Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΗ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ


@@@

Recommended Posts

Μπράβο κορίτσι μου! Θερμά συγχαρητήρια και πολλές ευχές για μια τέλεια εγκυμοσύνη !!

Με το καλό να κρατήσεις το μωρό σου αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟ!ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ! ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ. ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ 142.92

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΕ CAPS UTROGESTAN, ΗΠΑΡΙΝΗ ΑΥΞΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΠΗΚΤΙΚΟΤΗΤΑΣ. ΟΠΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΡΙΣΚΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!Ευχομαι ολα να πανε τελεια και να κρατησεις το μωρακι αγκαλιτσα σου γερο και δυνατο!!!!Να χεις θετικη σκεψη μην σε πιασει φοβος και αγχος να λες ΟΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

@@@ έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ 142.92

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΕ CAPS UTROGESTAN, ΗΠΑΡΙΝΗ ΑΥΞΗΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ ΠΗΚΤΙΚΟΤΗΤΑΣ. ΟΠΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΡΙΣΚΑ

Κοπέλα μου μην ανησυχείς! Όλα καλά θα πάνε! Κι η νύφη μου είχε 2 παλίνδρομες κι ακριβώς το ίδιο πρόβλημα! Έπηζε το αίμα της. Έκανε ενέσεις καθημερινά, έπαιρνε κορτιζόνη, salospir, Τ4 για θυροειδή και πολλά άλλα... φάρμακα! Αλλά κατάφερε και έφερε 2 υγιέστατες κουκλάρες η οποία είναι 3 1/3 και η άλλη 2 1/2!! Και είναι και πολύ ζωηρούλες!!

Σου στέλνω θετική σκέψη και κουράγιο! Με τον καιρό θ'ανταμειφθείς μ'ένα υγιέστατο νινάκι... Ότι χρειαστείς, θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...