Μετάβαση σε περιεχόμενο

κουφη ερωτηση.......


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα θα κανω μια ερωτηση λιγο κουφη,παρακαλω μη με παρεξηγησετε αλλα κατι μου ειπαν κ μ'εβαλαν σε σκεψεις....εσεις οι ηδη μανουλες που πλυνατε τα ρουχαλακια του μωρου σας τ'απλωσατε μεσα η εξω; καποια μου ειπε πως δεν κανει εξω πρι τη γεννα γιατι τα βλεπει ο κοσμος κ τα ματιαζει,δεν ειμαι προληπτικη αλλα δε σας κρυβω πως μου εβαλε την ιδεα.....κ κατι ακομη αυτη που μου το ειπε ειναι νεα κοπελα οχι καμια γρια περιεργη κ μου εκανε εντυπωση....θα ηθελα τη γνωμη σας οποια κ αν ειναι ευχαριστω...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina mou mi me parexigiseis alla i prosopiki mou gnomi einai oti afta einai .....pos na to po epieikos.... prolipseis.

Afto pou ehei simasia einai pos noiotheis esy....

An se aghonei na ta aploneis exo tote einai sevasto kai min to kaneis.

An omos ohi tote agnoeise to kai kane afto pou sou leei i kardia sou.

Filia kai me to kalo (nomizo eisai egyoula)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινινα μου ολα αυτα ειναι ανοησιες,προκαταληψεις που δεν ευσταθουν!!!!!Λενε διαφορα....μην τα δει ο ηλιος,το φεγγαρι ....κι εγω δεν ξερω τι αλλα!!Μην πιστευεις τιποτα,απλωσε τα ρουχακια εξω στον αερα να στεγνωσουν και μην τα ακους ολα αυτα τα μεσαιωνικα που λενε!Μια χαρα θα ειναι και το μωρο σου και εσυ!

Φιλακια αγαπη μου και με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινινα μου απλωσε τα ρουχαλακια ..με δοξα και τιμη ..(αν δεν βρεχει) εξω στον ηλιο!! Το κακο ματι δε νομιζω να περναει στο ρουχο Πιστευω οτι η αρνητικη ενεργεια για οποιον πιστευει σ αυτην(κακο ματι;) )μεταφερεται μονο απευθειας απο ανθρωπο σε ανθρωπο..αλλα και παλι ..τι να σου κανει και αυτη οταν υπαρχει τοση θετικη ενεργεια γυρω σας

Απο την αλλη αν σε απασχολει πολυ κανε αυτο που εσενα κανει να νιωθεις καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina kalispera...koritsaki mou etsi legan oi palies alla prosopika ta thewrw vlakeies egw eplena sunexeia kai aplwna kai oi geitonises me malwnan kai mou elegan den einai swsto kai tetia alla egw den thelw na eimai proliptiki kai den akouga..doksa to theo i beba mou mia xara einai..aaa parepoptodos egw evgaina kai eksw apo tin 7 hmera eitan kalokairi kai den kathomoun spiti,piga kai stin ekklisia kai rwtisa ton papa an mporw na vgainw giati eixa pathei san katathlipsi kai mou eipe vgaine osos thes auta einai vlakeies ta legane ta palia ta xronia ela otan einai na sarantiseis mou eipe na pareis mono tin euxi..auta apo mena twra esu apofasizeis ti theleis na kaneis...filakia;) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση κ μαλον θα κανω αυτο που σκεφτομουν στην αρχη με τετοιο καλο καιρο σιγα μην τ'απλωσω μεσα...κ ας τα βλεπει ο κοσμος κ ας λεει οτι θελει

ααα κ αλλη μια κουφη ερωτηση σημερα εχω ρεντα..:lol: τα ρουχαλακια του μωρου σας οταν τα ψωνισατε τα δειξατε σε κανεναν; γιατι κ'αυτο ειπε η κοπελα πως δεν κανει....

σας εχω κουφανει λιγακι αλλα τι να κανω κ εγω μ'αυτα που ακουω....:unsure::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina μου καλησπέρα!!! Μη δίνεις αάπη μου σημασία... τί λέει ο ένας... τί λέει ο άλλος... προλήψεις!!! Κι εγώ έχω ακούσει... μην αυτό... μην εκείνο... αει στο καλό! Κάνε αυτό που εσύ πιστεύεις σωστό!!!

Όσον αφορά στα ρουχαλάκια του μωρού... όσες μου τα έχουνε δείξει (πριν την γέννα τους) γεννήσανε μία χαρούλα παιδάκια κι είναι τρισευτυχισμένες μανούλες!!! Οπότε... μη δίνεις βάση σε μ.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina μου υπαρχουν ακομα κοπελες νεες που εχουν αυτες τις αντιληψεις... ξερω μερικες...:( εγω δεν εκανα τιποτα απ'οσα μου ελεγαν... εκανα οτι βολευε εμενα... αυτο να κανεις κι'εσυ και ασε τους αλλους να λενε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΠΟΥ ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΤΟ ΑΠΛΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΉΣ.ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina καλησπερα:)

εγω τα βαλα κανα 2 φορες μεσα να στεγνωσουν αλλα οταν αρχισα να τρεχω και να μη φτανω για να εξυπηρετησω τις αναγκες του μπεμπη...μια χαρα βραδιατικα τα απλωνα εξω!! Μονο τοτε προλαβαινω να βαλω πλυντηριο και να κανω δουλειες. Ξερεις τι βλεπω? ολοι λενε λενε λενε και δεν σκεφτονται την αλλη που παει να γεννησει το τρεξιμο που θα χει τα ρουχα μεσα μας μαραναν!Εμενα μ επαιρνε η πεθερα μου τηλ τις πρωτες μερες να με ρωτησει που απλωσα (το'χει καμενο η τυπισα)!!!αλλο καημο δεν ειχα στο μεταξυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...