Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσιααααααα.... ουουου... πείτε αλεύρι! :P Συναντησούλα!!!! :woohoo:

Λοιπόν, με την ευκαιρία της γιορτής της Μητέρας (σιγά μη θέλουμε και δικαιολογία για συνάντηση - έτσι το γράφω! :P ) θα κάνουμε την επόμενή μας συνάντηση μετά συζύγων και τέκνων!

Η συνάντηση θα γίνει την Κυριακή, 10 Μαϊου, στις 5.30 μ.μ., στο Φλοίσβο.

Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το ακριβές σημείο συνάντησης, συγκοινωνίες κλπ, θα ακολουθήσει σύντομα νέο μήνυμα.

Ελάτε λοιπόν με τους άντρες σας και με τα παιδιά σας, να μεγαλώσει κι άλλο η όμορφη παρέα μας!!! ;):P :laugh:

Καλή αντάμωση!!! Φιλάκια!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλησπέρα! H συνάντησή μας θα γίνει στο Πάρκο Φλοίσβου!Μπορείτε να πάρετε μια ιδέα στο εξής link:

http://www.attiko-prasino.gr/Default.as ... uage=el-GR

Παρακάτω παραθέτω πληροφορίες σχετικά με την πρόσβαση στο πάρκο!

Τραμ

ΣΤΑΣΗ: ΠΑΡΚΟ ΦΛΟΙΣΒΟΥ

ΟΔΟΣ: Λεωφ. Ποσειδώνος

Διερχόμενες γραμμές

ΓΡΑΜΜΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ

Τ1 ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ

Τ3 ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΒΟΥΛΑ

Λεωφορεία

ΣΤΑΣΗ: ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ

ΟΔΟΣ: Λεωφ. Ποσειδώνος

Διερχόμενες γραμμές

ΓΡΑΜΜΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ

217 ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΤΑΘ. ΔΑΦΝΗΣ)

101 ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΛΙΜΟΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ

Α1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΒΟΥΛΑ

Β1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ

Β2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ (ΜΕΣΩ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗΣ)

Γ1 ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΒΑΡΚΙΖΑ- ΚΙΤΣΙ

Τοπικό Λεωφορείο

Εναλλακτικά οι επισκέπτες του πάρκου μπορούν να χρησιμοποιήσουν την τοπική συγκοινωνία. Πρόκειται για το λεωφορείο αντιρρυπαντικής τεχνολογίας της ΓΡΑΜΜΗΣ Β του Δήμου. Τα δρομολόγια πραγματοποιούνται ανά μισή ώρα από Δευτέρα έως Παρασκευή από τις 07.30- 14.30 και από τις 16.30- 20.30 και το Σάββατο από τις 07.30- 14.30. Η στάση λέγεται «ΠΑΡΚΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ» (είναι σημειωμένη ως Β9 στο χάρτη).

Αναλυτικά οι στάσεις της ΓΡΑΜΜΗΣ Β (κόκκινη γραμμή στο χάρτη):

Β1 – Νεκροταφείο

Β2 – Ελευθ. Βενιζέλου

Β3 – Στέγη Θηλέων

Β4 – ΟΤΕ / Ναϊάδων

Β5 – Σχολεία / Παρθενώνος

Β6 – Παντοκράτωρ

Β7 – Αγίου Αλεξάνδρου

Β8 – Άτλαντος / Νηρέως

Β9 – Πάρκο / Φλοίσβος

Β10 – ΔΟΥ Π. Φαλήρου

Β11 – Ήβης / Διπλαράκου

Β12 – Παναγίτσα

Β13 – Πλούτωνος / Ζαϊμη

Β14 – Λεωφ. Αμφιθέας

Β15 – Πνευματικό Κέντρο

Β16 – Πλ. Φιλ. Εταιρίας

Β17 – Αγίας Λαύρας

Β18 – Αγία Βαρβάρα

Β19 – Γέφυρα

Β20 – Αρχιμήδους

Β21 – Τερψιθέας / Σχολεία

Καλή αντάμωση κοριτσάκια μου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείτε πως είμαι μέσααααααααα! Τώρα τον άντρα μου αν θέλει θα τον φέρω!! Θα του το πω! Τον μπεμπάκο μου ούτως η άλλως θα τον φέρω γιατί είναι στην κοιλίτσα !! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηραμε φορα βλεπω ε????? και ποιος μας πιανει:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα το προσπαθησω αν και ειναι αρκετα μακρια για μενα και για τον μπεμπουλη....αν και πιστευω οτι θα ερθω τελικα οτι και να πω χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και ειναι πολυ μακρια για μενα και δεν ξερω αν με διευκολυνει η συγκοινωνια θα το προσπαθησω θα κοιταξω να ερθουμε τον αντρα μου .Να ρωτησω κατια αυτο που λες Τ1 (συνταγμα νεο φαληρο ειναι το τραμ ; και το παιρνεια απο το συντατγμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου, το τραμ είναι, κάνει στάση εκεί και βολεύει πολύ. Θα το πάρεις από το Σύνταγμα, τη γραμμή που πάει ΣΕΦ (Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας). Εκτός κι αν σε εξυπηρετεί να κατέβεις στο Φάληρο με τον ηλεκτρικό κι από κει να πάρεις το τραμ και να κατέβεις στο Φλοίσβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως σας υποσχεθηκα και την προηγούμενη Κυριακή που πήρα το μπλουζακι μου ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. (αν βεβαια πανε ολα καλα με την αμνιοπαρακεντηση)

ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 10/5 ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ έγραψε:

Οπως σας υποσχεθηκα και την προηγούμενη Κυριακή που πήρα το μπλουζακι μου ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΗ ΧΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. (αν βεβαια πανε ολα καλα με την αμνιοπαρακεντηση)

ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 10/5 ΕΙΝΑΙ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ?????????

Αννουλα ναι!Αυτο λεγαμε εχθες με την crazy!Δεν μπορει να ειναι τυχαίο!Η πρωτη συναντηση ειχε συμπέσει με τη Γιορτη της Γυναικας!:P Σου ευχομαι ολα να πανε καλα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!! θα το πω και στον χρησταρα!!!!! καλα,ετσι οπως το κοβω το θεμα οι αντρες θα κανουν πηγαδακι και ή θα μας θαβουν ή θα μηλανε για ποδοσφαιρο,και εμεις θα κανουμε αλλο πηγαδακι και θα μιλαμε για.....μωρακια,κοιλιτσες...κτλ......(αντε καλε,περιεργο πραγμα για μας!!)

αχου τι καλα!!!!!!!!!!!!! νταλια μου πες και στον βασιλη να δωσει καμια συμβουλη στον χρηστο για το πως ειναι να περιμενεις παιδι!!!!!!!! θελει σεμιναρια ο δικος μου!!!!!!!! χιχιιχχιχιι!!!!!

apis ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜ;ΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

apis ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜ;ΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Χι χι εγω να δεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!! θα το πω και στον χρησταρα!!!!! καλα,ετσι οπως το κοβω το θεμα οι αντρες θα κανουν πηγαδακι και ή θα μας θαβουν ή θα μηλανε για ποδοσφαιρο,και εμεις θα κανουμε αλλο πηγαδακι και θα μιλαμε για.....μωρακια,κοιλιτσες...κτλ......(αντε καλε,περιεργο πραγμα για μας!!)

αχου τι καλα!!!!!!!!!!!!! νταλια μου πες και στον βασιλη να δωσει καμια συμβουλη στον χρηστο για το πως ειναι να περιμενεις παιδι!!!!!!!! θελει σεμιναρια ο δικος μου!!!!!!!! χιχιιχχιχιι!!!!!

apis ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜ;ΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!

Βρε μην εισαι χαζη, θα τους βαλουμε να προσεχουν τα παιδια στην παιδικη χαρα!:P Βεβαια αμα ο Χρηστος σου γνωρισει τον Δημητρακη μου μαλλον στα ετοιμα θα πατε παλι!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ωχ ωχ!!!!!!! πες του δημητρη να του τα πει με το μαλακο!!!!! ενα ενα καθε φορα!!!!!! και αν αρχισει σε καμια φαση να βλεπει το στομα του χρηστου να στραβωνει και να πεταει σαλια, παει να πει οτι δεν αντεξε ο δολιος!!!!!!!!!! χιχιιχιχαιχιχαχαιχαιαχιχαιχαιχαιχιαχιχιιχχιχιχιιχιιαχιαχιαχχααχαχαιχαιχαιχαιιαχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ωχ ωχ ωχ!!!!!!! πες του δημητρη να του τα πει με το μαλακο!!!!! ενα ενα καθε φορα!!!!!! και αν αρχισει σε καμια φαση να βλεπει το στομα του χρηστου να στραβωνει και να πεταει σαλια, παει να πει οτι δεν αντεξε ο δολιος!!!!!!!!!! χιχιιχιχαιχιχαχαιχαιαχιχαιχαιχαιχιαχιχιιχχιχιχιιχιιαχιαχιαχχααχαχαιχαιχαιχαιιαχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Καλε Δημητρακης ειναι ο γιος μου!:P :P :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα... ωραια συνεννοηση κανατε...:blink: Παντως πιστευω πως θα γελασουμε πολυ αν ερθουν και οι αντρες μας και τα παιδια... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι που λενε συννενοηση μπουζουκι!!!!!!!!! χαχχαχαχχαχα!!!! δνε πειραζει, κατα βαθος καταλαβενομαστε!!!! αυτο μετραει!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από αγκαλίτσες... όρεξη να'χεις!! Θα πέσουν πολλές!! Και εγώ πιστεύω ότι θα αρέσει και στους συζύγους !! :laugh: Ωραία θα είναι!!

Αφου συννενούμαστε μην το συζητάς καθόλου!! Έχουμε αυτό που λένε... ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι!!!!! η εποικηνωνια μας χαρακτηριζει ως ομαδα,ως παρεα,ως τρελοκομεια γενικοτερα!!!!! χαχχαχαιχιχιιχχιχιχαχχαχαχαχαχχαιχιιχι

ελενακι ειδες το ποστ με το τεστ παπ που εβαλα????? να μου πεις και εσυ τη γνωμνη σου!!! και τα αλλα κοριτσια αν θελετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...