Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ.....


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΥΗΣΗΣ..ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΥΟ ΗΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΕΞΟΓΚΩΜΑ (ΒΟΥΝΑΛΑΚΙ) ΠΟΥ ΕΑΝ ΤΟ ΧΑΙΔΕΨΩ ΦΕΥΓΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΑΝΥΣΥΧΗΣΑ ΛΙΓΟ...! ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ...?ΠΕΤΡΩΜΑ Η ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ?ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ (ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ

Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΚΙΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sia sia μου με το καλο κουκλιτσα μου!! Τα πετρωματακια αν τα χαιδεψεις δεν φευγουν..ισα ισα..αν χαιδευεις την κοιλιτσα μπορει να εχεις κανενα τετοιο...

Τωρα ειναι κ λιγο νωρις για εξογκωματακια εκτος αν..εισαι αδυνατουλα και το μπεμπακι φωλιαζει κ κουλουριαζεται σε εκεινο το σημειο..Αυτο

ειναι το πιθανοτερο!

τωρα στην 20η εβδομαδα θα το καταλαβεις το μωρακι σου καλη μου!Σιγουρα το χεις νιωσει..απλα περιμενεις μαλλον κατι πιο δυνατο:) για επιβεβαιωση!!!

με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sia mou

yparxei periptwsi na einai kai ...entero!

Erethismeno apo dyskoiliotita

i' apo tin adrania pou "ta pianei" logw kyisis...

To mwraki , 19 ebvomada

einai gyrw sta 500gr an thymamai kala, e???

Poooly mikro gia na kanei ...vounalakia !

Mporeis na rwtiseis k ton giatro sou

alla DEN yparxei logos anysixias!

Ftiakse k neo thema ((an theleis!))

me swsto titlo ((p.x.: vounalaki koilias))

gia na to doun ta koritsia , na sou apantisoun....

Ta "erwtisoules, aporioules" ktl

synithws prosperniounte....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστευω πως ειναι το μωρακι σου... αν εισαι στον 4ο μηνα θα αρχισεις σιγα σιγα να το αισθανεσαι... αυτο θα πηγαινει και θα καθεται σε ενα σημειο και θα σου τραβαει την κοιλια και εσυ θα νομιζεις οτι πετρωνει η θα κανει βουναλακια... εγω στην 19η εβδομαδα το καταλαβα πρωτη φορα... σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια εκτος απ'τα χαδια στο "βουναλακι" αλλαζεις και θεση?Μηπως πχ σηκωνεσαι,ανακαθεσαι ή κατι τετοιο? Αν συμβαινει αυτο νομιζω θα ειναι το εντερακι σου :unsure:

marimari έγραψε:

einai gyrw sta 500gr an thymamai kala, e???

Poooly mikro gia na kanei ...vounalakia !

Μαρακι ολα τα μωρα δεν ειναι σαν το σουπερ σπορακο σου!!!χαχχαχαχαχα 500γρ στην 20??? :woohoo: Εμενα στην 22η ηταν 435!!!!!!

Παντως εχεις δικιο πως μαλλον ειναι πολυ μικρο για να κανει βουναλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΟΥ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...