Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ...ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...!


mk23

Recommended Posts

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΑΓΩΝΙΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΣΤΙΣ 21/05,ΥΠΗΡΞΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΣΤΙΣ 11/05 ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 4-5 ΜΕΡΕΣ.2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..."ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑ" ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΩΝ ΤΕΣΤ+Κ.Λ.Π.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ..ΑΝΤΕ ΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ....ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κουράγιο λίγες μέρες ακόμη!! Μακάρι να ΜΗΝ έρθει η σιχαμένη!!!!!

Αχ πόσο σε νιώθω..κι εγώ περιμένω να περάσουν κάποιες μέρες για να κάνω χοριακή.

Υπομονή και περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ+ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ+ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΔΑ+ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ+ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ +!ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΠΗΓΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ,ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ+ΗΣΥΧΑΣΑ....!ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΕΣΤ..ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 1-2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε υπομονη κοπελα μου 2-3 ,μερες,και μην αγχωνεσαι,δεν θελει αγχος,οτι ειναι να γινει θα γινει!!!σου ευχομαι καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo mena !!!!!!!!!!!euxome olopsixa na eise egkios kali mou:) ego exo kiklo 35 me 40 meres kai ekana simera 2 test kai bgikan arnitika:( niotho xalia alla ton proigoumeno mina eixa periodo 16 apriliou basika den exo kathisterisi me ton kiklo m alla agxothika exo ponous stin kilia 36.9 thermokrasia poli bareto stithos kai zesto kaei olokliro kai pono giro apo tin onfallo :dry: signomi an sas kourasa alla eime poi stenaxorimeni pou exo arnitika test

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mk23 ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΗΣ.ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ+ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕΙ....!!ΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ....ΤΙΝΑ,ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΠΑΝΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΤΗ ΜΕΤΡΗΣΑ ΧΘΕΣ+ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΗ.ΜΟΝΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριέσαι καλή μου !! Ευχομαι να είσαι ήδη μανούλα και απλά να μην το έχει καταλάβει το τεστάκι ακόμα ;) .... Ετσι θα δώσεις και σε μας τις υπόλοιπες κουράγιο !! :) Αλλά και να μην είσαι αυτό το μήνα ... θα είσαι σε έναν από τους επόμενους :lol:

Απ αυτά που ξέρω πάντως, η θερμοκρασία μετριέται μόνο πρωί - πριν σηκωθείς από το κρεβάτι. Θα σου συνιστούσα να μη μπεις σε αυτή τη διαδικασία... :S Απλά να είσαι ήρεμη και θα έρθει το μωράκι σου πολύ σύντομα !!! Θα το δεις !!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 κι εγώ ακόμα τίποτα!τι έχεισ σκοπό να κάνεις;εγώ φοβάμαι να ξαναπάρω τεστ και να βγει αρνητικό!τι θα κάνουμε κούκλα;2 με 3 μέρες έχω καθυστέρηση.κι εσύ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

mk23 κι εγώ ακόμα τίποτα!τι έχεισ σκοπό να κάνεις;εγώ φοβάμαι να ξαναπάρω τεστ και να βγει αρνητικό!τι θα κάνουμε κούκλα;2 με 3 μέρες έχω καθυστέρηση.κι εσύ ε;

KALISPERA KORITSIA!!!!!!!!!!!!!!

GIATI DEN KANETE MIA XORIAKI?EINAI NORIS AKOMA GIA NA DEIKSEI TO TEST.

PERIMENOYME NEA SAS!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...