Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα και Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μητέρες!! Ξέρω οτι καλό θα ήταν να πάρω το γιατρό μου αλλά είπα να ρωτήσω πρώτα εσάς. Πριν από λίγο πήγα τουαλέτα και παρατήρησα αίμα όχι όμως από τον κόλπο αλλά από τον πρωκτό. Συμβαίνει λόγο πίεσης ή τελικά να πάρω το γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΙΑ... ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΑΝ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ ΑΙΜΑ.. ΑΝ ΖΩΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.. ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΦΟΒΑΣΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ.. Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ... ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!! Κόντεψα να σκάσω από την στεναχώρια μου. Και τον γιατρό μου δεν τον βρίσκεις εύκολα... Σ'ευχαριστώ και πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα. Αν το αίμα που είδες ήταν κόκκινο, κανονικό αίμα δηλαδή και όχι ροζ τότε καλό θα ήταν να επισκευθείς έναν γαστρεντρερολόγο. Ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ ΕΙΜΑΙ 23 ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!ΕΙΝΑΙΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΕΙΝ;Ι ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕς ΜΕΡΕς!!1ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Μην ανησυχειτε καθολου αυτο το αιμα που ειδατε λεγεται αιμορραιδες!Στην εγκυμοσυνη ολες βγαζουν απλως μερκες δεν το καταλαβαινουν!Μπορειτε να το διαπιστωσετε με ενα καθρετακι για να ησυχασετε ειναι κατι κρεατακια που βγαινουν απο τον πρωκτο και αν εχετε πονακια χρησιμοποιειστε ξυλοκαινη η την preparation.Να ξερετε οτι συνηθως μετα την γεννε επιδεινωνεται η κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...