Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερώτηση για κ.Χρέλια και Αττικό


Recommended Posts

Γεια σας.Χρειάζομαι τη βοήθεια σας γιατί είμαι λίγο μπερδεμένη..Είμαι στον 6ο μήνα κι επειδή έχω 3 ινομυώματα υπάρχει κίνδυνος προωρότητας και αυξημένη πιθανότητα καισαρικής.Θα ήθελα να μου πείτε όσες έχετε γεννήσει στο Αττικό γνωρίζετε εάν κάνουν επισκληρίδιο στς καισαρικές;Στο φυσιολογικό τοκετό υπάρχει αυτή η δυνατότητα;Λόγω προβλημάτων στον 4ο και 5ο μήνα έκανα εκτάκτως υπέρηχο σε ιδιωτικά κέντρα.Εκεί είδα τη διαφορά του μηχανήματος των υπερήχων με αυτό του γιατρού μου(κ.Χρέλιας).Ενώ είμαι ευχαριστημένη από το γιατρό νιώθω ανασφάλεια που εκτός από την καρδούλα του μωρού δεν μου δίνει ακριβείς πληροφορίες για τα ινομυώματα, το φύλο κλπ...Τι να κάνω;Να του ζητήσω να κάνω τους υπερήχους σε άλλα κέντρα με πιο σύγχρονα μηχανήματα;Εάν έχουμε με κάποια κυρία τον ίδιο γιατρό θα ήθελα να μου πει τη γνώμη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι δεν εχω γεννησει στο αττικο αλλα γενικως παντου ισχυει το ιδιο.....αν θες στο φυσιολογικο τοκετο κανεις επισκλειριδιο...και το ιδιο ισχυει και στην καισαρικη.....τωρα για τα μηχανηματα που ρωτας...μου κανει εντυπωσει γιατι το αττικο ειναι καινουργιο νοσοκομειο και λογικα θα επρεπε να εχει καλους υπερυχους.......παντως αν δε σε καλυπτει πηγαινε αλλου......συζητα και με το γιατρο σου....

φιλια και με το καλο το μωρακι σου!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babycare έγραψε:

Γεια σας.Χρειάζομαι τη βοήθεια σας γιατί είμαι λίγο μπερδεμένη..Είμαι στον 6ο μήνα κι επειδή έχω 3 ινομυώματα υπάρχει κίνδυνος προωρότητας και αυξημένη πιθανότητα καισαρικής.Θα ήθελα να μου πείτε όσες έχετε γεννήσει στο Αττικό γνωρίζετε εάν κάνουν επισκληρίδιο στς καισαρικές;Στο φυσιολογικό τοκετό υπάρχει αυτή η δυνατότητα;Λόγω προβλημάτων στον 4ο και 5ο μήνα έκανα εκτάκτως υπέρηχο σε ιδιωτικά κέντρα.Εκεί είδα τη διαφορά του μηχανήματος των υπερήχων με αυτό του γιατρού μου(κ.Χρέλιας).Ενώ είμαι ευχαριστημένη από το γιατρό νιώθω ανασφάλεια που εκτός από την καρδούλα του μωρού δεν μου δίνει ακριβείς πληροφορίες για τα ινομυώματα, το φύλο κλπ...Τι να κάνω;Να του ζητήσω να κάνω τους υπερήχους σε άλλα κέντρα με πιο σύγχρονα μηχανήματα;Εάν έχουμε με κάποια κυρία τον ίδιο γιατρό θα ήθελα να μου πει τη γνώμη της.

lipon egw gennisa sto attiko kai sto fysiologiko kai sthn kaisarikh kanoun episkliridio .o xrelias einai apo tous korifeous sto attiko ,polu kalos anthropos kai panta prospathei mexri to telos gia fysiko toketo .den ton eixa giatro mou alla kserw giauton .tha ton eixa euxaristos an htan pio konta sthn perioxh mou kai oxi stous ampelokipous .sta iatria panta oloi den exoun ta mhxanimata pou exoun sta nosokomia giati ta agorazoun autoi kai einai panakriba alla thn douleia tous thn kaoun teleia .

oti alo thes rwtame

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!:) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!! ΓΕΝΝΗΣΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΣΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΧΡΕΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΟΙ ΜΑΙΕΣ!!! ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΡΩΤΑ:) :) :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoympoyki έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!:) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!! ΓΕΝΝΗΣΣΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΣΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ Κ.ΧΡΕΛΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΟΙ ΜΑΙΕΣ!!! ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΡΩΤΑ:) :) :kiss: :kiss:

Ποιόν γυναικολόγο είχες, αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου και από εμένα. Εγώ δουλεύω στο Αττικό και ο γιατρός μου είναι ο Χρέλιας. Ο γιατρός συγκαταλέγεται στους τρεις καλύτερους του νοσοκομείου και βλέπει άπειρες περιπτώσεις καθημερινά. Οι περισσότερες από το διοικητικό προσωπικό έχουμε γιατρό τον κ.Χρέλια. Επίσης η γυναικολογική μας κλινική είναι πάρα πολύ καλή. Επισκληρίδιο σαν διαδικασία κάνουν οι γιατροι μας από ότι ξέρω.Εμένα μου μίλησε για επισκληρίδιο και ο γιατρός σε μια κουβέντα που είχαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΑ PAMPERS ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ 'ΤΥΧΕΡΗ' ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΧΑΧΑΧΑ!!!!:P :P ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΥΜΗΘΗΣ ΡΩΤΑ:)

YOLADA: ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟ!!!!!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...