Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια μου:cheer: Δεν αντεξα τελικα και την 24η μερα του κυκλου μου πηρα το predictor το οποιο μου εδειξε αρνητικο:( Να σας θυμισω οτι ο κυκλος μου τωρα αρχιζει σιγα σιγα και σταθεροποιηται μετα απο αποξεση που εγινε το Δεκεμβρη. Τον προηγουμενο μηνα ηρθε την 26η μερα και οπως καταλαβαινετε καθομαι σε αναμενα καρβουνα σβινοντας μια μια τις μερες στο ημερολογιο σαν τους φιλακισμενους και προσευχοντας το τεστ να βγηκε λαθος αφου η περιοδος μου δεν εχει ερθει ακομα..... Θα ηθενλα να σας ρωτησω, εχει συμβει σε καποια κοπελα να βγει το τεστ αρνητικο και να ειναι εγκυος?:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo καλημερα :) .Λοιπον 8α σου πω την δικη μου ιστορια.περυσι τον ιουλιο ειχα κανει το εν λογο τεστ 2 φορεσ παρακαλω.μια 3 μερεσ πριν την ημερομ. που περιμενα περιοδο και μια μετα απο 5 μερες καθυστερ.Το αποτελεσμα ΑΡΝΗΤΙΚΟ και τις 2 φορες.Ειχα ολα τα συμπτωματα της περιοδο.Σκεφτηκα λοιπον οτι εχω καποια ανωμαλια στον κυκλο και μιας που ειδα και λιγο αιμα περιμενα να ερθει η περιοδο.καποιο βραδυ λοιπον με επιασε ενας εντονος πονο στο στομαχι και με εβγαζε εμετο και διαροια.Το αποτελεσμα ηταν να καταληξω τα ξημερωματα στο ιπποκρατιο της αθηνας για να εξεταστω.με εβαλαν ωραιοτατα σε ενα κρεβατι εξεταστηριου και ο παθολογος μου ειπε οτι δεν ηταν τπτ μια γαστρεντεριτιδα μονο.Μου εβαλαν μια καταπληκτικη "πεταλουδα στο χερι και ηταν ετοιμοι να μου χορηγησουν τον ορο.Εκεινη ακριβως την ωρα τρωω "φλασια" και τους λεω για την καθηστεριση και οτι εχω κανει τεστ αλλα και τα 2 ηταν αρνητικα.Ο παθολογος παγωσε μου λεει "Κυρια μου αν δεν σας κανω τεστ δεν μπορω να σας δωσω τπτ.μου δινουν το κουτακι για τα ουρα και μετα απο λιγο το πηγαν για αναλυση.με τον αντρα μου καναμε αστεια μεχρι να ερθουν τα αποτελεσματα μιας και ξεραμε οτι μονο μια φορα "στραβωσε" και μαλιστα λεγαμε οτι με τα παιδια μας σε ηλικια 20-18 ετων τωρα σιγα να μην εχουμε κανα μωρο.Τελικα αφου μας φωναζουν μεσα μας λενε την εξης θεικη ατακα "Ηρθατε 2 αλλα θα φυγετε 3" :) .Σημερα εχω ενα κοριτσακι 2.5 μηνων να φωτηζει την ζωη μας.Οσο για το τεστ?ειχε πεσει παταγωδως εξω.Δεν ξερω κατα ποσο σε βοηθαω με την μικρη μου ιστορια.Θα σου ευχηθω παντως να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα :) .Καλου κακου κανε μια χοριακη ειναι πιο εγκυρη ;) .Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπιμπιμπο......αφου ηθελες να κανεις τεστακι γιατι εκανες το predictor;;;;;;εδω με καθυστερηση και πολλες φορες δειχνει αρνητικο......λοιπον εγω εκανα το self clear 5 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και μου εδειξε θετικο.....ελπιζω να εκανε λαθος το τεστακι και να εισαι εγκυουλα!!!!!!!!:)

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη στεναχωριεσαι κουκλα μου...Θα πανε ολα καλα,μη στεναχωριεσαι!ΜΗ βιαζεσαι ομως!

ναι συμβαινει μερικες φορες τα τεστ να βγαινουν αρνητικα..ενω η κατασταση ειναι διαφορετικη..αλλα..........

καλυτερα να μην εχεις ελπιδες απο το να χεις κ να κανεις ονειρα που δε γινονται!!

αφου εχεις μεινεις εγκυος ..θα δεις οτι θα ξαναγινει κ μαλιστα μεσα σε λιγο καιρο! Το ξερω οτι βιαζεσαι..θελεις να συμβει γρηγορα..το χω ζησει....αλλα γλυκια μου κανε λιγο υπομονη...

πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου Moussa να χαιρεσαι τη μικρη σου moussitsa. Να ξερες τι χαρα μου δωσες, αυριο φυσικα θα παω στο γιατρο για μια εξετασουλα και βλεπουμε. Σ' ευχαριστω και παλι:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo καλημέρα!

Ομοιοπαθούσα και εγώ,στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.Δυο τέστ εγκυμοσύνης predictor,και τα δυο αρνητικά!:unsure: Τελικά πήγα για χοριακή και έμαθα οτι περιμένω διδυμάκια!:laugh:

Κάνε γλυκιά μου και εσύ μια χοριακή για να είσαι 100% σίγουρη για την εγκυρότητα του αποτελέσματος!:P

Μακάρι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!:)

φιλάκια πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα λαθος το πηρα. Κι εγω στη πρωτη μου εγκυμοσυνη το self-clear ειχα παρει και στη δευτερη σχεδον ολα αλλα το clear blue εδειξε καθαρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρεαι τα διδυμακια σου mamaka_4! Μακαρι να ειχα κι εγω διδυμακια. Απ' την μερια του αντρα μου εχουν κληρονομηκοτητα απο πεθερα και απο πεθερο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...