Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?


mk23

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΜΠΗΚΑ+ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ..ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ Ο 1ος ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ.5 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΣΙΑΣ(26.03) ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ.ΤΗΝ 2η ΜΕΡΑ+ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ.3 ΜΕΡΕΣ(23.03) ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ<0.100mlU.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΝ ΝΩΡΙΣ+ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ+ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΝΩΡΙΣ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοπελα μου και καλως μας ηρθες......λοιπον εγω στη θεση σου θα εκανα ενα ακομα τεστακι και αν εβγαινε και αυτο θετικο θα εκανα χοριακη ξανα.....ευχομαι να εισαι εγκυουλα περιμενουμε νεα σου......φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχας καλως μας ηρθες κ ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυος!!!

Η αληθεια ειναι οτι ετσι οπως τα εγραψες...με μπερδεψες λιγακι...

Ποσες μερες ειναι ο κυκλος σου;;ειναι σταθερος;;κ αυτο το αιμα που ειχες;;εισαι σιγουρη οτι δεν ηταν η περιοδος σου;;;

Τα συμπτωματα της περιοδου κ της εγκυμοσυνης,το εχουμε πει πολλες φορες σ'αυτο το site,ειναι ιδια!!!Για αυτο να μην δινεις σημασια σε αυτα!!Εγω πριν απο καθε περιοδο εχω συμπτωματα ακριβως σαν να ειμαι εγκυος!

Ειταν νωρις για να κανεις τεστ φαρμακειου.Οσον αφορα τη χοριακη,αν εισουν εγκυος θα εδειχνε σιγουρα,εστω κ με χαμηλη τιμη,,αλλα κατι θα εδειχνε.

Εγω θα σου ελεγα να χαλαρωσεις κ να μην αγχωνεσαι τοσο.Καθε μηνα να κανεις υπομονη κ να περιμενεις να δεις αν θα εχεις καθυστερηση η οχι.Αν το συνεχισεις αυτο για καιρο,επειδη κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει ποτε θα σε επισκεφτει ο πελαργος,θα κουραστεις ψυχολογικα.

Κανε με τον αντρουλη σου αυτο που πρεπει....;) κ εφοσον ολα ειναι καλα θα ερθει το νινακι!!!

Αφου ξεκινησες τωρα ε...δωσε λιγο περιθωριο...οι προσπαθειες πρεπει να γινονται ενα χρονο για να ευοδωσουν...μη βιαζεσαι τοσο!!!!

Πολλα φιλακια κ ολα να σου πανε κατ'ευχην!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΡΕΤΕ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ(ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ)ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ 'ΔΕΝ'ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΩ ΜΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ.ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΚΡΑΤΟΥΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ+ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠ'ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΑ 'ΜΗΠΩΣ..'Η ΤΙΜΗ <0.100 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ?ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΞΕΡΕΤΕ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ(ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ)ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ 'ΔΕΝ'ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΠΙΣΩ ΜΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ.ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΝΩ ΚΡΑΤΟΥΣΕ 5-6 ΜΕΡΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ+ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠ'ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΑ 'ΜΗΠΩΣ..'Η ΤΙΜΗ <0.100 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ?ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?;)

Η τιμη της χοριακης σε περιπτωση εγκυμοσυνης ειναι 5.00 κ πανω,αν εισαι στην 4η εβδομαδα περιπου.Αυτο που γραφεις σαν τιμη...οσο μπορω να καταλαβω, ειναι μηδεν,αρα αρνητικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...