Μετάβαση σε περιεχόμενο

filenades thn bohthia sas.


Recommended Posts

bre koritsakia pite mou thn gnomh sas exo kuklo 27-28 hmeron stathero.teleutea periodos 17 apriliou eprepe na exo adiathetish apo 13-14 maiou kai mexri shmera tipota leteeee;to sththos mou 2 ebdomades me ponaei.exthes to proi kai shmera to proi eida liges stagonitses roz tipota allo.yparxei kapoia filh pou eixe ta sumptomaya auta;kai me stathero kuklo;apantiste mou filenades.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα soulitsa!!!!

Εγώ δεν έχω εμπειρία εγκυμοσύνης κι ούτε έχω σταθερό κύκλο, αλλά...στη θέση σου θα έκανα ένα τεστάκι!!!!

Θα σου πούνε και οι πιο έμπειρες βέβαια τη γνώμη τους. Εμένα μου μυρίζεται...σποράκι!!!!!

Καλά αποτελέσματα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μεγαλυτερο συμπτωμα ειναι η καθυστερηση της περιοδου(οταν αυτη ερχεται στανταρ) Ολα τ αλλα ειναι αμφιλεγομενα και "παιζουν"

Με τετοιο ωραιο σταθερο κυκλο κι εγω μυριζομαι εγκυμοσυνη

Βουρ για χοριακη λοιπον!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIA SOU SOULITSA

EPEIDI LOGO TIS LAXTARAS MAS O KIKLOS MAS KANEI DIAFORA PAIXNIDAKIA 8A SOU PO NA PERIMENEI SMEXRI TIS 20/5 K AN DEN ADIA8ETISEIS NA KANEIS MIA XORIAKI

K SOU LEO MEXRI TIS 20/5 NA PERIMENIS GIATI MOU EXEI TYXI K OXI MONO SE MENA NA EXOUME 4 K 5 MERES KA8YSTERISI K META I AKATANOMASTI NA ER8EI

EFXOMAI FISIKA ESENA GIA TOUS EPOMENOUS 9 MHNES NA SE KSEXASEI AN MPOREIS PADOS NA KANEIS DYO MEROULES AKOMI IPOMONI EXEI KALOS AN OXI PIGENE GIA XORIAKI I TEST FARMAKEIOU OTI 8ELEIS.FILIA SOU EFXOMAI TO TEST NA EINAI 8ETIKO:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαάααααααρι... σουλίτσα μου..

περίμενε (αν και όσο αντέχεις φυσικά) μια δυο μερουλες... αλλά τι σου λέω τώρα .. κάνε ενα τεστ απο το φαρμακείο..

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ SOULITSA ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ 5. ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ. ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να κανεις ειτε ενα τεστακι ειτε να κανεις { καλυτερα θεωρω} μια χοριακη αυριο το πρωι κιολας...

ευχομαι να μας πεις συντομα τα ευχαριστα:P

φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εγω με πολυ σταθερο κυκλο στις 3 μερες καθυστερηση εκανα τεστ του φαρμακειου και βγηκε θετικο οσο για τις σταγονες ειχα κοκκινες μετα απο μια βδομαδα,κανε ενα τεστακι,μη το ρισκαρεις.καλα αποτελεσματα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristo kalh mou.oxi den anxonome na fantasteis oute test den eithela na paro.na apolambanoume ta pantaaaa kai tha erthei kai to ninaki eimai polu aisiodojh me to anxos pou eixa ekana kako ston eauto mou kai ston antroulh mou.filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα, έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα.

Εμένα ο κύκλος μου είναι 30-32 αλλά την τελευταία φορά ήρθε την 36η.

Πρήξιμο στο στήθος 2 εβδομάδες, εδώ και πολλές μέρες έχω θερμοκρασία από 36,4 έως 37 που έχω τις τελευταίες δυο μέρες.

Εχθές το μεσημέρι είδα κι εγώ λίγο ροζ και μετά τίποτα. Σήμερα το πρωί πάλι είδα λίγο ροζ.

Τι να πω? Εγώ ανησύχησα λίγο με το ροζ. Πάντως νομίζω ότι θα έρθει τελικά η σιχαμένη.

Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να έχεις το θετικό αποτέλεσμα και να γίνεις μανούλα γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...