Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαμηλος αριθμος αιμοπεταλιων


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα!!γνωριζεται κατι για τον χαμηλο αριθμο αιμοπεταλιων?ειμαι στα ορια(154)και ανησυχω λιγο.βρισκομαι στην 24 εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε γνωριζω τιποτα..αλλα μιλα με το γιατρο σου οπωσδηποτε γιατι εισαι σε ευαισθητη κατασταση.δε θελω να σε τρομαξω περισσοτερο ετσι κιαλλιως δεν ξερω περι τινος προκειται αλλα ψαξε το καλα..μπορει να μην ειναι τιποτα και να σου δωσει απλα συμπηρωμα διατροφης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσηρθες στο mammyland ( μιας και ειδα οτι ειναι η πρωτη σου δημοσιευση ) ο γιατρος σου τις ειδε τις εξετασεις??? αν οχι μην περιμενεις πηγαινε τις αμεσα η παρε τον τηλεφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια για την αμεση ανταποκριση.με τον γιατρο μου μιλησα και μου ειπε να μην ανησυχω,ηταν πολυ καθησυχαστικος,αλλα οπως και να χει δεν παυω να μην φοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα καλωσόρισες και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μπεμπάκι σου!

Όταν τα λόγια του γιατρού είναι καθησυχαστικά, τα δικά μας περισσεύουν! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα εχουν σχεση με τον αιματοκριτη οσο πεφτει εκεινοσ πεφτουν και αυτα ειναι φυσιολογικο απλα πρεπει να ανεβασεισ το σιδηρο που απιρνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...