Μετάβαση σε περιεχόμενο

κιτρινα υγρα!


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα σας ηθελα να ρωτησω αν κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης εχετε η ειχατε κιτρινα υγρα.στις 15 του μηνα μπαινω στον μηνα μου σχεδον απο την αρχη της εγκυμοσυνης ειχα κιτρινα υγρα εχω κανει παρα πολλες φορες εξεταση κολπικου αλλα ειναι παντα καθαρες,ο γιατρος οποτε εμφανιζοναται μου δινει μια κρεμα κολπικης χρησης.ποσο επικυνδινα ειναι αυτα τα υγρα?υπαρει περιπτωσει να βλαψουν το μωρακι μου?τωρα παλι εμφανιστηκαν και πρεπει να παρω τον γιτρο τηλ αλλα ξερω παλι την κρεμε θα μου δωσει.την οπιοια την ξαναεπερνα την προηγουμενη εβδομαδα και την εχω σταματησει περιπου 5 μερες.σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου με το καλο να ερθει το νινακι σου,αυτη την κρεμα μου την δινει για να σταματησουν τα υγρα.μερικες φορες σταματανε για λιγες βδομαδες αλλες παλι ειτε την εβαλα ειτε οχι ειναι τι ιδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΑΚΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Ιφιγένεια,κι εγώ έχω πολλά υγρά ελαφρώς κιτρινωπά να τα πω υποπράσινα να τα πω...και με πιο έντονη μυρωδιά απότι πριν την εγκυμοσύνη.Κι εγώ ό,τι κολπικές εξετάσεις έχω κάνει είναι καθαρές.Αρα είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσυνη, το χω διαβάσει και σε βιβλία εγκυμοσύνης οπότε μην αγχώνεσαι καθόλου. Ολα είναι φυσιολογικά!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα ειναι φυσιολογικα στην εγκυμοσυνη και ειχα κανει και εγω καλιεργεια κολπικου υγρου για να δω αν παιζει κατι αλλα ο γιατρος μου εφοσων ηταν ολα φυσιολογικα δεν μου εδωσε κρεμα

Ποτε ειχω πολλα ποτε σταματανε και φτου κι απ την αρχη

Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι καθημερινη αλλαγη εσωρουχων και πιο συχνη αλλαγη στα σερβιετακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...