Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάρες μου!

Εξαφανίστηκα,το ξέρω,αλλά,λίγο οι γιορτές του Πάσχα,λίγο ένα ρομαντικό τετραήμερο με τον άντρα μου σε τροχόσπιτο...πολύ θέλει να χαθώ;

Όσο για τον τίτλο του ποστ;Όχι,δεν είμαι έγκυος.ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ.

Όχι πως δεν ήμουν πιο πριν,αλλά η καθημερινότητα μας είχε κάνει λίγο μίζερους.Από τη μεριά μου εγώ,προσπαθούσα να κάνω τα πάντα ώστε να μη νιώθει ο άντρας μου πλήξη,αλλά ο έρμος γυρνούσε κομμάτια από τη δουλειά και δεν είχε κουράγιο για τίποτα.Φανταστείτε ότι στο κρεβάτι βρεθήκαμε μόνο 2 φορές σε διάστημα 3 1/2 βδομάδων περίπου.

Οπότε,μετά το Πάσχα,ο άντρας μου μού ζήτησε να πάμε κάπου να χαλαρώσουμε.

Την Πέμπτη που μας πέρασε,δεν πήγε για δουλειά,διότι έδινε για δίπλωμα μηχανής.Παρασκευή ήταν Πρωτομαγιά,οπότε,4 μέρες για πάρτη μας!

Λόγω οικονομικής στενότητας,είπαμε να πάμε στα Μέγαρα,στην πεθερά μου.Έλα όμως που το σπίτι είναι μικρό και έπρεπε να κοιμηθούμε σε μονό...τελικά είπαμε να μείνουμε σπίτι μας.

Πέμπτη μεσημέρι.Εγώ τσακωνόμουν με το ρολό κοτόπουλο και ο άντρας μου είχε φύγει να δώσει για μηχανή.Με παίρνει τηλέφωνο η πεθερά μου και πάνω στην κουβέντα,της είπα ότι θέλαμε να πάμε,αλλά υπήρχε το θέμα του ύπνου.Της υποσχέθηκα όμως ότι θα πάμε για καφέ.

Φεύγουμε με τον άντρα μου το ίδιο απόγευμα να πάμε για καφεδάκι στην πεθερά μου.

Λίγο πρίν φύγουμε,μου είπε ο άντρας μου να περιμένω να πάει μέχρι το τροχόσπιτο να πάρει κάτι πραγματάκια.Η πεθερά μου μού είπε να πάω και γω...

Μπαίνω μέσα και τι αντίκρισα λέτε;

Ένα φοβερό σκηνικό!

1) Κρεβατάρα 3ων χιλιομέτρων

2) Πάνω στον πάγκο εμφυαλωμένα νερά,καφές,ζάχαρη,μηχάνημα που χτυπάει καφέ

3) Επίσης,σοκολάτες και γιαούρτια,μέλι και καρύδια (ξέρει από αφροδισιακά η ρουφιάνα! )

4) Παντού λουλούδια και ο τόπος ΜΟΣΧΟΒΟΛΟΥΣΕ!

5) Τέλος,πάνω στην κρεβατάρα,ένα σέξυ νεγκλιζέ με ασορτί εσώρουχα και παντοφλίτσες με τακουνάκι και το σχετικό γουνάκι.

Πλησιάζω την κρεβατάρα μ'ανοιχτό το στόμα και βρίσκω πάνω στο νεγκλιζέ (ή πώς το λένε τέλος πάντων) ένα χαρτάκι.Το παίρνω στα χέρια και διαβάζω το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ:

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΚΠΛΗΞΗ.ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΕΞ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΓΓΟΝΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΠΑΜΠΑΣ-ΜΑΜΑ.

Πρίν προλάβουμε ν'αντιδράσουμε με τον άντρα μου (είχαμε μείνει μ'ανοιχτό το στόμα και κοιτιόμασταν σαν τα γατιά) ,ακούω να φωνάζει η πεθερά μου απ'έξω:

"Τι θα γίνει μωρή γειτόνισσα;Θα τον πιούμε αυτό το ρημαδοκαφέ;Φτιάξ'τον κι έρχομαι!"

Τελικά κορίτσια είμαι πολύ πολύ τυχερή και πολύ πολύ ευτυχισμένη!

Όσο για το μωρό;Ας έρθει όποτε θέλει...

Καλημέραααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα εισαι πολυ τυχερη που εχεις τοσο καλη πεθερα. να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου και θα ερθει και το μπεμπε. φιλια πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα καταρχην χαιρομαι πααααρα πολυ για σενα!

Επισης....Σε ζηλευω θανασιμα!!!!! :woohoo: Τι πεθερα ειναι αυτη που εχεις καλη μου???????

χαχαχαχαχαχαχαχααααχααχαχα

Το χιουμορ ειναι οικογενειακη σας υποθεση!Βλεπω το μπεμπε-οταν με το καλο ερθει- να κραταει εκεινο το μπαλονακι που κανει προυτς προυτς και να το παταει βγαινοντας!χαχαχαχαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή η γυναίκα δεν είναι πεθερά, αγάπη μου, μάλαμα είναι η χριστιανή!!! Δάκρυσα!!! Πολύ-πολύ-πολύ συγκινητικό!!! Πάντα τέτοια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Δημητρούλα !!! Όντως είσαι πολυ τυχερη μπραβο!!!

τελεια η πεθερουλα σου μακαρι να ειχαμε κ εμεις τετοια!!!

οποτε θελει θα ερθει κ το μωρο δικιο εχεισ

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου! Καλε πως να μην εισαι ευτυχισμενη με τετοια πεθερικα? Ειναι αξιολατρευτοι οι ανθρωποι:P Ας ειχα εστω και στο ελαχιστο μια πεθερα σαν τη δικια σου...... Σου ευχομαι να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου και να γεμισει γρηγορα το σπιτακι σου με παιδικες φωνουλες. Φιλακια πολλα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι πολυ Δημητρουλα για σενα που εισαι στα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ σου!!

Μπραβο κοπελα μου!!

Οσο για την πεθερα τα συχγαρητηρια μου την πετυχες!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου!!! Πόσο χαίρομαι για αυτό που λές "όποτε έρθει το μωρό", έτσι μπράβο δεν θέλει άγχος. Βέβαια δεν ξέρω την ιστορία σου αν προσπαθείς καιρό αλλά όπως και αν έχει το αντιμετωπίζεις σωστά.

Όσο για την πεθερά σου super γυναίκα έτσι???:woohoo:

Πολύ καλό αυτό που έκανε, έχω μείνει άναυδη!:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταπληκτικό! Τι όμορφη έκπληξη!!

Μπράβο βρε Δήμητρα. Υπάρχει καλύτερο από το να έχεις τέτοια πεθερικά?

Και με τις ευχές τις πεθεράς? Η δικιά μου προσπαθεί να μας πείσει ότι μύρισε τον κρίνο και έκανε δυο παιδιά!

Να είστε πάντα έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δόξα τον Ύψιστο κορίτσια,δε θα μπορούσα να έχω πιο γλυκιά πεθερά!Είναι όλα τα λεφτά σας!Το ίδιο και ο πεθερός μου!Είναι και μικροί σε ηλικία.45 η πεθερά μου,47 ο πεθερός μου.

Το χιούμορ είναι όντως οικογενειακή υπόθεση!Το πόσο γέλαγα κάθε πρωί με την πεθερά μου που ερχόταν με "πεσκέσι" και μου φώναζε απ'έξω: "Μωρή γειτόνισσααααα!!!Δε θα πιούμε καφέ σήμεραααα;;;"

Είπαμε με τον άντρα μου -να'μαστε καλά- και θα πηγαίνουμε κάθε Π-Σ-Κ.Με το που θα σχολάει από τη δουλειά την Παρασκευή,θα φεύγουμε σφαίρα!

Αφήστε που ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ έχουν συνήθειο τα πεθερικά μου να βγαίνουν για φαγητό με τους γονείς μου,οπότε,μ'ένα σπάρο,δυο τριγώνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, τί φοβερή και συγκινητική έκπληξη!! Να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι και πολύ σύντομα να κάνετε και σεις έκπληξη στους φοβερούς γονείς σας ένα γερό εγγονάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε..εχω μεινει..μπραβο το πεθερικο ξηγηθηκε πολυ καλα!!

και εγω εχω καλη πεθερα αλλα αυτο ξεπερναει κεθε προσδοκια!!μπραβο της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa (αν το γράφω σωστά) ,ο μήνας που διανύουμε είναι ο 10ος που κάνουμε προσπάθειες.Δεν αντέχω άλλο όμως να μετράω μέρες και να παρατηρώ συμπτώματα,με κούρασε όλο αυτό.

Ας έρθει όποτε θέλει εκείνο.Εγώ απολαμβάνω το sex με τον αντρούλη μου και όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Foveri ekpliksara..... Bravo sas!!!!!!!!!

As apolausete loipon tis agkalitses

kai sigoura to mwro ...tha skasei myti

ekei pou den to perimenete.........!!!

......mporei na mpei k apo kana parathyro

tou troxospitou

kai na sas perimenei ekei to epomeno s/k!!!!!!!!!

Filiaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa teleia perigrafi dimitra...

k polloi kala pehterika e?????mprabo tous...

apo ti sosti pleyra to eides to thema morou..otan einai na erthei tha erthi...

igeia pano apo ola k ta alla erxontai..

xairomai pou eisai kala..panta tetoia koritsaki...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Δημητρούλα μου! Συνέχισε ακάθεκτη! Κι αφού έχεις και τις ευλογίες της πεθερούλας σου... (κι όχι τη γκρίνια και τη μουρμούρα που έχω ακούσει εγώ... κι από τις 2 μαμάδες μας!!!) πολύ γρήγορα θα έρθει και το νινάκι σας, είμαι σίγουρη γι' αυτό!!! Πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια!!Ποσο μπορουν να μας βοηθησουν οι ανθρωποι που μας αγαπουν!!

με ενα μικρο πραγμα ποσο χαρουμενους μπορουν να μας κανουν!!

Γιατι μερικοι ανθρωποι να ειναι ξινοι??..να μη θελουν το καλο για τα παιδια τους!!

Δημητρα μου μεχρι να της ετοιμασεις το εγγονοδωρακι της..καν της κ συ κατι να χαρει!!Κατι που θα της αρεσει!!

εχετε υπεροχη σχεση!!Χαιρομαι τοσο για σας!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κάνεις και το απολαμβάνεις γιατί όταν με το καλό έρθει το μωρό θα το ψιλοξεχάσεις:angry: :angry: :angry:

Και όπως είπαμε χαλαραααααααά, δεν είναι πολύς ο καιρός που προσπαθείτε.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω την ξινίλα ορισμένων πεθερών με τις νύφες.Σιγά κυρά μου,οικογένεια πάμε να κάνουμε,δε θα τον σκοτώσω κιόλας!Είχα και γω κάποτε μια τέτοια και ορκίστηκα ότι στην επόμενη δε θα χαριστώ.Ευτυχώς έπεσα στην καλύτερη των περιπτώσεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo vre Dimitra panta tetoia k me to kalo na erthei to

mpempe!!!

Makari na eixa k egw tin pethera mou na itan k o antroulis mou eutuxismenos!!(giati apo tote pou efuge i kaimeni o petheros mou mas exei sto....ante min to pw twra)

Filia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλάκι μου,

Πρώτα απ' όλα σου εύχομαι να είναι η μεγάλη σας οικογένεια πάντα τόσο αγαπημένη και μονιασμένη, πράγμα σίγουρο γιατί έχετε σωστή νοοτροπία όλοι σας πάνω απ' όλα!! Θεωρώ πως είστε η λαμπρή εξαίρεση της μίζερης και σκληρής ελληνικής πραγματικότητας όπου το ένα σόι θέλει να βγάλει το μάτι του άλλου - χωρίς λόγο! - και οι περισσότερες πεθερές το μάτι της νύφης ή του γαμπρού!! Ένας ανταγωνισμός πέραν λογικής λέμε!!

Κατά δεύτερον, έχεις πιάσει το νόημα κοριτσάκι μου!! Ηρεμία, ευτυχισμένο και όχι αγχωμένο σεξ, και όλα θα έρθουν με τη σειρά τους! Είσαι μικρούλα ακόμα βρε, να σκέφτεσαι οτι κάθε μήνας που δεν μένεις έγκυος σημαίνει ότι θα ακολουθήσει ένας νέος με τρέλες και κορδέλες στο κρεβάτι σας!! χι χι !:silly: Και όταν "μπουχτήσετε" τότε... τσουπ! θα σκάσει μύτη και το νινάκι!!

Όσο για τα πεθερικά... Οι δικοί μου δε φτάνει που μενουν από κάτω μου (ΕΥΤΥΧΩΣ που ο άντρας μου τους βάζει στη θέση τους κάθε φορά που ξεφεύγουν αλλά κι εγώ δεν πάω πίσω...)είναι και ηλικιωμένοι (68 η πεθερά & 78 ο πεθερός) και εκτός από τις παραξενιές μας χωρίζει κι ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χάσμα γενεών! Πράγμα που δεν αντιμετώπισα σχεδόν ποτέ με τους γονείς μου, γι' αυτό και ώρες ώρες αυτοί οι άνθρωποι μου φαίονται ... εξωγήινοι!! Οκ, κάνω υπομονή γιατί σέβομαι οτι είναι γονείς του άντρα μου, αλλά θα σου πω ότι η πεθερά μου όταν πάμε στο χωριό τους όλοι μαζί το καλοκαίρι δεν αποχωρίζεται για κανένα λόγο το διπλό της κρεβάτι (ο καημένος ο πεθερός μου παρά τα χρόνια του προτιμά να κοιμάται στο ντιβάνι στην κουζίνα στον κάτω όροφο για να "ελευθερώνει" το κρεβάτι) και εγώ με τον άντρα μου κοιμόμαστε ΧΩΡΙΑ σε δύο μονά.... Ωραίες διακοπές, τι να σου πω!! Ο πατέρας μου αντίθετα, χρεώθηκε για να επεκτείνει το εξοχικό μας ώστε καθένας μας να έχει το δικό του δωμάτιο και να ειμαστε όλοι άνετα... Δεν έχει να κάνει πάντως μόνο με την ηλικία, είναι και ο χαρακτήρας που παίζει ρόλο.

Σταματάω γιατί όταν πιάνω την πεθερά μου σαν θέμα γίνομαι... γραφική!!

Να τους χαίρεσαι όλους κοριτσάκι μου και να σας χαίρονται κι εσάς οι γονείς σας και δε μπορεί... τόσο "νεγκλιζέ" αποκλύεται να πάει χαμένο!!! χι χι !! Φιλάκια !!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο σας Δημητρουλα μου.Οτι κ να πω ειναι λιγο γι αυτους τους ανθρωπους.Θα δεις , αφου εισαι ευτυχισμενη θα μεινεις εγκυος συντομα..

κ βλεπω μετα ολες τις κοπελες του mammy να τρεχουν στα τροχοσπιτα...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Raf123 ποτε θα μας αποκαλύψεις το φύλο;;;; Ποτε θα κρυφοκοιτάξεις το χαρτάκι;;;;;
    • Καλά έχω κοιλιά που είχα στην πρώτη στον 6 μήνα. Αλλά και στον δεύτερο είχα γενικά πολύ μεγαλύτερη κοιλιά απ το πρώτο.  Ευτυχως λόγω διατροφής για τον διαβήτη δεν έχω πάρει κιλά μόνο τούρλωσα 🤣🤣🤣🤣 Γύρω στις 18 με 20 εβδομάδες θυμάμαι κι εγώ αλλά ανυπομονώ… μου αρέσει αυτή η αίσθηση!!!!!
    • Εμένα έχει κόψει γεύματα με γάλα.. πίνει τη μισή ποσότητα πλέον απ' ότι έπινε πριν. Πάει πολύ καλά το blw! Τρώει τα πάντα μόνος του και δε κάνει gagging αλλά εννοείται ότι κάθε φορά γίνεται σα λαδοποντικας 🤣 γιατί τρίβει τα μαλλιά του στα λάδια 🤯 οπότε σχεδόν μετά το μεσημεριανό κάνει μπάνιο 🤣  Πέρασε όντως ο καιρός.... Κι ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το ζω και δεν είναι όνειρο.... 💙  Δεν είμαστε σίγουροι αν θέλουμε 2ο παιδί, ίσως μετά από 3-4 χρόνια.... Ήταν πολλά τα χρόνια που κάναμε εξωσωματική οπότε θέλουμε λίγο να ηρεμήσουμε και να ευχαριστηθουμε αυτό που ζούμε τώρα! Να ξεπεταχτεί ο μικρός και βλέπουμε...   
    • καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Εγω θα έλεγα να παρεις αυτήν που σου άρεσε και αν είναι και η πιο οικονομική ακόμα καλύτερα 😊
    • Κι εμένα! Τούρλα! Κι επειδή δεν είχα εμετούς, τα χω πάρει τα 3.5 kg μου. Δε θέλω να ξέρω πόσο θα πάει αυτό το τρίμηνο με τους ρυθμούς που τα παίρνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...