Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.


Recommended Posts

Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΙ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑ! ΦΕΤΟΣ ΠΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ! ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ! ΑΥΡΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 169
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναιαιαι τα καταφεραμεεεεε:) Καναμε κακα μας στο γιογιο δυο φορες:woohoo: Την πρωτη φορα δεν την καταλαβα που πηγε κι εκατσε, καποια στιγμη τη πετιχαινω με το γιογιο στο χερι και τη ρωταω "τι κανεις εδω"? και μου λεει "να τα ριξω μεσα?" εννουσε τα κακα στη λεκανη. Τρελλαθηκα απ' τη χαρα μου. Τη δευτερη φορα-χτες δηλαδη- πηγε στο μπανιο, ευτυχως την ειδα. Ειχε κατσει στο γιογιο της και μου λεει "μαμα κανε τσια σου". Σκεφτηκα οτι μαλλον θελει να κανει τσια της και καθομαι κι εγω:P "Οχι ετσι μαμα" μου λεει "Βγαλε το βρακακι σου":woohoo: :blink: Τι να κανω κι εγω, το κατεβασα το βρακακι μου:lol: :silly: "Εκανες?" μου λεει "Εκανα, εσυ εκανες?" της λεω, και τι μου ειπε? "Σε λιγο μαμα" και τα 'κανε:) Περιτο να σας πω οτι εγινε Ανασταση στο σπιτι:lol: Συγνωμη για τις λεπτομερειες κοριτσια, αλλα δε το περιμενα αυτο που εγινε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΕΙΔΕΣ??? ΧΑΡΗΚΑ! ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ! ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙΣ! ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ! ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATINOY TA ITELA TI GNOMI SOY STO TEMA TO DIKO MOY.I MIKRI MOY EINAI 19MINON MOY ZITAH TOYALETA SIXNA KAI TIN BAZO,KANI TSISAKIA KAI TO MPIMPILINO OTAN TIS TO BAZO EINAI ARKETI ORA STEGNO.KAI TA KAKAKIA MERIKES FORES TA LEEI. LES NA EINAI ETIMI NA TIS TO KOCO?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ, ΚΑΛΕ! ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ! ΝΑΙ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΗ ΑΚΟΜΗ ,ΒΓΑΛΕ ΤΗΣ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΜΩΣ. ΟΥΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΤΗΣ ΦΟΡΟΥΣΑ!ΦΡΟΝΤΙΖΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΞΩ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑ! ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ, ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liarou το κοριτσακι σου ειναι ετοιμο να βγαλει την πανα του μην αγχωνεσαι καθολου. απλα για αρχη μπορεις να την πηγαινεις καθε μιση ωρα περιπου να κανει τσισα της. να σου πω ειναι καλυτερα να καθαρισει τωρα που ειναι καλοκαιρι παρα τον χειμωνα. μην ανησυχεις αν ειναι ετοιμη σιγουρα μπορει, η εμπειρια μου ως δασκαλα μου εδειξε οτι τα κοριτσακια ειναι πολυ πιο αναπτυγμενα και κανουν πολλα αναπτυξιακα βηματα γρηγοροτερα απο τα αγορακια. καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια βοηθηστε με σε κατι.Εχουμε καθαρισει εδω και 3 μηνες κανονικα δεν εχουμε προβλημα αλλα οταν κοιμαται του βαζω παναγιατι κατουραει.Ειπα να παρω τα στρωματακια που βαζουν απο κατω για τα ατυχηματα αλλα εχει βρε κοριτσια ενα κουσουρι ο γιος μου που βγαζει τα σεντονια του!Που να μεινει αυτο!Πως να τον κανω να κοψει τελειως την πανα και στον υπνο;Ζηταω πολλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ! ΕΜΕΙΣ ΚΟΨΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ.:S ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΑΧΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ! ΕΓΩ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ? ΕΧΩ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ! :blush: ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΕΚΤΗΚΟ! ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΛΥΣΤΡΑΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΘΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΕΣΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ! ΑΡΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το δοκιμασω!Το στρωμα μας δεν αντεχει αλλα!Εχει κανει τα παντα πανω του και ολο το γυριζουμε γυρω γυρω!Σκεφτηκα οτι ισως κατουραει ιατι ξερει οτι δεν θα βραχει.Αν δεν του βαλω ισως απο φοβο δεν κατουρησει πανω του.Θα δοκιμασω αυριο γιατι τωρα κοιμηθηκε.Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια την βοηθεια σας!!Ο γιος μου καθαρισε αρχη καλοκαιριου πολυ ευκολα μπορω να πω!Εδω και καμια εβδομαδα αρχισε να κατουραει πανω του!Το εκανε συνηθως οσο εβλεπε παιδικα αλλα τωρα το θεμα εχει παραγινει!!Σημερα τον αλλαξα ρουχα 4 φορες!!Ενω τον ρωταω αν θελει να παμε για τσισα μου λεει οχι και οταν παει ειναι με το ζορι.Τι να κανω,μου σπασαν τα νευρα!Δεν τα εκανε στην αρχη και το κανει τωρα!Τον πηρα με το μαλακο,τον φωναξα τιποτα!Πειτε μου την γνωμη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΒΡΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΑΦΕΡΕΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΕΣΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΓΥΟΣ? ΜΗΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΟΥ? ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΨΕΙΣ! ΜΗΝ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΞΑΝΑ ΠΑΝΑ. ΑΣΕ ΤΟΝ! ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΕΖΕΙΣ! ΙΣΩΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι και εγω???

ο σπυρος μου ειναι τωρα 14 μηνων σε ποια ηλικια ξεκινανε οι προσπαθειες να κατσουν σε γιο-γιο?????

τον επομενο σεπτεμβρη θα τον παω σε παιδικο σταθμο και εκει πρεπει να τα λεει και να μην φοραει πανα

εντωμεταξυ εδω και 2 βδομαδες επειδη οταν κανει κακα του του κανω πλακα και του λεω πουφ...κακα το εχει μαθει και οταν τα κανει πολλες φορες(οχι ολες)μου λεει κακα εγω σκευτομαι μετα τα χριστουγεννα να τον ξεκινησω σιγα σιγα αλλα δεν ξερω πως θα ξεκινησω και αν θα τα καταφερω μου φαινεται πολυ δυσκολο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. ΟΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΑ ΛΕΝΕ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ. ΚΑΝΕ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ. ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΕΡΗ ΕΠΟΧΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη σκευτομουν μετα το πασχα να ανοιξει και ο καιρος αλλα θα τα καταφερω μεχρι τον σεπτεμβρη που θα παει στον σταθμο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ. ΑΠΛΑ. ΜΗΝ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΝΑ. ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟ ΓΙΟ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟΝ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΕΙ. ΝΑ ΤΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ. ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ. ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΟΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ, ΕΦΟΔΙΑΣΟΥ ΜΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΟΠΑΝΑ:laugh: ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΛΑΤΕΥΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καταλαβα εχουμε πορεια μπροστα μας ε?????????????? αυτο ελεγα κι εγω να κανω εκει γυρω στον φλεβαρη να του παρω το γιο γιο να δει τι ειναι να το συνηθηζει και καλοκαιρι να βγαλουμε την πανα η προεκταση του χεριου μου θα γινει η σφουγγαριστρα χιχιχιχι υπομονη μεχρι να μαθουν ειναι δυσκολο ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 18 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Kοριτσια επιτελους τα καταφεραμε:woohoo: Ειχα απογοητευτει να σας πω την αληθεια. Περασαν τρεις μηνες προσπαθειας και τελικα μεσα σε τρεις βδομαδες περιπου πηγαινει μονη της και για κακα και για τσια. Το προβλημα ειναι οταν ειμαστε εκτος σπιτιου. Τι να κανω? Να συνεχισω να της βαζω πανα εκτος σπιτιου η να την αφηνω να τα κατουριεται πανω της? Για πειτε μου την αποψη σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΓΑΛΕ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΛΕ! ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΤΕ, ΟΤΑΝ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΗΝ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ. ΕΧΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΒΡΑΚΑΚΙ, ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ! ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...