Μετάβαση σε περιεχόμενο

PROSWPIKH EMPEIRIA....


Recommended Posts

KALHMERA KORITSAKIA MOU!ELPIZW NA EISASTE OLES KALA!

EXTHES EKANA THN EXETASH YSTEROSALPIGGOGRAFIAS,KAI PHGAN OLAAAAA KALA KANENA APOLYTWS PROBLHMA PATHOLOGIKO,EKTOS APO THN MHTRA POU EXEI KLISH PROS TA ARISTERA(...pou den exw idea an paizei kapoio rolo!)

HTHELA NA SA PW TA KALA NEA,GIATI MOU EFYGE ENA TERASTIO VAROS!

GIA OSES ANARWTIOUNTE DEN PONAEI SXEDON KATHOLOU SAN MIA EXETASH PAP KAI DIARKEI SXEDON 5 LEPTA.......

KALHMERA KAI PALI!!FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου!! Άντε τώρα βουρ στο ψητό. Λένε ότι μετά από αυτή την εξέταση (για την σαλπιγγογραφία) είναι πολύ εύκολα τα πράγματα.

Άντε να ακούσουμε κι από σένα τα ευχάριστα σύνομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου,

Πολύ χαίρομαι που τα αποτελέσματα σου ήταν τόσο καλά!! Δεν νομίζω ότι έχει σημασία που η μητρα γέρνει λίγο!

Είσαι έτοιμη λοιπόν για να υποδεχτείς μωρακι... Καλή καλή καλή επιτυχία από δω και πέρα και σου εύχομαι ολόψυχα σύντομα να μας πεις κι άλλα καλά νέα! ;)

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου που όλα πήγανε καλά! Ξεκίνα εκ νέου το... ξεζούμισμα του καλού σου... με πιο ανεβασμένη ψυχολογία κι όλα θα πάνε πολύ καλά! Κι εμένα η μήτρα μου έχει πρόσθια θέση, αλλά όπως μου είπε κι η γιατρός μου, ουδεμία σημασία έχει! Καλά... καλάθια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...