Μετάβαση σε περιεχόμενο

...και η δική μου ιστορία γέννας!


Recommended Posts

Δε θα φανταζομουν ποτε την ιστορια που κουβαλας!

Μπραβο μπραβο μπραβο κοριτσακι που εισαι τοσο δυνατη....

Για τον κυριο (ο θεος να τον πει) δεν το σχολιαζω!

Ειμαι σιγουρη οτι ο γιος σου ειναι και θα ειναι περηφανος για τη μανουλα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aξια!

Μονο αυτο εχω να σου πω,με συγκινησες κ δεν συγκινουμαι ευκολα,φταιει η μητροτητα φαινεται:)

ειναι τυχερο το παιδακι σου, που εχει μια τετοια μανα!

Ευχομαι, οτι επιθυμεις για σενα κ το μωρακι σου κ παντα τοση δυναμη κ τοσο θαρρος,να στε παντα καλα,γεροι κ τυχεροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... χίλια ευχαριστώ.

Πραγματικά κοκκινίζω όταν τα διαβάζω.

Το έχω ξαναπεί. Δεν νιώθω ότι κάνω κάτι παραπάνω

από μία άλλη μάνα που αγαπάει το παιδί της.

Σίγουρα είναι πολυ δύσκολο,

αλλά αν θέλεις κάτι πολύ τα καταφέρνεις.

Είμαι πολύ περήφανη για τον γιο μου!

Αυτό που θέλω... και πιστέψτε με θα είμαι

τρισευτυχισμένη... είναι να γίνει ένας σωστός

άνθρωπος. Ένας σωστός άντρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα μου να εισαι παντα καλα και να σου ζησει ο λεβεντης σου

ενα μεγαλο μπραβο σε σενα που στεκεσαι στο παιδι σου και ας μην ειναι ο πατερας του μαζι σου ειναι πολυ δυσκολο αλλα και πολυ αξιολογο και θαυμαστο αυτο που κανεις και σιγουρα δεν εχεις αναγκη απο εναν ευθυνοφοβο ανθρωπο διπλα σου σου ευχομαι τα καλυτερα για το αγγελουδι σου και να τον δεις οπως ποθεις ΜΠΡΑΒΟ σου κοριτσι μου εχεις τεραστια ψυχικη δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama αγάπη μου σου τα'χω ξαναπεί!!!ΑΞΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Χαίρομαι που υπάρχουν άτομα σαν εσένα!

Θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω το Σάββατο!!!Να φέρεις και το αγγελούδι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι δύναμη και υπομονή.

Ξέρω από πρώτο χέρι πώς είναι να μεγαλώνεις ένα παιδί μόνη σου άσχετα αν είναι σαν τη δική σου περίπτωση ή σαν τη δική μου.

Θέλω όμως να σου δώσω κι εγώ μια συμβουλή και σε παρακαλώ να μην με παρεξηγήσεις: Συμβουλέψου έναν δικηγόρο τι πρέπει να κάνεις σε περίπτωση που μια ωραία μέρα έρθει ο εν λόγω "κύριος" και ζητήσει το παιδί του.

Το έχω ξαναδεί το έργο γι' αυτό στο λέω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Syxaritiria kai apo emena ekanes oti kalytero pou krathses to moraki sou Kai oso gia ton anohto patera tou argotera pou tha perasoun ta xronia tha deis.....Alla mprabo kai sthn oikogeneia sou pou se sthrikse....Na xereste to mikro aggelo sou kai na ton kamarosete opos thelete na einai panta kalotyxos kai ygeiestatos.... :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

witch μου,

μακάρι να έχει τα κότσια και να έρθει

για να σταθεί δίπλα στο παιδί του όπως πρέπει.

Δεν το έκανε όμως και δεν θα το κάνει!

Του είναι μεγάλο βάρος!

Για άλλους ένα παιδί είναι ευλογία, για αυτόν είναι πρόβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΞΙΑ!!!!Τα λόγια είναι περιττά! Ένα μεγάλο μπράβο κορίτσι μου και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθείς πολύ στην ζωή σου από το παιδάκι σου! Όσο για τον "κύριο" που φέρθηκε έτσι θα το βρει! Τα πάντα είναι δανεικά! Καλώς ή κακώς με κάποιο τρόπο θα μετανιώσει και θα είναι πολύ αργά πια! Είμαι σίγουρη πως θα κάνεις τον γιό σου άξιο άνθρωπο όπως είσαι και εσύ άλλωστε !! Να σου ζήσει το μωράκι σου και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω καλή μου αλλιώς δεν θα συμπεριφερόταν έτσι.

Και σ'αυτήν την γνωστή μου πριν πολλά χρόνια είχε γίνει αυτό έτσι ήταν ακριβώς ίδια ιστορία.

Όταν γέννησε με τον γυναικολόγο και έναν δικηγόρο ετοιμάσανε χαρτιά για το παιδί και ότι δεν θα έχει καμία αξίωση ο πατέρας στο μέλλον του τα έδωσαν τα υπέγραψε και όλα μια χαρά.

Όταν μεγάλωσε λίγο το παιδί (πρέπει να ήταν 3 χρόνων τότε το παιδάκι) εμφανίζεται ο κύριος και είχε απαιτήσεις.

Του έτριψε το χαρτί στα μούτρα και έφυγε με την ουρά στα σκέλια.

Τώρα το κοριτσάκι πρέπει να είναι 25χρονών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου witch,

εγώ έχω άλλο θέμα...

ενώ στην αρχή ήταν παιδί του,

τώρα ξαφνικά δεν είναι και ζητάει dna;

Κατάλαβες τι παίζει;

Μάθανε όλοι ζητάνε dna!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Τελικά αυτός ο Πασχαλής, όπως είπε και η Αλίκη, έγινε "Κοινωνικό Πρότυπο"...

Μη Χέσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama να σου ζησει το αντρακι σου!!! να εισαι γερη και εσυ κι αυτος και να τον καμαρωνεις :) σε θαυμαζω ειλικρινα! τωρα για τον "πατερα" χιλιες φορες μακρια παρα κοντα σας να δημιουργει προβήματα. εισαι πολυ γλυκια και ειμαι σιγουρη πως θα μεγαλωσεις το γιο σου σωστα και με τεραστια αγαπη. να εισαι παντα καλα και δυνατη να αντιμετωπιζεις τις δυσκολιες της ζωης ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!:) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΑΝΤΡΑ :angry: ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ.ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!:P ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ. ΜΟΛΙΣ ΟΜΩΣ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ "ΩΧ!". ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΛΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ. ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ, ΙΣΩΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.

Είναι τόσες πολλές που δεν μπορεί ρε κορίτσια...

μία θα πιάσει, που θα πάει!!!:)

Είναι πολύ ωραίο να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που σου συμπαραστέκονται.

Εγώ και ο γιος μου σας φιλούμε και σας ευχόμαστε ότι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...