Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ..


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΕΞΗΣ,ΕΙΜΑΙ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΛΑ!ΕΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΠΗΓΑ ΑΛΛΑΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΗΧΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟΡΡΟΦΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματίνα μου,ήταν μάλλον θέλημα Θεού να γίνει έτσι...το σημαντικό είναι οτι όλα τα υπόλοιπα είναι καλά!!!θα περιμένουμε νέα την Παρασκευή...φανταστικό να ακούς την καρδούλα του μωρού σου!!!φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!!!!!:woohoo:

δεν πειραζει που ειναι ενα.....το θεμα ειναι να ειναι γερο!!!!!!!:laugh:

περιμενουμε τα νεοτερα!!!!

φιλια!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινα μου να μην στεναχωριεσαι,η φυση πολλες φορες κανει κατι για καλο.Με το καλο σου ευχομαι να χεις μια καλη εγκυμοσυνη και να ακουσεις την καρδουλα του μωρου σου!Κι εγω περιμενω να παω αυτην την εβδομαδα να ακουσω την καρδουλα μας και η πλακα ειναι οτι ο αντρας μου εχει ''φαει'' κολλημα οτι θα κανουμε διδυμα γιατι εχουμε και ιστορικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινακι καλη εγκυμοσυνη απο δω κι εμπρος!Να προσεχεις τον εαυτο σου και με το καλο να ακουσεις και την καρδουλα του μωρου σου!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΙΕΣ.Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΠΕΜΠΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ-ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ-ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές ευχές για μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι και από μένα!!!

Εύχομαι την επόμενη φορά να ακούσεις καρδούλα.... εγώ θα πάω σήμερα πρώτη φορά στο γιατρό και έχω μεγάλη αγωνία!!! Μόλις μπήκα στην έβδομη βδομάδα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κωνσταντινα μου με το καλο να ακουσετε και καρδουλα.....και εγω εχω επισκεψη σημερα στο γιατρο.....ευχομαι να εχουμε ευχαριστα αποτελεσματα και οι δυο.....φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα matinap εύχομαι να σου όλα καλά και την Παρασκευή να μας πεις τα ευχάριστα νέα και την εμπειρία σου ,η οποία είναι καταπληκτική...Και εγώ έζησα το ίδιο θεματάκι με εσένα αλλά όλα πήγαν πολύ καλά.Η φύση ξέρει πολύ καλά τι κάνει.Μην ανχώνεσαι καθόλου και όλα θα πάνε μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ Η ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ. ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινακι, επειδη κι'εγω στην 5η εβδομαδα της κυησης ειχα λιγο αιματακι ο γιατρος μου εξηγησε πως η ζωη μιας εγκυουλας πρεπει να ειναι πολυ ηρεμη και ξεκουραστη... οχι πολλες βολτουλες, ειδικα με το αυτοκινητο, ξεκουραση και πυτζαμουλες... ας περασει πρωτα το 1ο τριμηνο που ειναι και το πιο δυσκολο και μετα σιγα σιγα θα κανεις και τις βολτιτσες σου... με το καλο το μωρακι σου και πολλα φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε μια χαρά και με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του μωρού σου! Να ξεκουράζεσαι και όλα θα πάνε υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ματινάκι μου τις θερμότερες ευχές μου για μια καλή κ ήρεμη εγκυμοσύνη! Μην στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου για το διδυμάκι που δεν έπιασε! Ίσως δεν είναι ακόμα η ώρα του! Θα σου έρθει με το 2ο παιδάκι!! Ότι καλύτερο καρδιά μου, κι ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματινακι μου δεν πειραζει βρε κοροτσι μου για το διδυμακι σημασια εχει οτι προχωραει καλα η εγκυμοσυνη σου και σε λιγο καιρο θα ακουσετε και την καρδουλα του καλη συνεχεια σου ευχομαι και να προσεχεις να μην κουραζεσαι ετσι???? φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, κι εγώ μπήκα μόλις στην 5η εβδομάδα, υποθέτω δηλαδή ότι είναι η πέμπτη... Δεν ξέρω πώς τα υπολογίζουν αλλά η τελευταία μου περίοδος ήταν 10 Απριλίου άρα στις 10 Μαϊου έκλεισα 4 βδομάδες, σωστά; Οι χοριακές μου είναι καλές, αλλά δεν έχω πάει ακόμα στο γιατρό μου για τον πρώτο υπέρηχο κι έχω τρομερή αγωνία, με όσα διαβάζω εδώ στο forum, μην είναι εξωμήτριος κύηση. Δεν έχω κάποιο λόγο να το πιστεύω αλλά μέχρι να δει σάκο και στη συνέχεια να ακούσει καρδιά δεν μπορώ να απολαύσω καν το ότι είμαι έγκυος μετά από τόσες προσπάθειες... Φοβάμαι να χαρώ μήπως και απογοητευθώ στη συνέχεια. Ξέρετε ποιο είναι το ποσοστό πιθανοτήτων να είναι εξωμήτριο; Και τι συμπτώματα έχει - αν έχει τόσο νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xara12 μην την σκέφτεσαι την εξωμήτριο... κατ΄αρχή αν υπήρχε τέτοια περίπτωση θα το είχε καταλάβει ο γιατρός σου από τις χοριακές και θα σε είχε ήδη δει!

Και γω αγχονόμουν πολύ που ο γιατρός μου καθυστερούσε τον πρώτο υπέρηχο. Από την προηγούμενη βδομάδα του το είχα ζητήσει και μου έλεγε καλύτερα να περιμένουμε, έλα τη Δευτέρα. Τελικά τη Δευτέρα είχε τοκετό και πήγα χθες. Το είδα και άκουσα καρδούλα, μόλις που είχε αρχίσει, μου είπε ο γιατρός να χτυπάει, γιατί το έπιασα αργά και είναι μικρούλη ακόμα, μόλις 4 χιλ!

Αν είχα πάει νωρίτερα δεν θα είχα ακούσει καρδούλα και θα αγχωνόμουν!!! Οπότε, προσπάθησε να μην αγχώνεσαι, απόλαυσε τις μέρες που θα περάσουν και όταν σου πει ο γιατρός σου θα είναι η κατάλληλη στιγμή να δεις και να ακούσεις το μωράκι σου!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ, constantinag μου και έχεις δίκιο... Αν πάω νωρίτερα απ' όσο πρέπει δεν θα δω τίποτα και θα είναι χειρότερα... Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα που έκανες τον υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...