Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα γίνει καμιά συνάντηση στην Αθήνα?


SOFOU

Recommended Posts

θα ερθω κι εγω με τον μπεμπουλη!!!

ομως μια διευκρινηση θελω εγω θα ερθω με τον ηλεκτρικο στον πειραια απο εκει και επειτα πως θα το βρω????

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 297
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπεμπουλης μου δεν νομίζω οτι χρειάζεται να πας μέχρι Πειραιά!Έχω την εντύπωση οτι θα σε βόλευε καλύτερα η στάση "Νέο Φάληρο". Κορίτσια όποια άλλη κοπέλα ξέρει την περιοχή ας ενημερώσει καλύτερα την Αναστασία μας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, στην στάση "Νέο Φάληρο" θα κατεβείτε, είναι δίπλα στο Καραϊσκάκη και στο ΣΕΦ. Επίσης, στο ίδιο σημείο κάνει τέρμα και το τραμ, η γραμμή ΣΕΦ.

Δείτε και το χάρτη http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... &cid=10141 το ακριβές σημείο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝΝΝΝΝΝΝ! ΕΓΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ..... ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?????????????????

Κ ΘΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩΤΟ.....:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!!!!!!!!!!! Δεν το πιστευω!!!!!!! Επιτελους!!!!!! θα σας γνωρισω!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!

Dimitroula μου τι καλη που εισαι!!!!! Μην ανησυχεις ομως τωρα εχω τα τηλ.της dalia και της crazy οποτε οκ!!!! Αν ηξερα να στελνω π/μ θα σου εστελνα το δικο μου τηλ.αλλα δεν ξερω!!!!ΣΝΙΦ!!!!ΣΝΙΦ!!!:( ( Αληθεια βρε κοριτσια θα μου πειτε πως να στελνω?)

Εξαλλου αυτη τη φορα θα ειμαι στα λημερια μου αφου μενω Φρεαττυδα και ξερω την περιοχη.

Α! κοριτσια μη ξεχασουμε να ειδοποιησουμε και την Νελυ!!!! Πολυ μ'εχει συγκινησει αυτη η κοπελα!!! Φανταζομαι ολες θα θελουμε να την γνωρισουμε!!!!! Φιλακια πολλα και ευχαριστω που με σκεφτηκες Dimitroula μου!!!!!! :kiss::kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety έγραψε:

CRAZY MOY ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΜΩΣ ???????????????????????????

Sweety τι άγχος είναι αυτό κοριτσάκι μου;;;; :S

Είπε κανείς ότι αυτή θα'ναι η τελευταία συνάντηση στην Αθήνα;;; :dry::huh:

Είναι η 8η και θα ακολουθήσουν κι άλλες!!! :woohoo: :laugh: :P

Θυμίζω, η συνάντηση θα γίνει την Κυριακή 31 Μαΐου, στις 5.30μ.μ., στον παιδότοπο που θα δείτε στο http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... &cid=10141 Έχει και χάρτη για να δείτε το ακριβές σημείο!

Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa μου, πολύ θα χαρούμε να σε δούμε, είτε σ'αυτήν αν μπορέσεις, είτε σε επόμενη συνάντηση!!!

Αχχχχ.... Φιλάκια στη Θεσσαλονίκη.... Έχω να πάω 2 χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζωρτζίνα μου, πολύ θέλω να σε δω! Μου'λειψες στις προηγούμενες συναντήσεις μας. Κανόνισε την πορεία σου για την επόμενη!!! :P φιλάκια πολλά!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι απουσια θα παρω.....γαμωτο!:angry:

λοιπον την επομενη συναντηση μαλλον θα την κανονισω στο σπιτι μου για να μπορω σιγουρα να ερθωωωωω:P

ειμαι με αποκολληση ακομα οποτε ειναι δυσκολο να ερθωωωωωω:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ βρε κοριτσια πολυ θα ηθελα να ερθω και εγω αλλα δεν θα τα καταφερω παλι γιατι εχει γενεθλια το βαφτιστηρι μου και δεν γινεται να λειπει η νονα.........

Δημητρουλα κανονισε τουλαχιστον αφου εχεις πιασει ολες τις περιοχες, η επομενη συναντηση να ειναι στα μερη μας στα δυτικα προαστεια που ειναι και πολλες κοπελες απο δω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hara έγραψε:

Aχ βρε κοριτσια πολυ θα ηθελα να ερθω και εγω αλλα δεν θα τα καταφερω παλι γιατι εχει γενεθλια το βαφτιστηρι μου και δεν γινεται να λειπει η νονα.........

Δημητρουλα κανονισε τουλαχιστον αφου εχεις πιασει ολες τις περιοχες, η επομενη συναντηση να ειναι στα μερη μας στα δυτικα προαστεια που ειναι και πολλες κοπελες απο δω!!!!!!!!

hara μου ευχαρίστως!Έχει κάτι να προτείνεις?Ο Άγιος Αντώνιος θα βόλευε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία η ιδέα για το Μπουρνάζι, απλά θα πρέπει να βρούμε το πως θα φτάσουμε μέχρι εκεί. Μέχρι τώρα η επιλογή των σημείων έχει γίνει με βάση το σημείο και την πρόσβαση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς και κυρίως το μετρό και το τραμ που ξέρουμε πάνω κάτω ότι θα'χουν συγκεκριμένα δρομολόγια. Αλλά φαντάζομαι θα υπάρχουν συγκοινωνίες από το κέντρο που θα βολεύουν για Μπουρνάζι.

Χαρά, όταν έρθει η ώρα, να μας δώσεις οδηγίες!! :)

Προς το παρόν να θυμίσω πως η επόμενη συνάντηση είναι την άλλη Κυριακή,

31/5 και ώρα 5.30 μ.μ., στον παιδότοπο ΜΠΑΚ ΜΠΑΚ FUN PARK

http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... Itemid=514.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οποτε θελετε θα σας δωσω οδηγιες.Μην ανησυχειτε εξω απο τον σταθμο του Αγιου Αντωνιου περναει λεωφορειο και σε 3 λεπτα σε αφηνει στο Μπουρναζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν το συζητάω ..είμαι μέσα!! Θα είμαι και επισήμως 27 εκείνη την μέρα! Χιχι... :laugh: Και φυσικά τι πιο ωραίο να περνάς τα γενέθλια σου με ευχάριστη παρεούλα;; Τέλειααααααααα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια θα ερθω μαλλον μαζι με την κουμπαρα μου (εχει ακουσει τοσα πολλα για εσας που θελει και αυτη να σας γνωρισει)

αλλα να ρωτησω κατι για να μην χαθω!!! αν κατεβω στο νεο φαληρο ειναι μακρια με τα ποδια η θα χρειαστω και αλλο μεσο μεταφορας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Θα ήθελα πολύ να έρθω και γω παρόλο που δεν είμαι μανούλα:(

Μένω όμως στο Μαρούσι λίγο μακριά........ θα προσπαθήσω όμως. Αν κατέβω στο Νέο Φάληρο με το τρένο είναι κοντά απο κει με τα πόδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaili, δεν έχει σημασία που δεν είσαι ακόμα μανούλα. Ούτε εγώ είμαι, αλλά που με χάνεις, που με βρίσκεις, στις συναντήσεις είμαι! :P :woohoo:

Κορίτσια, ο παιδότοπος είναι κάπου πίσω από το ΣΕΦ. Οπότε φαντάζομαι πως δε θα'ναι μακριά από τον σταθμό του Ν. Φαλήρου. Δείτε και στο χάρτι που είναι στο http://www.e-pireas.gr/index.php?option ... Itemid=514

Dallia, τη μια Κυριακή έχεις επέτειο γάμου και την άλλη γενέθλια;;; :woohoo:

Κοριτσάρα μου, μια γιορτή να'ναι συνέχεια η ζωή σας!!! Να τα εκaτοστήσετε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...