Μετάβαση σε περιεχόμενο

ALEXANDRA36-ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Recommended Posts

Αγαπημένες μου περιττό να σας πω, πόσο πολύ με έχετε συγκινήσει!Πραγματικά οι θερμές ευχές σας ξεπερνάνε πολλές φορές και αυτέςδικών μας ανθρώπων. Είστε πραγματικά σαν οικογένεια .....και σας ευχαριστώ που μοιράζεστε τη χαρά μου με αυτό τον τρόπο......

Ένα ιδαίτερο όμως ευχαριστώ στη Mari mou, που ήταν δίπλα μου όλες αυτές τις μέρες γλυκιά και στοργική, μία πανέμορφη μαμάκα, και χωρίς ίσως να το ξέρει - δεν υπήρχε ο χρόνος για να της το πω - ήταν από τους πιο σημαντικούς ανθρώπους γαι μένα, από αυτούς που έχεις την ανάγκη να μοιραστείς τα πάντα μαζί τους.

Σου ευχόμαστε με το καλό να φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου γιατί ανυπομονούμε να πάμε βόλτα με τα καροτσάκια μας και να παίξουμε με τα παιχνιδάκια μας.

Μια μεγάλη αγκαλιά από μπέμπα και μαμά,σ'αγαπάμε πολύ.

Παπάμε σου λέωωωωωω!!!!!!!

Σύντομα θα σας δώσω πλήρη αναφορά για την μοναδική αυτή εμπειρία και φυσικά θα σας στείλω και φωτό.....Και πάλι σας ευχαριστώ που με κάνετε και νοιώθω άνθρωπος ανάμεσα σε ανθρώπους!

Φιλούρες στις μαγούλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιι γραφω πρωτη..γραφω πρωτηηηηη!!!!:laugh:

Γιαυτο το παλιοκοριτσακι δεν με εφερε στο Ιασω..μωρε ζηλευε να μη σε κλεψω!!! ειναι ψυχουλα το μαρακι μας..αντε να κανει το γιο να συμπεθερεψετε!!

Να σου ζησει αλεξανδρα μου!!Ναστε γεροι ολοι σας!!παντα ευτυχισμενη γλυκια μου!! κ καλη δυναμη τωρα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera aleksantra mou glukia...

Na sou zisei to mwraki sou agapi mou...

Na sten panta kala kai eytixeis stin zwoulla sas...

Kala saranta na exetai...

Kai mia kaliteri zwi me tin mikri sas mpempoulla...

Filia polla...

kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρακι μου να σας ζησει η κουκλιτσα σας!!!!Ποση ευτυχια εκπεμπει το μηνυμα σου!!!!!!!!!!!Να ειναι τυχερη,υγιεστατη και μες στην τρελλη χαρα η μπεμπουλιτσα!Κι εσεις μαζι της φυσικα!!! :)

Σε φιλω γλυκα και αναμενω λεπτομερειες απ'την ομορφοτερη στιγμη της ζωης σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου να σου ζήσει η κορούλα σου!!!!ακούγεσαι τόσο ευτυχισμένη που με συγκίνησες!!!!να είστε γερές κοπέλα μου!!!περιμένουμε με ανυπομονησία λεπτομέρειες και φυσικά φωτογραφίες από την πανέμορφη κόρη σου!!!!!σας στέλνω μια τεράστια αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου να σου ζησει και παλι το κοριστακι σου. Περιμενουμε αναλυτικα το τι εγινε την ημερα του τοκετου καθως επισης και φωτο του μωρου!! :)

Πραγματικα χαιρομαι διοτι μεσα απο αυτο το σαιτ βρηκαμε πραγματικες φιλες και ατομα που μα στηριζουν. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Αλεξάνδρα, να σου ζήσει η ομορφούλα σου μπεμπούλα σου πάντα να είναι γερή και ευτυχισμένη. Περιμένουμε την δική σου ιστορία.....

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρουλα μου γλυκιαααααααααααα!!!!!Να σας ζησει η μπεμπουλα σας!!!Να ναι παντα γερη κι ευτυχισμενη!!!!!Ευχομαι καθε ευτυχια και ευλογια στην οικογενεια σου!!!Η ζωη σας να ναι παντα λαμπερη οπως η γεννηση του λουλουδιου σας!!!!Περιμενουμε να μας πεις την δικη σου εμπειρια που ευχομαι να ηταν μοναδικη!!!Φιλακια πολλα να εισαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου να σας ζησει ο κοριτσαρος αγαπη μου!!!!!:woohoo:

περιμενουμε φωτο οπωσδηποτε και τα νεα σας αναλυτικα!!!!

Και μην αγχωνεσαι με τη μπεμπουλα,ολα θα τα μαθεις στην πραξη,καμμια μας δεν γεννηθηκε μαθημενη...:P ,στην πορεια τα μαθαμε κι εμεις!;)

Φιλακια πολλα κοριτσακι μου γλυκο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου να σου ζήσει το νινάκι σου!!!

Εύχομαι να´ναι γερή και ευτυχισμένη...

Και εσείς οι γονείς της να είστε γεροι, να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...