Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΤΡΙΤΗ ΜΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια εχω πεθανει στην κουραση.... :( Η μπεμπα δε σταματησε να κουνιεται!Αληθεια,ουτε δευτερολεπτο δεν εμεινε ακινητη...Μηπως ξεσκονιζε κι αυτη τη φουσκιτσα της??? :P

Λοιπον στο θεμα μας τωρα!

Καταρχην προτεινα στις 4 γιατι οπως ειπε κ η Υβοννη,η Νατασα ηθελε να κανει δουλειες στην αγορα μετα...Οποτε ειπα να βρεθουμε πριν... Αλλα αν βολευει περισσοτερες αργοτερα δεν εχω προβλημα!

Να το κανουμε 5???

Νατασα το σοσιαλ το ειπες για να με πειραξεις ή το εννοουσες?????? B)

Σκαμπο δεν εχει εκει?>??? Που θα με βαλετε καλε να ανεβω?????????Ακροβατικα θα κανω το χοντρομπιζελο??????????? Καλα...Κανονιστε οπου θελετε και το πολυ πολυ γκρινιαζω λιγο παραπανω και πεταγομαστε πχ στο Tre marie που ειναι και κοντα!!!χχιχιχιχιχιχιχ

Λοιπον ξανακανω την προταση κ ελπιζω να μην με παρεξηγησετε!!!!

Τριτη 5 Μαιου 17:00 εξω απ'την εκκλησια της Μητροπολης????? :)

Υγ. Θα μπορουσαμε και Πεμπτη ιδια ωρα,μερος κλπ για να ερθει κ η Λενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον επειδη ολες θελετε να δειτε την Αντμιν ;) ας το κανουμε

ΠΕΜΠΤΗ 5 η ωρα,εξω απο την ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ θα σε βαλουμε επανω σε σκαμπο :laugh: :laugh:

Γιωτα καλε δεν θα τη φερεις τη μπεμπα,τωρα που θα καθησουμε εξω?????:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω συμφωνω!Για μερα ωρα κλπ....

Οχι για το σκαμπο :laugh: :laugh:

Αλλα αν θελετε να με παρετε αγκαλιτσα και να με ανεβασετε(μονο 75 κιλα πουπουλακι ειμαι!)και να μου στηριζετε κ την πλατουλα...ΟΚ!!!!!!χαχαχαχαχα

Καλε θα σας το βγαλω το λαδι και θα κατηγορω τις ορμονες!!!!!!!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ για την αλλαγή σχεδίων που κάνατε για να βρεθώ και γω μαζί σας αλλά και πάλι δεν μπορώ. Έχω μάθημα την Πέμπτη και δεν λεει να κάνω 2η κοπάνα. Έκανα ήδη μια εχθές...

Μην στεναχωριέστε βρε για μένα. Θα το κανονίσουμε άλλη φορά. Φιλιά!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να περνας καλα εκει ...στα ξενα!:laugh::woohoo:

Θα ερθεις ομως σε καποια επομενη...γιατι εχουνε φαγωθει να σε γνωρισουν....,ειδανε φωτο,ακουσαν περιγραφες...ε,θελουν να διαπιστωσουν με τα ματια τους...:woohoo: φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια

βλέπω ενεργοποιηθήκαμε κα πάλι εεεε?;)

Ωραια!!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

Για να δούμε... εγώ λοιπόν αν είμαι εδώ και όχι στην Αθήνα και αν βρω parking για το Μαγδουλινι, γιατι Μαγδα και κέντρο είναι ζόρικος συνδυασμός :blink: :blink: ...θα είμαι πιστή στο ραντεβου μας.:)

Φιλιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Λενα μου να περνας καλα εκει ...στα ξενα!:laugh::woohoo:

Θα ερθεις ομως σε καποια επομενη...γιατι εχουνε φαγωθει να σε γνωρισουν....,ειδανε φωτο,ακουσαν περιγραφες...ε,θελουν να διαπιστωσουν με τα ματια τους...:woohoo: φιλακια

Σ´ ευχαριστώ Υβόννη!

Εμ βέβαια με τόση διαφήμιση που μ' έκανες, ποιός ξέρει τί θα φαντάζονται να δούν τα κορίτσια...:side: Άχ ρε Υβόννη τι μου κάνεις. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επιτέλους θα σας γνωρίσω κι εγώ...

Δεν είδα το post απ'την αρχή γιατι έλειπα αλλά ... επέστρεψα!!! Πότε τελικά πείτε μας Τρίτη ή Πέμπτη και τι ώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελαρες! Λοιπον,αφου η Λενα δε θα μπορεσει και αφου συμφωνησαμε(νομιζω?) στην ωρα και το μερος....Ας αφησουμε την πρωτη μας επιλογη...(Οκ?)

Ξαναλεμε λοιπον αγαπημενες μου:

Τριτη 5/5 17:00 εξω απ'την εκκλησια της Μητροπολης

Εκει θα δουμε ποσες ειμαστε κ αποφασιζουμε το καφε! Σαν Θεσσαλονικιες ειμαι σιγουρη πως θα βρουμε χαλαρααααααα καποιο να συμφωνουμε! :unsure::unsure: χαχαχαχα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τωρα ειδα τον καιρο στο Internet και νομιζω οτι ειναι καλυτερα αν σας βολευει βεβαια να το κανουμε την Τριτη!

Θα ειναι ηιλουστη μερα!Ο,τι πρεπει για βολτα!

Τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επειδη τελικα ζηλεψα πολυυυυυ μαλλον θα με δειτε κι εμενα:lol: αν εχει καλο καιρο μετα του υιου:P (καλα κουραγια,μονο καφε δε θα πιω :huh: )

μπορει βεβαια να ερθω κατευθειαν στον καφε ,αναλογα τι ωρα θα ξυπνησει ο μικρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ???

ΜΕΣΟΠΕΛΑΓΑ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ???:silly: :blink::P

ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΠΑΡΧΙΩΤΙΣΣΕΣ ΠΟΥ ΜΑς ΞΕΛΙΓΩΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ?

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΟΥΠΕΡ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τεο μου τι κανει ο παιδαρος ο ομορφος????ηθελα να σε ρωτησω αν τα ειχες δει τα δημοσιευματα,τις ευχες απο τα κοριτσια οταν ποσταρησα την γεννα σου,τα ειδες?

τωρα για την συναντηση... αμα δεν μπορεις να ερθεις εσυ σε καμμια ...κατι θα κανουμε.....,βλεπεις αγαπωωωωωωωω τρελλα την Κρητη και θα κανονιστει καποια στιγμη;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ΟΚ η μέρα και η ώρα...Εγώ μέχρι τις 4:30 θεωρητικά πρέπει να έχω τελειώσει με τη δουλειά (εκτός απροόπτου πάντα)...μέχρι να πάω σπίτι να αφήσω το αυτοκίνητο, να πάρω το αστικό και να κατέβω κέντρο θα έχει πάει 5:30!οπότε θα σας τηλ για να δω που θα είστε!

Θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ τις παλιές και να γνωρίσω τις καινούριες :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλησπερα .Τριτη με βολευει και μενα τελικα αλλα μεχρι να κατεβω θα καθυστερησω λιγο ...Υβοννη αν αργησω θα σε παρω τηλ να μου πεις που θα στε .Χαιρομαι που θα ξαναπιουμε καφεδακι και θα γνωρισω και τα υπολοιπα κοριτσια...:laugh: :P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

tora tha me peite xazi alla mperdeftika,telika stis trisimisi i stis tesseramisi?as mou steilei kapoia pm,tha ertho ama exei kalo kairo giati tha exo k to moro mazi mou..

στις 5.00 ,απ οτι καταλαβα κι εγω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι θα κανουμε τελικα???η συναντηση ειναι για αυριο Τριτη στις 5 εξω απο την Μητροπολη!!!!!!!Θα την κανουμε?η θελετε να την αναβαλλουμε?πειτε.........:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

κοριτσια μου τι θα κανουμε τελικα???η συναντηση ειναι για αυριο Τριτη στις 5 εξω απο την Μητροπολη!!!!!!!Θα την κανουμε?η θελετε να την αναβαλλουμε?πειτε.........:P

καλε θα την κανουμε...

απλως απ οτι καταλαβα οι περισσοτερες βολευονται κανα μισαωρο αργοτερα.

αλλα μηπως ειναι καλυτερα να μην αλλαξει τιποτα για να μην εχουμε μπερδεματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...