα για καλύτερα το επομένο μήνα! Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

ελενακι μου!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!!!!!!!!!!!μπραβο εισαι μια εγκυουλα!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :) :laugh:

ευχαριστω πολυ, μακαρι ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!ΑΧ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΠΟΣΤ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

ΕΛΕΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!ΑΧ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΠΟΣΤ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ!ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ.ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ,ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!!

ευχαριστω πολυ νανα μου! μηπως ομως πρωτα πρεπει να κανω και χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου την χοριακη την κανεις για να δεις σε ποια εβδομαδα κυησης βρισκεσαι οχι να επιβεβαιωσεις την εγκυμοσυνη....αντε περιμενουμε το ποστ σου;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ Ε;;;;ΓΙΑΤΙ;;Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ,ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ;ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ;ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕ ΠΩΣ Η ΖΩΗ, ΣΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙ!ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΘΑ ΣΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ,ΝΤΥΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Η ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΕΣΤ,Ο,ΤΙ ΒΡΕΙΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΤΡΕΛΑ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ Ε;;;;ΓΙΑΤΙ;;Ο,ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ,ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ;ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ;ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕ ΠΩΣ Η ΖΩΗ, ΣΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙ!ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΘΑ ΣΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟΥΝ,ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΣΑΙ,ΝΤΥΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ Η ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΕΣΤ,Ο,ΤΙ ΒΡΕΙΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΤΡΕΛΑ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΟΛΑ.

νανα μου εισαι πολυ γλυκεια σέυχαριστω για την συμπαρασταση και ολα τα κοριτσια!!!!!!!! μην νομιζεις, απο το κλαμα σημερα το πρωι εχω εξαντληθει(απο χαρα):) γι αυτο ειμαι ετσι;)

ευχομαι ο θεος να σε κανει μανουλα σε 1 μηνα και ολες τις κοπελες που περιμενουν συντομα εγκυουλες:laugh:

ωραια το ανακοινωνω σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ έγραψε:

καλημερα κοριτσια, σημερα δεν αντεξα και εκανα ενα τεστ το clear blue και βγηκε θετικο:)

φαινεται πως ειμαι εγκυος:)

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!!!!:woohoo: ΦΙΛΙΑ!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συγχαρητήρια μου!!! Μπράβο κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να προσέχεις!!

Άνοιξε νέο post να το ανακοινώσεις! Άντε άντε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑΚΙ.. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΜΚ23 ΤΩΡΑ ΔΙΑ ΒΑΣΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ... ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΚΙΚΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kounoupidi415 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΑΚΙ.. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ.

ΜΚ23 ΤΩΡΑ ΔΙΑ ΒΑΣΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.. ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ... ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΚΙΚΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΣΕ ΕΧΑΡΙΣΤΩ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...