Μετάβαση σε περιεχόμενο

λόχια...και μια ακομη ερωτηση απο εμενα...


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα...για ακομη μια φορα θελω να ρωτησω κατι...

γενησα πριν ενα μηνα με καισαρικη ειχα μετα αιμα για αρκετες ημέρες τωρα το αιμα σταματησε αλλα εχω κατι κιτρινα υγρα..οκ το ξερω ειναι φυσιολογικο...το θεμα ομως ειναι πως μυριζουν ασχημα...μηπως εχω παθει μολυνση 'η μηπως κατι δεν παεικαλα μεσα εκει γενικοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματ μου γεια σου εγω που γεννησα με καισαρικη δεν ειχα τετοια υγρα εκανες εξεταση μετα την λοχεια? εγω λιγο πριν σαραντησω πηγα στον γυναικολογο μου εκανα υπερηχο ελενχε την τομη και εκανα και παπ ετσι για να ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι καλα μπορει να ειναι κολπικα μικροβια αλλα καλο ειναι να κανεις μια εξετασουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως αυτπ που λες δεν το ειχα. Δεν παιρνεις ενα τηλεφωνακι τον γυναικολογο σου να σου πει καλυτερα. Μπορει να ναι καμια κολπιτιδα, μπορει και τιποτα. Αυτος ξερει καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω ειχα αιμα για περισσοτερες ημερες γυρω στις 50 για υγρα ομως δυσοσμα δε θυμαμαι κατι Παρε ενα τηλ το γιατρο σου και εξηγησε του, ουτως ή αλλως οπου να ναι θα πας να κανεις την καθιερωμενη επισκεψη Κι εμενα λογω του πολυ αιματος με ειχε δει νωριτερα απο 40 ημερες

Πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...