Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!

Δεν ειμαι στα καλυτερα μου,βασικα ειμαι στα χειροτερα μου!!!!!Το Σαββατο το πρωι κατα τις 5 και 30 αισθανομουν σαν να κατουριομουν και να ετρεχε στο εσωρουχο μου....δεν εδωσα σημασια γιατι ξανακοιμηθηκα και οταν κατα τις 7 ξυπνησα παω τουλετα και τι να δω!:ohmy: ολο το εσωρουχο μου κατακοκκινο......τρελαθηκα κοριτσια μου και σαν μην εφτανε αυτο αρχησαν(σορυ για την περιγραφη)να πεφτουν κομματια σε μεγεθος καρυδιου σαν πηγματα........εκει λεω παει το εχασα.......περνω τηλεφωνο την γυναικολογο μου και μου ειπε να παω στο μητερα για υπερυχο αλλα να μην ανυσηχω γιατι ηταν σιγουρη οτι δεν το ειχα χασει γιατι πολυ απλα δεν ειχα καθολου πονους.....οντως μετα απο μιση ωρα ημουν εκει και εκανα υπερυχο και ακουσα την καρδουλα του να χτυπαει πιο δυνατα απο ποτε.....κοντεψαν να με παρουν τα ζουμια!!το αποτελεσμα μια μεγαλη αποκολληση κοντα στο τραχηλο γι αυτο και ολο αυτο το αιμα...και φυσικα πληρη ακινησια....μεχρι και φαγητο στο κρεβατι....σημερα μου ειπε να καθομαι και λιγο καθιστη αλλα μπανιο απο πεμπτη οπου θα παω να με ξαναδει......αχ!!!!!κοριτσια μου δε μπορειτε να φανταστητε πως αισθανθηκα!!!!!!!

ελπιζω ολα να πανε καλα!!!!!!!!και για μενα και για ολα τα κοριτσια που εγκυμονουν......:)

φιλακια!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΡΟΜΑΡΑ!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΜΩΡΟ:silly: :blush: :blush:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κορίτσι μου τι έπαθες!!! :blink::blink: Περαστικούλια σου!! Όλα καλά θα πάνε!! Αφού είναι και το μωράκι καλά.. Να ξεκουράζεσαι όσο πιο πολύ μπορείς και να ακολουθείς τις συμβουλές του γιατρού σου κατά λέξη!! Ότι χρειαστείς.. εδώ! Με χαρά αν μπορώ να βοηθήσω κάπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε κοριτσακι μου αδικα ανησυχησες!!!Ολα θα πανε καλα!!Ξεκουρασου και να σκεφτεσαι μονο θετικα!Ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο η αποκοληση τους πρωτους μηνες!!Πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου περασα κι εγω ακριβως το ιδιο με το μπεμπουλη στον 3ο μηνα καιο γιατρος μου με εβαλε σε ακινησια για καποιο διαστημα (αποκοληση τραχηλου κι εγω )και την επομενη μερα ουτε αιμα ουτε τιποτα

να κατσεις στο κρεβατι οπως σου ειπε να εισαι ηρεμη και ολα θα πανε τελεια!!!! φιλακια πολλα γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Γιώτα μου!!

μας κοψοχώλιασες, μέχρι να τον διαβάσω κόντευα να μείνω , σκέφτομαι έσενα? αλλα ΌΛΑ ΚΑΛΑ.

Ξεκούραση ΄, χωρις άγχος!!!

όλα καλα!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλα μου, τι λαχτάρα ήταν αυτή!!!

Δόξα το Θεό που το παιδάκι σου "βαστάει γερά"! :) :)

Υπομονή λίγες μέρες... κι όλα θα πάνε καλά!!

Φιλάκια πολλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ! ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μπουρικ...εγω ειχα κατι κοκκινες βλέννες και ευτυχως που δεν ήταν τίποτα!! Φαντάζομαι την τρομάρα σου!!! Ευτυχω΄ς όλα πήγαν καλα!!!! Ευχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!!!Μη φοβάσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique μου :unsure:...τι ήταν αυτό...

Ξεκούραση, ξεκούραση και πάλι ξεκούραση!

Για να μην ανησυχεί βέβαια ο γιατρός σου δε θα είναι τίποτα σπουδαίο, αλλά φαντάζομαι πόσο θα τρόμαξες...

Μήπως είχες κουραστεί πολύ ή έκανες καμιά απότομη κίνηση?

Έτσι στα καλά καθούμενα μπορούμε να πάθουμε αποκόλληση βρε κορίτσια?:unsure:

Περαστικά κοριτσάκι - όλα θα πάνε καλά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα .

Φανταζομαι πως ενιωσες.

Αφου ομως ακουσατε το μωρακι σημαινει οτι ειναι καλα.

Να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩς ΝΙΩΘΕΙΣ!!!!!!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΟΜΩΣ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ ποσο θα τρομαξες!! το εχω παθει στο γιο μου...Ειχα πολλες αιμοραγιες κ πηγματα...το ενα πηγμα ηταν μιση παλαμη:huh: νομιζα οτι ειναι το ..μωρο...αλλα αυτο το καημενουλη ηταν μεσα σε μια γωνιτσα ...κλαμα που ειχα ριξει......

κ γω στην ιδια εβδομαδα..μετα την 12 σταματησε το αιμα εντελως!!

ακινησια...ουτε τουαλετα πηγαινα...στην παπια τα εκανα...επαιρνα χαπακια..κι ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑ!!

αν μου το ελεγαν οτι με τοσοοο αιμα θα κρατηθει το μωρακι τοτε ,δεν θα τους πιστευα!!ΚΙ ομως κρατηθηκε κ ειναι σημερα κοτζαμ λεβεντης!:)

ετσι θα γινει κ με σενα!!! προσευχομαι κ στο ευχομαι!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!! ΚΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΙΤ6ΣΑ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!:blush: ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ, ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα :blink: :blink:

τι τρομαρα πηρες βρε κοριτσακι!!!

Νιωθω την αγωνία σου, περασα απο αυτα κι εγω...:dry:

Κάτσε τωρα και μην κουνιεσαι καθολου.

Αφου το προλαβες μην ανυσηχεις.

Ο γιατρος μου ειχε πει οτι αν το μωρο τα καταφερει μαλλον κοριτσι θα ειναι...:laugh: :laugh: ειστε λεει, πιο γερες εσεις...:silly:

Λες???:)

Πολλα φιλια και σε σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...