Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ποποοοοοοοοοο με κουφανες τωρα!!!!!!!!!!! παλι καλα εδωσε ο θεος και ολα ειναι οκ ρε κουκλα μου,εμεινα παγωτο μολις διαβασα τον τιτλο!!!!!!!!ακου κατα γραμμα οτι πει ο γιατρος,μην σηκωθεις καθολου,να κοιμασαι να ξεκουραζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ακουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυς??????????? και να τρως καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παναγιτσαμου με τρελανες............ ολα θα πανε καλα τωρα!!! εσυ ΞΑΠΛΑ!!!!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΞΑΠΛΑ!!!!!! ΘΑ ΣΕ ΕΛΕΓΞΩ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ολα μου τα φιλακια στη κοιλιτσασου....αντε και εναστο μαγουλακι ναμην ζηλευεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κοπελα μου να ξερες ποσο σε καταλαβαινω..

Κι εγω ενα πρωι σηκωθηκα και ειδα αιμα στο εσωρουχο.

Θυμαμαι οτι ημουν ξαπλα

και εκλαιγα συνεχεια..Ευτυχως δεν ηταν τιποτα..

Μετα που πηγα στο μαιευτηριο, ουτε που βρηκαν τι

το προκαλεσε..

ΞΑΠΛΑ, ΞΑΠΛΑ, ΞΑΠΛΑ..ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!! ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι ακου με προσοχη τη γιατρο σου και ολα θα πανε καλα..

Ξαπλιτσες και χαλαρα πραγματα χαζοταινειες να ξεφευγει το μυαλο και να μην αγχωνεσαι

Πιστευω πως ολα θα πανε καλα!!:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!

ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΦΡΙΚΑΡΑ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΣΥΧΩΡΕΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΠΡΙΑΝΗ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΜΩΡΟ.ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ.ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΙΠΙ-ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΑΛΛΟ!!:huh: -ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΡΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι μου μη μου αγχώνεσαι!Όλα καλά θα πάνε!Κανε ότι σου πει ο γιατρός!Άμα θες καμιά βοήθεια πες μου!Βουτάω τον Μητσακο κι έρχομαι!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου τωρα το ειδα το θεμα, υπομονη κανε αφου ολα ειναι καλα μην ανησυχεις ξερω ποσο δυσκολο ειναι να εισαι στο κρεβατι και να εχεις και αλλο μωρο στο σπιτι αλλα κανε κουραγιο, θα σε σκεφτομαι συνεχεια ολα καλα θα πανε κουκλιτσα μου ειναι μαχητης το νινακι σου, και οπως ειπε και η δημητρα αν θελεις κατι η εστω λιγη παρεουλα να ξεσκασεις πες μας και ερχομαστε τρεχοντας φιλια πολλα κοριτσαρα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά!

Μόνο μην αγχώνεσαι και θα δεις πως σε λίγους μήνες θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!κοριτσακια μου προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη......αλλα φοβαμαι.....την πεμπτη θα παω στη γιατρο μου να δουμε τι κανει το μπεμπε...εχω ακομα πολυ λιγα καφετια αλλα αυτα μου ειπε οτι θα τα εχω για πολλες μερες ακομα.......ελπιζω ολα να πανε καλα και σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα μου καλημερα!!Αχ πηρα μια τρομαρα....αλλα φανταζομαι κι εσυ τι θα περασες!!Δοξα το Θεο που ολα πηγανε καλα!!!!Θα ξεκουραστεις και ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!!!Ελπιζω να εχεις βοηθεια καλη μου για τα υπολοιπα....ευχομαι την Πεμπτη ολα να ειναι σουπερ!Φιλακια πολλα!!!!Να εχεις μια πολυ καλη συνεχεια χωρις τιποτα να ξανασυμβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα καλημέρα τωρα το ειδα το θεματάκι και μέχρι να διαβάσω το τέλος αγχώθηκα και τρόμαξα πάρα πολύ. Σου εύχομαι κοριτσάκι μου να πάνε όλα καλά και την Πέμπτη να μας πεις ότι όλα είναι πολύ καλά.Το ξέρω πως είναι δύσκολο να μείνεις στο κρεβάτι ,το έχω περάσει και εγώ αλλά πρέπει...μην σηκωθείς καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙς ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ!!!

ΚΑΙ ΞΑΠΛΑ... ΠΟΛΥ ΞΑΠΛΑ!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΑ!!! ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙς ΠΙΑ.. Η ΜΠΟΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙς ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ!! ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕς ΙΔΙΕς ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙς ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥς ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕς Ή ΘΑ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕς ΚΑΠΟΥ,ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ.ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΟΧΙ ΑΓΧΟς.Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ(ΑΛΛΟ ΑΠ΄ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ)ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟς.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλος καλό όλα καλά, κοπέλα μου. Μην κουνιέσαι καθόλου τώρα.Το έχω περάσει κι εγώ λίγο πιο ήπια, και από την πολλή ακινησία μου έβγαλαν το παρατσούκλι κλόσσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΡΗΣΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου σε καταλαβενω πως ενιωσες μιας κ εγω στη 7,προς 8 εβδομαδα ξαφνικα ενω ολα πηγεναν πολυ καλα ειδα αιμα,ειχα τρομαξει παρα πολυ κ το μυαλο μου πηγε στο χειροτερο ηταν θυμαμαι κυριακη κ ο γιατρος μου συνεστησε να ξαπλωσω κ να μη κανω απολυτως τιποτε,το περιεργο ηταν πως ενω ελεγα πως θα σταματουσε μετα απο κανα δυορο ξανα τα ιδια,ωσπου το επομενο πρωι πηγαμε προετοιμασμενη για τα χειροτερα,κ ομως εκεινη τη μερα ακουσαμε κ την καρδουλα του μπεμπη μου που χτυπουσε αρκετα δυνατα....εμεινα ξαπλα μεχρι να κλεισω κ τον τριτο μηνα κ τωρα περιμενω σε 2 μηνες περιπου να τον εχω αγκαλια.....;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως ολα καλα τελικα κοπελα μου!!!μηπως κανεις δουλειτσες?τωρα εμεις τους 3 πρωτους μηνες πρεπει να προσεχουμε πολυ!!!!!καλη αναρρωση και να προσεχεις το μπεμπακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να προσεχεις κοριτσακι μου.ολα καλα θα πανε αφου το μωρακι ειναι καλα ειναι πολυ δυνατο.

να κανεις οτι σου πει ο γιατρος.ουτε η πρωτη εισαι που συμβαινει αυτο ουτε η τελευταια.ειναι πολυ δυσκολο και αγχωτηκο αυτο αλλα ηρεμησε και ξεκουρασου τωρα

περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου να προσεχεις.....ξερω οτι ειναι δυσκολο μιας και εχεις και αλλο ενα παιδακι που ειναι μικρο και σε χρειαζεται....ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου και ολα καλα θα πανε κουκλιτσα....περιμενουμε νεα...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Γιωτουλα σε σενα ετυχε που ειχες και το αγχος,φανταζομαι ποσο τρομαξες κοπελα μου...:( Μεινε ξαπλα και κανε ακριβως οτι σου ειπε ο γιατρος,θα περασει κι αυτο,ειναι ταλαιπωρια αλλα να περασουν οι πρωτοι μηνες που ειναι οι πιο δυσκολοι κοριτσι μου,και μετα ολα θα πανε καλα!Υπομονη Γιωτα μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...