Μετάβαση σε περιεχόμενο

...και η δική μου ιστορία γέννας!


Recommended Posts

AngelMama αξίζεις πολλά συγχαρητήρια!!!Μπράβο για την απόφαση που πήρες.Το να μεγαλώνεις μονη ένα παιδί δεν είναι και απο τα ευκολότερα πράγματα στον κόμσο,όση βοήθεια και να έχεις;)

Σίγουρα είστε πολύ καλύτερα χωρίς τον ''μπαμπά''

Να χαίρεσαι τον άγγελο σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου και να είστε μαζί πολύ ευτυχισμένοι! Δυστυχώς η ζωή μας είναι γεμάτη δοκιμασίες όμως και πολύ ευτυχισμένες στιγμές! Αυτές σου εύχομαι να απολαύσεις στο μέγιστο γιατί το αξίζεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ!!ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΕ!!ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ!!ΚΑΚΟ ΓΙΑΥΤΟΥΣ!!!ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΜΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ..ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο ΑΝΤΡΑΣ της ζωής σου! Να είναι γερός και καλότυχος. Μπράβο και για το κουράγιο μέχρι τώρα.

Όσο για τον πατέρα, σίγουρα χρειάζεται στη ζωή ενός παιδιού. Αλλά εγώ που μεγάλωσα χωρίς αυτόν, θα σου πω ότι η αγάπη της μητέρας και της οικογένειάς της φυσικά, φτάνει και περισσεύει για να μεγαλώσει ένα παιδί.

Φτάνει και περισσεύει για να γίνει ένας καλός και ισορροπημένος άνθρωπος που θα μπορέσει κι εκείνος να δώσει αγάπη.

Μη φοβάσαι καθόλου κορίτσι μου είσαι πολύ δυνατή!

Να το χαίρεσαι και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kopela mou na sou zisei..

po po ti trabikses k si...

sigxaritiria k polla mprabo sou gia tin apofasi an to kratiseis moni sou...ligi to kanoun..de ksero an to ekana...

aporo k leo pos ginete na aporipseis to idios sou to aima...eleos...

alla na me peis aytos oute to ide to moro...alloi pou skotonoun k biazoun ta idia tous ta paidia???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angel Mama,

Καταρχιν να χαίρεσαι το μωράκι σου να είναι πάντα γερό δυνατό και τόσο τυχερό!!!! - τόσο τυχερό να έχει μαι μανούλα σαν και εσένα!!!!!

Να μην στεναχωριέσαι για "άντρες" που δεν αξίζουν να λέγονται άντρες και εγώ λέω καλύτερα τώρα παρά μια οικογένεια με τσακωμούς εντάσεις και φασαρίες...

Σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια και να ξέρεις πως δεν έχουν πολλές γυναίκες τα κότσια και τη δύναμη για να κάνουν αυτό που κάνεις εσύ!!!!

Τη μεγαλύτερη ανταμοιβή θα την πάρεις από το παιδί σου - που ήδη την παίρνεις δηλαδή, γιατί εσύ έχεις σταθεί μάνα και πατέρας του!!!!

Μπράβο σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το αγοράκι να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο έστω και χωρίς μπαμπά! Στην ζωή μας αξίζει να έχουμε ανθρώπους που μας νοιάζονται και μας αγαπούν και είμαι σίγουρη ότι ο γιος σου σίγουρα έχει τέτοιους ανθρώπους γύρω του.:)

Παρεπιπτόντως εγώ γέννησα 4 μέρες μετά την κορούλα μου!!!!:woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SOU ZISI O AGGELOS SOU ANGELMAMA NA EISTE PADA GEROI K DYNATOI K OI DYO SAS

SOU EFXOMAI MONO XARES NA EXEIS STI ZOI SOU ESI K I OIKOGENIA SOU OSO GIA AN8ROPOUS POU DEN MPOROUN NA MAS PROSFEROUN KATANOISI K AGAPI DEN AKSIZEI NA EINAI DIPLA MAS PARA MONO POLI MAKRIA MAS GIA NA MI MAS VROMIZOUN TIN PSIXI MAS .

NA EISAI PADA KALA K NA DEIS TON GIO SOU OPOS EPI8YMEIS GLIKIA MOU NA EISAI KALA GIA NA TON VLEPEIS NA MEGALONEI K NA TON KAMARONEIS .

PADA ME YGEIA K I PNAGIA KODA SAS.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με μια λεξη κοριτσι μου μ π ρ α β ο σου!!!!

εχεις δυναμη ψυχης κ αυτο δειχνει οτι ο γιος σου εναι τυχερος που θα τον μεγαλωσει ενας τετοιος ανθρωπος!!! τωρα σκεφτομαι εμενα την φοβιτσιαρα οταν γεννουσα αν κ εμενα τα πραγματα δεν ηταν κ τοσο ροδινα..καισαρικη κ εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ,Ο ΘΕΟΣ ΔΕ Θ ΑΣΦΗΝΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΙΖΕΙ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΣΕΣ ΠΟΤΕ)!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΙΑ!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλημέρα!Και εγω 27 Αυγούστου εχω γεννηθεί!Βέβαια έχουν περάσει αρκετα χρόνια απο τότε!:P Δεν τα λεμε!:blink: Να σου ζήσει λοιπόν το Παρθενακι σου και να είσαι καλά να τον καμαρώνεις!Συγχαρητήρια σε σένα και σε εκείνους που σε στηρίζουν!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μωρακι σου κοπελα μου!!

Τωρα οι δυο σας, μαζι, ειστε πιο δυνατοι εχετε ο ενας τον αλλο και αυτο ειναι το πιο σημαντικο.

Ο Θεος να ειναι παντα μαζι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΟΝΟ ΕΥΧΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ!

ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΕΙΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ, ΠΡΑΓΜΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!

ΤΑ ΛΕΜΕ, ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angel Mama

πολύ συγκινητικά τα όσα γραφεις...

με σπρώχνουν , όμως , να σου ευχηθώ μέσα από τα βαθη της ψυχής μου να σου ζήσει ο γιος σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι.. σας αξιζει το καλύτερο!!!

Να είστε πάντα γεροι και χαρούμενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AngelMama να χαίρεσαι το μωράκι σου!!

Είσαι άξια θαυμασμού για το θάρρος και τη δύναμη που έχεις να μεγαλώνεις μόνη σου το παιδάκι σου!!Μόνο ΜΠΡΑΒΟ έχω να σου πω!!

Μακάρι όλες οι κοπέλες που καταφεύγουν στις εκτρώσεις να ακολουθούσαν το παράδειγμά σου.

Και μία συμβουλή:

Μη μασήσεις ποτέ από πιθανές κακεντρέχιες διαφόρων ανεγκέφαλων ανθρώπων:S Δυστυχώς σε ορισμένα θέματα η Ελλάδα είναι εκατό χρόνια πίσω.

Να είστε πάντα καλά εσύ και το μωράκι σου!;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου να χαίρεσαι το γιόκα σου. Πολύ ωραία η ιστορία σου. Μπράβο για τη δύναμη που έχεις. Πραγματικά είσαι πολύ άξια. Εύχομαι σε εσένα και την οικογενειά σου ότι καλύτερο!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα πει δύναμη ψυχής!!

Συγχαρητήρια πολλά!!!

Σου αξίζουν τα καλύτερα και εύχομαι κάποια στιγμή να καταλάβει ο 'παΤΕΡΑΣ' του παιδιού το λάθος του. Όχι για σένα αλλά για το παιδάκι.

Να σου ζήσει και να είναι πάντα ευτυχισμένο.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ:Μ Π Ρ Α Β Ο ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!ΤΕΤΟΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΑΝΙΕΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟς ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ!!ΟΛΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρεσαι το παιδακι σου!Ειναι τυχερο που εχει μια τοσο δυνατη μανουλα!

Κι εκει που πηγα να δακρυσω απο την αφηγηση σου,χαμογελασα,ενιωσα ανακουφιση,εκπληξη,νευρα και παλι χαρα!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω λογια γιαυτους τους ανθρωπους...με πολλα εισαγωγικα και ερωτηματικα ...σε αυτους που δεν τους αξιζει το ουσιαστικο ..παπους ή γιαγια...για το πατερα...τι να πω!!

Αξια κοριτσι μου!!μπραβο για τη δυναμη κ την αγαπη σου...

Ο Θεος να σου δωσει οτι επιθυμεις.......Να το χαιρεσαι το παιδακι σου!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κ μια μεγαληη αγκαλια απο μενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angel mama mou kalispera agapi mou...

Pragmati eisai ANGEL...

Koritsi mou aksizeis polla...

Kai ayto na to thumase panta...

Eisai dunati gunaika kai se thaumazw...

Pantos polla sugxaritiria apo mena...

Na sou zisei to mwraki sou...

Na se panta dipla sto paidi sou agapi mou...

Kai pisteuw pws eiste kalitera xwris ton mpampa na to pw???

Oti kai na ne,,,

O theoullis tha ne pantote mazi sas...

epidi vlepei sto poso dinati manoulla eisai...

Filia agapi mou...

Kai emeis edw tha eimaste gia oti xriasteis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...