Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΤΕ...ΛΙΓΗ ΑΚΟΜΗ ΥΠΟΜΟΝΗ...!


mk23

Recommended Posts

maraki85,ΜΕ ΓΕΜΙΣΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΕΝΤΙΚΤΟΡ...ΚΟΝΤΕΥΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΠΑΝΤΑ Η ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΙΣ 1-2 ΜΕΡΕΣ.ΜΚ23 ΚΑΙ ΕΛΕΝΑΚΙ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΡΩΤΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΧΑΧΑ!ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ,ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 123
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια καλημερα!!!!εγω ακομη περιμενω και απο σημερα νομιζω εχω καποιες ελπιδες παραπανω.αν δεν αδιαθετησω μεχρι την πεμπτη θα παω για χοριακη την παρασκευη! Νανα, mk23, strawberry περιμενω νεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΥΡΙΖΟΜΑΙ ΜΠΕΜΠΑΑΑΑΚΚΚΙΙΙΙ????? ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.(ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ..:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...:silly: ΕΧΩ,ΕΙΠΑΜΕ,ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 21/05...4 Ή 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?????????:blush: ΝΑ ΤΗ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΛΛΑ ΜΠΑ....;)

δε μου λες, τι θα γινει με την παρτη σου? θα την κανεις την χοριακη να χαρουμε λιγακι???? ελα ρε κοπελια...τι περιμενεις??????? τι να αποφασισεις πουλακι μου? αν δεν εισαι (κουνησου απ'τη θεση σου παιδακι μου!) θα το μαθεις ετσι κ αλλιως, καλτερα τωρα να μη απογοητευθεις περισσοτερο, αν παλι εισαι... :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: γιατι να μη χαρεις ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω αγωνιαααααααααα!!!Θα τρελαθουμε!!Αντε βρε κοριτσια μου να ειστε εγκυουλες και να μην ξαναρθει η περιοδος γιατους επομενους 9 μηνες!!mk23 μην το σκεφτεσαι συνεχεια κανε την χοριακη νομιζω ειναι μερουλες!Ασε που οπως ελεγε μια καλη φιλη απο εδω οτι καλο ειναι να το μαθετε νωρις για να παρετε τις απαραιτητες βιταμινες για το νινι κλπ μην το αφηνετε και πολυ!Αλλωστε αν ειναι να ειστε θα ειστε :-) δεν αλλαζει κατι.STRAWBERRY μου ολα να σου πανε καλα!!Μην απογοητευεστε ποτε...απλα καμια φορα το καλο πραγμα αργει να γινει...κι εγω παντα απογοητευομουν επεφτα απιστευτα,τωρα απλα περιμενω και οποτε θελει!!!Φιλακια και περιμενουμε τα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 καλημέρα

Τις μέρες τις μετράμε ... 1η μέρα περιόδου 1η μέρα κύκλου άρα από τη μέρα που σου έρχεται η περίοδος απο εκείνη τη μέρα αρχίζεις και μέτράς 1... 2... 3... κ.λ.π. οπότε υπολόγισε σε ποια μέρα ακριβώς είσαι σήμερα ...Δεν θυμάμαι αν έχεις πει πότε ήταν η τελευταία περίοδός σου!

Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες και αν είναι δυνατόν όλες με ένα μωράκι σύντομα στην αγκαλίτσα σας!! Αλλά ... προκειμένου ρε κορίτσια να έχετε τόσο πολύ άγχος ...γιατί δεν κάνετε μια χοριακή που είναι ο πιο σίγουρος τρόπος να δούμε αν είστε εγκυούλες .... Αντε... και έχουμε αγωνία !!!! :huh:

:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 μολις διαβασα την 1η ανακοινωση σου και θυμηθηκα ποτε περιμενες και ποσες μερες περασαν και τα καφε υγρα! θα ελεγα και τωρα αμεσα να πας να κανεις χοριακη! τα αποτελεσματα στα λενε την ιδια μερα και μπορεις να πας φαγομενη!γρηγορα γιατι μου φαινεται οτι θα αρχιζεις να στρογγυλευεις και αποφαση δεν θα παρεις να πας;)

strwaberry μακαρι να εχεις δικιο, σε ευχαριστω πολυ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα. Νομίζω πως μια χοριακή θα σου λύσει όλες σου τις απορίες και που ξέρεις...μπορεί να χαρείς πολύ!

Σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αποτελέσματα και σ' αυτές που προσπαθούν, καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia, exo kai ego ena paromio themataki kai ithela tin gnomi sas.

perimena periodo stis 20/05 alla mexri tora tipota. ekana 2 test tou farmakoiou kai vgikane thetika, pira amesos ton giatro kai mou eipe oti prepei na perimenoume 10 hmeres gia na kanoume tin b xoriaki kai yperixo , omos exo megali agonia. vevea einai kai ta test pou ante leo to ena einai lathos, tha mporouse na einai kai to deytero ?? e ti lete kai eseis ??

sas eyxaristo poly ek ton proteron

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula123 έγραψε:

kalimera koritsia, exo kai ego ena paromio themataki kai ithela tin gnomi sas.

perimena periodo stis 20/05 alla mexri tora tipota. ekana 2 test tou farmakoiou kai vgikane thetika, pira amesos ton giatro kai mou eipe oti prepei na perimenoume 10 hmeres gia na kanoume tin b xoriaki kai yperixo , omos exo megali agonia. vevea einai kai ta test pou ante leo to ena einai lathos, tha mporouse na einai kai to deytero ?? e ti lete kai eseis ??

sas eyxaristo poly ek ton proteron

filakia

εγω φατσουλα μου λεω... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!! να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου, ο καθε γιατρος εχει το συστημα του, αλλος σου λεει κανε 2 χοριακες αλλος κανε αργοτερα μια... εσυ να προσεχεις και να κανεις υπομονη!!!

Τα θετικα τεστακια ειναι πολυ πολυ σπανιο να ειναι λαθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula123 έγραψε:

kalimera koritsia, exo kai ego ena paromio themataki kai ithela tin gnomi sas.

perimena periodo stis 20/05 alla mexri tora tipota. ekana 2 test tou farmakoiou kai vgikane thetika, pira amesos ton giatro kai mou eipe oti prepei na perimenoume 10 hmeres gia na kanoume tin b xoriaki kai yperixo , omos exo megali agonia. vevea einai kai ta test pou ante leo to ena einai lathos, tha mporouse na einai kai to deytero ?? e ti lete kai eseis ??

sas eyxaristo poly ek ton proteron

filakia

καταρχας, συγχαρητήρια και με το καλό!!!!! για να περιμενες στις 20/5 ειχες περιοδο στις 23/4? αν ναι το ιδιο και εγω αλλα ειχα κανει το τεστ που σου δειχνει 5 μερες μετα την συλληψη και το εκανα νωρις πριν την καθυστερηση και βγηκε αρνητικο! εσυ ομως εκανες 2 τεστ και τα 2 θετικα και τα εκανες μετα την αναμενομενη ημ. περιοδου. οποτε τι το συζηταμε αφου σε 9 μηνες θα γινεις μανουλα!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!:P ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!ΧΑΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ,ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ....!!!!!:P ΜΕ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!!:lol: ΟΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ!ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ!ΜΟΛΙΣ ΧΕΩ ΝΕΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΛΕΤΕ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΑΚΟΜΗ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΛΕΤΕ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΑΚΟΜΗ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΚΑΙ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?

μολις μιλησα με τον γιατρο μου και μου ειπε να περιμενω μεχρι την δευτερα για να κανω χοριακη. λιγο μακρια μου ακουγεται αλλα επειδη δεν θελω και εγω να κανω συνεχεια τεστ λεω να τον εμπιστευτω!

μηπως και εσυ να περιμενεις τουλαχιστον μεχρι παρασκευη? η καλυτερα μιλα με τον γιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula123 έγραψε:

kalimera koritsia, exo kai ego ena paromio themataki kai ithela tin gnomi sas.

perimena periodo stis 20/05 alla mexri tora tipota. ekana 2 test tou farmakoiou kai vgikane thetika, pira amesos ton giatro kai mou eipe oti prepei na perimenoume 10 hmeres gia na kanoume tin b xoriaki kai yperixo , omos exo megali agonia. vevea einai kai ta test pou ante leo to ena einai lathos, tha mporouse na einai kai to deytero ?? e ti lete kai eseis ??

KALISPERA FATSOYLA

TO ARNHTIKO TEST MPOREI NA EINAI LATHOS,TO THETIKO POTE!!!!

KANE K THN XORIAKI GIA NA MHN EXEIS AMFIBOLIES.

MK23.......AKOMA DEN PIGES NA KANEIS XORIAKI?TI PERIMENEIS??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.... ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ... ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΑΣ... ΕΔΩ ΜΕΣΑ ...ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ.. ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΕΝΝΑΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ...!!!!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2.ΕΛΕΝΑΣΑΜΛΙ,ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ??ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΝΩΡΙΣ..?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ...!!!!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2.ΕΛΕΝΑΣΑΜΛΙ,ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ??ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΝΩΡΙΣ..?????

βρε πουλακι μου, σου χω ξαναπει, στις 14 μερες απο την οωθηλακιορηξια πηγα εγω και ηταν ηδη 197 μοναδες...παω για κατι δουλειτσες στην χωρα και επιστρεφω να μαθω...το νου σου μη παει και δε μπεις να γραψεις...σε φαγα!

στο πα και στο αλλο θεμα, ψυχραιμια και υπομονη...ολα θα γινουν...και να ερθει και να μην ερθει το θετικο εμεις ειμαστε εδω με τις ελπιδες και τον τσαμπουκα μας ολες θα τα καταφερουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ...!!!!ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ..ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2.ΕΛΕΝΑΣΑΜΛΙ,ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ??ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΝΩΡΙΣ..?????

καλημερα! να σου πω μετα την καισαρικη τον νοεμβρη μου ερχονταν καθε 30 και καθε 33. τωρα ειμαι στις 35 μερες του κυκλου.μου ειπε ο γιατρος να παω την δευτερα για χοριακη σε περιπτωση που δεν μου ερθει περιοδος! απλα παντα το αργοτερο στις 33 μερες μου ερχονταν, οποτε ειμαι σε αναμονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΚΕΙ .ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΙΣ 2 ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...