Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tha mou peite th gnomi sas?


Recommended Posts

Geia sas!Eimai h Renia k eimai k ego neo melos sthn pareoula sas k tha me endiefere na akouso th gnomi sas!Stis 24 Martiou ematha pos hmoun 4 evdomadon eguos,alla dustixos stis 15 Apriliou hrthe to telos dioti eprokeito gia pallindromi egumosini!O giatros mou eipe na perimeno ena me duo mines prin ksekiniso tis prospatheies!Arxika eixa tromokratithei k nomiza pos opoiadipote prospatheia tha me odhgouse pali ekei!Htan polu duskolo!Telika tora kai liges meres exoume ksekinisei tis prospatheies!!

Mipos viastikame?Isa pou perase ena minas apo thn apoksesi!!!

Tha xaro na diavaso th gnomi sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρέα μας reni@ .

Σε όλες λιγο πολύ (όπως θα δεις και στο forum) εχει τυχει μια ή και δυο φορες αυτο ... Πολλές φορές ειναι για καλό ... σημαινει οτι κατι δεν παει καλά και η φυση το αποβάλλει, και φυσικα αυτό δεν σημαινει οτι θα ξανασυμβει...Βγαλτο απ'το μυαλό σου ... και για να εισαι σιγουρη πριν ξεκινησετε την προσπαθεια καλύτερα κανε εξετασεις και μετα ξεκινηστε !!! Ειναι λιγο νωρίς τωρα, καλύτερα να περιμενετε όσο σου είπε ο γιατρος . Ειναι για να επανερθουν τα όργανα σου στο φυσιολογικό, γι'αυτό χρειαζεται χρόνος . Υπομονη και τα καλύτερα ερχονται ... Διασκεδαστε και το καλοκαίρι ειναι μπροστα!!!:) Όλα θε γίνουν στην ώρα τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

reni@ καλησπερά,

Κι εγώ είχα μια παλίνδρομη στις αρχές Οκτωβρίου και έκανα απόξεση όπως κι εσύ.

Ο γιατρός μου, μου είχε πει να περιμένουμε 3 μήνες...κι έτσι έκανα για να σιγουρευτώ ότι όλα θα είναι καλά.

Θα σου έλεγα κι έσενα να κάνεις το ίδιο, οχι επειδή το έκανα εγώ, αλλά πρώτα απ'όλα επειδή το είπε ο γιατρός σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρένια μου καλώς ήρθες στην παρέα μας! Και εγώ θα σε συμβούλευα να περιμένεις όπως σου είπε ο γιατρός σου! Για κάποιο λόγο θα το λένε! Και στην νύφη μου που είχε 2 παλίνδρομες, λόγω παθολογικής αιτίας, τις έλεγε να περιμένει 3 μήνες περίπου! Δεν σημαίνει όμως επειδή συνέβη μια φορά θα συμβαίνει κάθε φορά! Εύχομαι πολύ σύντομα να μείνεις και πάλι έγκυος και να κάνεις ένα υγιή μωράκι! Η νύφη μου, με την κατάλληλη θεραπεία κατάφερε κι έκανε 2 υπέροχα κοριτσάκια! Ότι χρειαστείς... θα χαρώ να βοηθήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...