Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαζουλα ερωτηση για τη θερμοτητα!!!(που μου ηρθε?)


Recommended Posts

καλημερα!!!!!! τωρα ο χρηστος θα σας βριζει γιατι θα τον στειλω στοι αεροδρομιο στα ικεα για μαξιλαρακι!!!!!!!!!! χιχιχιχιχιχιχιιχιχχιιιχιχιχιχχι εγω δεν ξερω τιποτα,εσεις θα πω φταιτε!!!!!!!!!!!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλα.. γιατί δεν βάζεις ένα μαξιλάρι, κι από πάνω ένα βιβλίο με χοντρό εξώφυλλο;;;Ή σκέτο το βιβλίο!! Εγώ όταν καθόμουνα έτσι καμιά φορά, έβαζα ένα βιβλίο από εγκυκλοπαίδεια για να μην πιάνει χνούδια το ανεμιστιράκι του laptop!! Αν και δεν το βολευόμουνα πολύ ώρα γιατί είναι πιο βαρύ το δικό μου και με πονάγαν τα πόδια μου!

Όσον αφορά τα ποστ σου... έχεις δώσει ρεσιτάλ!! Φοβερά!! Φτιάξε μου λιγάκι την μέρα γιατί.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου καλα του εκανες ετσι θελουν οι αντρες ξεζουμισμα!!!!

κ εγω ετσι του κανω!!!

δωστου να καταλαβει χιιχι

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου τι εχεις???.... πμ παρακαλω!!!!!

τετουλινα ετσι θελουνε...!!! μην τους λυπαστε καθολου κοριτσια!!! ευχαριστο ειναι γιαυτους!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!! τωρα ο χρηστος θα σας βριζει γιατι θα τον στειλω στοι αεροδρομιο στα ικεα για μαξιλαρακι!!!!!!!!!! χιχιχιχιχιχιχιιχιχχιιιχιχιχιχχι εγω δεν ξερω τιποτα,εσεις θα πω φταιτε!!!!!!!!!!!! χιχιχιχι

Πω πω τι του έλαχε του ανθρώπου...

και που να μείνεις εγκυος λάστιχο θα τον κάνεις:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia μου συμπεθερούλα μου τι έχεις?

Κοριτσακια και εγω θα συμφωνήσω με το laptop μακρια απο ποδια και κοιλια οχι για τη θερμότητα αλλα για την ακτινοβολία. Εχω διαβάσει και εγω ενα παρομοιο αρθρο και φρικαρα.

Keep on ξεζουμινγκ λοιπον και το laptop μακρια απο ευαισθητα σημεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου σας αποχωριζομαι για να παιξω ενα ταβλακι με τον αντρουλη μου!!!!! εδω θα ειμαι!!!!!!! νταλια μουυυυυυυυυ.......περιμενω ε??? καραμελενια λαστιχο??μονο????τιραμολα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ MIKROULAXRISTOS ΕΓΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΥΒΕΡ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΕΣΤΑ ΤΑΨΙΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιντερ καλοοοοοοοο!!!!!! τελεια ιδεα!!!!!! χα θα βαλω κουβερ!!! ποπο...θα μεπερασει για τρελη ο αντρας μου,δεν το γλιτωνω το δαφνι!!!! τη μια με βλεπει με μαξιλαρια,την αλλη με κουβερτες,την αλλη μερα να το κραταω στον αερα με το ενα χερι, ε αμα με δει και με κουβερ παει!!!!! στο ρετιρε στη σουιτα στο δαφνι θα βρεθω!!!! εσεις παντως να ξερετε,δεν ημουν τρελη,απλα να γινω μανα ηθελα!!!!!!! ιχιχιχχιχιχιχι

αχ δεν ξερω αν κανει που εισαι εγκυος,αλλα λογικα δεν κανει!!! αφου λενε τα κοριτσια για ακτινοβολια!!!!! βαλτο στο τραπεζι καλυτερα,μην το εχεις για καλο και για κακο στα ποδια σου και ζεσταινει τη κοιλιτσα,θα θελει κοντομανικο το μωρο!!!!!! και ειναι ακομη χειμωνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πηρα απο το ικεα αυτο που σας ανεβαζω, με βολεψε απιστευτα κ ειδικα στην εγκυμοσυνη γιατι εχει και ημικυκλικο σχημα για την κοιλια.Ειναι απο πανω πλαστικο κ απο κατω μαξιλαρι κ δεν ζεστενεσε καθολου, αλλα ουτε κ το λαπτοπ.

19,95 εχει και στο κανω paste απο το ikea.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραια!!! ανεβασε το να το δουμε να παμε να το παρουμε,θα ειναι πολυ χρησιμο!!!! βολευει αν εισαι ξαπλωμενη στο κρεβατι ή στον καναπε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ειδα πολυ ωραιο και βολικο φαινεται!!!!!!!!!!!!!!! αλλα δεν μπορω με τιποτα να το στειλω!!!!!! εχει προστασια η σελιδα του ικεα και δεν μπορω να το αλλαξω αυτο τωρα. παντως τελειο ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!! οντως θα βολευει και για φαγητο στον καναπε!!! για να μη γεμιζουμε ψιχουλα τον καναπε,θα γεμιζουμε ψιχουλακια το μαξιλαρακι για το λαπτοπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια μολις μπηκα στο forum toy ικεα.

Καλο το μαξιλαξαρακι αλλα πιστευω οτι το τραπεζακι που εχει διπλα ειναι πιο βολικο και μαλλον θα παω να το παρω .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...