Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΤΡΙΤΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


Recommended Posts

εγώ κοριτσάκια μου βολεύομαι οτι ώρα θέλετε...από οτι κατάλαβα όμως κατά τις 5 θα το κάνουμε...σωστά;;

άντε αρχηγέ Υβόνη πες μας ακριβώς να ξέρουμε!!!!φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!! Γιατι να μη γινει?Εγω θα εκει θα ειμαι!!!

Για την ωρα οτι θελετε!Αλλα μαλλον καλυτερα μην ξανααλλαξουμε και μπερδευτουμε!Ετσι κι αλλιως εγω εχω "μαθει" πως καφες κατω απο 2 ωρες δεν ειναι καφες!Οποτε κ να αργησουν καποιες εγω εκειειειει θα περιμενω!!!χαχαχαχχαχα :P

ΛΟιπον:

Αυριο-Τριτη- στις 17:00 εξω απο την εκκλησια της Μητροπολης

Ακουτε Σαλονικιεεεεεεες?????Πολυ ησυχια επεσε και δε μ'αρεσει!!!

Υβοννη,Μαρια,Θεη εσεις μεσα!Το λεω δεν ρωταω! ;) χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Καλησπερα!!! Γιατι να μη γινει?Εγω θα εκει θα ειμαι!!!

Για την ωρα οτι θελετε!Αλλα μαλλον καλυτερα μην ξανααλλαξουμε και μπερδευτουμε!Ετσι κι αλλιως εγω εχω "μαθει" πως καφες κατω απο 2 ωρες δεν ειναι καφες!Οποτε κ να αργησουν καποιες εγω εκειειειει θα περιμενω!!!χαχαχαχχαχα :P

ΛΟιπον:

Αυριο-Τριτη- στις 17:00 εξω απο την εκκλησια της Μητροπολης

Ακουτε Σαλονικιεεεεεεες?????Πολυ ησυχια επεσε και δε μ'αρεσει!!!

Υβοννη,Μαρια,Θεη εσεις μεσα!Το λεω δεν ρωταω! ;) χιχιχιχι

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΗΚΑΜΕ!!!!!!;):P:kiss:

:laugh:χαχαχ...ετσι!!!...ΑΣΧΕΤΟ ...Η ΜΑΡΙΜΑΡΙ γιατι δεν γραφει στα δικα μας ε???θα την σκοτωσω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααα Ετσι να ειμαστε κ αυριο!!!!!Ολες μαζι να μιλαμε!!!!!?Να τους τρελανουμε ολους γυρω μας!χχαχαχαχαχαχχα

Ωραια παρεα ειμαστε!!!!!Μ'αρεσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε καλε το κανονισατε???

Τωρα το ειδα!

Δυστυχως σημερα εχουμε 5 μιση η ωρα ραντεβου για το εμβολιο!!!

Αντε, παλι δε γινεται!!!

Και εγω τελευταια δεν εμπαινα στο φορουμ γιατι δεν ειχα χρονο!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ και παλι!

Κριμα! (σνιφ κλαψ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια μου... πάλι δε νομίζω να προλάβω!

Είναι λίγο νωρίς για μένα. Κλείνω το γραφείο μου στις 6 και μέχρι να κατέβω κέντρο θα πάει 6:30.

Ας ελπίσουμε την άλλη φορά να βρεθούμε. Καλά να περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα!!!!!!!!!!!!!! εχω πολυ λιγο καιρο που γραφτηκα αλλα και λιγο χρονο για να μπαινω..αλλα αν μυριστω συναντηση τρεχω!:laugh: λοιπον!! εννοιτε οτι 99.9 τις 100 θαρθω καιγω!!! θελω πολυ νασας γνωρισω!!! με θελετε στην παρεα σας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ααχχχχ!!!

Γιατι μωρέ να μην μπορώ να έρθω ? :( Και το περίμενα τόοοοοοοσο !:( Όπως είπα και στο "σςςς λεμε τα δικά μας" δεν θα μπορέσω να έρθω :( Πήγαμε χθες στο γιατρο και μου απαγορευσε τα πάντα ... μετακινήσεις και της Παναγιας τα ματια...Ο άντρας μου δε ούτε που να ακούσει όταν του είπα ότι θα κατέβω κέντρο για βόλτα...Είσαι τρελλή μου λέει να κουραστεις???:unsure::blink: Κάνε υπομονή !!!:dry::( ...Κάνω και τιποτα αλλο?

Λυπάμαι κορίτσια...αλλά προέχει το μπεμπάκι μας και η υγεία του ... Την άλλη φορά θα προσπαθήσω ... Αν θα κανονιστεί για τέλος Μαίου ... Τότε ελπίζω να μπορώ ...:)

Καλά να περάσετε ... πιείτε και ένα καφέ για μένα !!!:)

Και που είστε?Θελω τα νέα σας εεε!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας προλαβα!!!:cheer: λοιπον! η συναντηση ηταν χαλια! και ολες κακασχημες και αντικοινωνικες:angry: χαλια!!!

:laugh: :laugh: :laugh: πλακα κανω! κοριτσια εισασταν ολες υπεροχες! αν και μετα λυπης μου λεω οτι δε θυμαμαι και καλα ονοματα:blush:

την αλλη φορα θα κρατησω σημειωσεις:P λοιπον!χαρηκα πολυ που σας γνωρισα και ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα! φιλακια στα ζουζουνια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(

Σχόλασα 7:25 και είμαι πτώμα...Ημουν με το ρολόι συνεχεια αλλά όταν είδα οτι περνούσε και τελικά μας άφησε το αφεντικό 7:25 είπα πάει τελείωσε...:angry: Σπίτι έφτασα 7:45...:dry: Που να πάρω το αστικό και να κατέβω;;;!

Στεναχωρέθηκα πολύ που δεν σας ξαναείδα :dry: και δεν γνώρισα τις καινούριες :dry: ...Τελικά με βολεύει καλύτερα Σαββατοκύριακό ή βραδάκι...:blush:

Στην επόμενη λοιπον...:(

φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...