Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΤΡΙΤΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου η Αναστασια το ειπε,επειδη εγω κι εκεινη θα συναντηθουμε την τριτη η την τεταρτη το απογευμα,οσες μπορουν και το επιτρεπει το προγραμμα τους ας ερθουν!!!!:woohoo:

Μαλλον θα συναντηθουμε στο κεντρο αυτη τη φορα ,θα περιμενω να πει η Αναστασια και οποια αλλη θελει να προτεινει...

Φιλααααακιαααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια Βασουλα μου χαιρομαι που θα σε ξαναδω,θα περιμενω τωρα να γυρισει και η Αναστασια να προτεινει ωρα και τοπο και τα ξαναλεμε....

Αυτη τωρα η κοιμαται ακομα η πηγε εκδρομουλα να ...πιασει το Μαη!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Μπα....που να σας φτασουμε Δημητρουλα μου,εσεις τρεχετε πολυ στην Αθηνα βρε,εμεις εδω κινουμαστε σε αλλους ρυθμους......:P :laugh:

Ααααααα.....εγω κατα πασα πιθανοτητα θα ερθω στην εκθεση για τις μελλουσες μαμαδες,θα ερθουμε με την εταιρια,οποτε θα σας ειδοποιησω να βρεθουμε:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και το σκεφτομουν!

Οι Αθηναιες πανε για 7η και μεις ακομη για την 3η!

Τελεια και γω μεσα ειμαι!Εχω να κανω και κατι δουλιτσες στο κεντρο!!!

Μπορουμε να το κανουμε οποιαδηποτε μερα εκτος Τεταρτης????

Για να ειναι ανοιχτη η αγορα.....

εεεεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη μου και εγω θελω να ερθω.Αλλα δεν ξερω τι θαμαι στη δουλεια .Μακαρι να μαι πρωι την τριτη για να ερθω .Θελω πολυ να τα ξαναπουμε..Αυριο θα ξερω το προγραμμα μου οποτε θα σας ενημερωσω αυριο το βραδυ..γιατι αυριο δουλευω απο το πρωι ως τοβραδυ ....!!!!!!!!!!! Καλα να περασετε σημερα και καλο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγω!!Οχι δεν ειμαι εκδρομη!Ειμαι μεσα σε ενα σπιτι-χαος και αυτη τη στιγμη κανω τον....κινεζο!!! :laugh:

Λοιπον κοριτσαρες!Εγω μπορω κ Τριτη κ Τεταρτη ειτε μεσημερι ωστε να βολευει αυτες που δουλευουν ειτε απογευμα!

Η Νατασα δε θελει Τεταρτη οποτε να πουμε Τριτη?Κατα τις 4?

Και μας λεει κ η Ολια και οι υπολοιπες αν βολευονται!

Επιτελους να σας δω(εστω καποιες απο σας) γιατι αν οι συναντησεις ειναι μονο Κυριακες...Δυσκολο!

Ειμαι ερωτευμενη ακομα κ δεν τον αφηνω τον αντρουλη!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τον αφηνει τον αντρουλη...:P ακομη προσπαθεις καλη μου ε? ξερεις εσυ?:laugh:

μμμ δε ζηλευω!!:P θα παω κ γω να δω την αλεξ κ τη μαριμαρι!!εμεις θα δουμε κ το μωρακι!! να σκασετε απ:ohmy: τη ζηλια σας!!!

αντε πηγαινε ανεπροκοπο κοριτσακι να κανεις καμια δουλεια!!!Τα πεταμενα ρουχα ποιος θα τα μαζεψει?? αχχ βλεπω αυτον τον καημενο τον αντρουλη να κανει τη φασινα...κ μετα..μανα κ κορη βασιλισσες!!!

αντε τωρα που δε ζηλευω μπορω να σας ευχηθω να περασετε καλα..κ να ...βρεχει!!!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την!Πηγα να φυγω και ξαναγυρισα να πω μια καλησπερα!

Ελα να με βοηθησεις βρε συμπεθερουλα...Στο καθισιο εννοω!χαχαχαχαα

Σ'ευχαριστουμε για τις ευχες σου!χαχαχαχαχχαχα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μαζευει το τραπεζι....πριν σκουπισε.....εγω μαγειρεψα κ εφαγα!!!φτανει κουραστηκα!! τωρα υπνο!! ωραια να εισαι εγκυος ,κ παντρεμενη με το σωστο αντρα!!! φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσεις οι δυο οι συμπεθερες εχετε πολυ πλακα...οπου και να βρεθειτε στηνετε κουβεντουλα:laugh: χαχαχαχαχαχ,μπραβο βρε κοριτσια πολυ σας χαιρομαι!!!!...και ναι....να βαζετε τους αντρες να κανουν τις δουλειες,....Ετσι!!!!:woohoo: :laugh:

Για τη συναντηση τωρα,ΤΡΙΤΗ 4 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΠΟΥ???????

σε ποιο μερος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

4 μηπως ειναι λιγο νωρις????

Λεω εγω τωρα!

Για την Τριτη παντως ειμαστε οκ!!!

Αντε Αναστασια επιτελους θα γνωρισουμε την κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!!

Λεω να παμε και στο social που σαρεσει!!!!!!!!!:blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ με τίποτε δεν θα μπορώ να έρθω...είμαι λίγο μακρυά...:laugh:

Άμστερνταμ. Την Τρίτη θα είμαι Λονδίνο και θα γυρίσουμε Τετάρτη. Οπότε και Τετάρτη να κανονίζατε πάλι δεν θα μπορούσα. Δεν πειράζει έχουμε όλες τις μέρες μπροστά μας. Φιλιά πολλά και καλά να περάσετε!!!!!:kiss::kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thank's Νατάσα μου! Είναι φοβερή πόλη! Πετύχαμε και μέρα βλέπεις. Εχθές είχαν γιορτή για τα γενέθλια της Βασίλισσα τους, και είχε όλη η πόλη πάρτυ. Όλοι ήταν έξω στους δρόμου φορώντας οποιοδήποτε αξεσουάρ σε πορτοκαλί χρώμα (το εθνικό τους χρώμα). Είχε πολύ μουσική, ποτό και γενικά άφθονη τρέλα!!!! Είχε πολύ πλάκα. Έλα μωρέ και στη θεσσαλονίκη μια χαρά είναι.:P Θα πάτε και την Τίτη στο social που σ' αρέσει...:P μια χαρά θα περάσεις πάλι..:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε βεβαια τι social τι Αμστερνταμ!Το ιδιο ειναι!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θελω πολυ να παω!Ολλανδια δεν ετυχε να βρεθω ποτε...:(:(:(:(

Θα αρχισω να ψηνω το Δημητρη να με παει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ...ζηλευωωωωω

θελω κι εγω....

αβολη ομως και η ωρα και ο τοπος

που να κατεβω με το ζουζουνι στο κεντρο και ακομη περισσοτερο στο social,θα μας διωξουν απο τις τσιριδες:huh:

αν κατι κανω και τον κρατησει ο αντρας μου μονο,αλλιως στην επομενη;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γλυκά εγώ κατά πάσα πιθανότητα θα μπορέσω να έρθω...θέλω πολύ να σας ξαναδώ θα μου κάνει καλό φαντάζομαι..αλλά θέλω και να γνωρίσω και από κοντά την αγαπημένη μου Αναστασία...θα περιμένω λεπτομέρειες για το που θα συναντηθούμε..φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου πολυ θα χαρω να σε ξαναδω ,εδω οι τσουπρες λενε για το sosial στις 4 την ΤΡΙΤΗ,το ξερεις ε?

Για οσες δεν το ξερουν ειναι το γωνιακο καφε απεναντι απο την Μητροπολη

Νατασσουλι εσυ θες να πας και στην αγορα,μια χαρα ειναι στις 4,καμμια ωριτσα καφεδακι και μετα αγορα να ψωνισεις....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...