Μετάβαση σε περιεχόμενο

χαζουλα ερωτηση για τη θερμοτητα!!!(που μου ηρθε?)


Recommended Posts

κοριτσια μη με δουλεψετεεεεε!!!! εχω να θεσω ενα ερωτημα!! B)

εχω ενα μικρο λαπτοπακι,που καθε μερα το στερεωνω στα μπουτακια μου για να μιλαω μαζι σας στο μαμυλαντ!!! ετσι,μετα απο ωρα αρχιζω να αισθανομαι κατω κατω στη κοιλιτσα και στο πιπι μου μια θερμοτητα που βγαινει απο το λαπτοπακι!! εμενα βεβαια μου αρεσει γιατι με ζεσταινει κιολας και δεν κρυωνω! αλλα μηπως κανει κακο στο θεμα της συλληψης???? μη με πειτε παρανοικη σας εκληπαρω!!!!!! :P για παραδειγμα πριν εκανα αγκαλιτσες και τωρα ειμαι ξαπλωμενη με το λαπτοπακι στη κοιλιτσα και ζεσταινεται ολη η κατω περιοχη. καπου διαβασα οτι τα σπερματοζωαρια ζουν σε πιο χαμηλη θερμοκρασια απο του σωματος!!! μηπως καλε εδω και τοσο καιρο τα σκοτωνω τα κακομοιρα χωρις να το εχω καταλαβει???????????? :woohoo: :woohoo:

:blush::blush::side::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου σε !!! τι ωραια που τα λες δν ξερω να σου απαντησω... αλλα ασε το λαπ το πακι κ κανε ακομα καμια αγκαλιτσα ... χιιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις παρα μονο χαζες απαντησεις.Αυτο που αναφέρεις δεν το εχω ξανακουσει αλλα πιστευω πως δεν παιζει κανενα ρολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλινα μου τονξεζουμισα τον αμοιρο,εχει πεσει ξερος για υπνο!!!!!!! αλλα πριν κοιμηθει μου ειπε...''ατιμη γυναικα με εφαγες!!!'' !!!!!χιχιχιχιαχααχααχχα

ελπρο φοβαμαι μηπως εμεις νομιζουμε οτι δεν παιζει ρολο και τελικα ειναι σημαντικο λαθος να θερμαινεται συνεχεια η περιοχη εκει..ψαχνω στο ιντερνετ και δεν εχω βρει κατι.........

αν καποια κοπελα ξερει ας μου πει,και ας με λενε τρεληηηηη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα..............

:woohoo: :silly: :side: :woohoo: :silly: :laugh: :cheer:

Συγνώμη mikroulaxristos, η ερώτησή σου δεν είναι καθόλου χαζή, απλά γελάω γιατί είναι πολύ νόστιμος ο τρόπος που την έθεσες!

Δεν έχω ξανακούσει για τη θερμοκρασία στην οποία ζουν και βασιλεύουν τα σπερματοζωάρια.. Δεν ξέρω γλυκιά μου, καθόλου! :unsure:

Ε... Γιατί δεν αλλάζεις στάση? Γύρνα μπρούμυτα!

Καλέεεεεεεεεεεεεεεεε............ τι κάταλαβες? :blush:

Εννοώ όταν γράφεις στο λαπιτόπι. Ξάπλωσε μπρούμυτα και έχε το λαπτοπ μπροστά σου. Κάτσε λίγο σε ένα τραπέζι, στο γραφείο, τελοσπάντων όπου βρεις και σε βολεύει...

Και αν τον άλλον μήνα μείνεις έγκυος... Θα συμβάλεις στην εξέλιξη της επιστήμης της γυναικολογίας με το πόρισμά σου, ότι τελικά η καθιστή στάση στο κρεβάτι με το λαπτοπ ανάμεσα στα πόδια προκαλεί δυσκολίες στη σύλληψη! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατη η γυναικα που με καταλαβενει!!! :P ξερεις ποσα εγκεφαλικα κυτταρα εχω καψει για να δωσω λυση στο ερωτημα μου????????????? ενας γιατρος,ενας κατι να μου το λυσει!!!!!!!!!!! κοιτα να δεις,για το μπρουμητα που ειπες....κολυομαι δεν μπορω..............γιατι δεν θα βολευεται ο αντρουλης μου!!θελει να ακουμπαω τη πλατη του και δεν γινεται αν γυρισω μπρουμητα και προσπαθησω να φτασω τη πλατη ετσι οπως θελει,θα αποκτησω σχημα κινεζικου διομιση!!!!!!!

εψαξα στο ιντερνετ και βρηκα οτι τα σπερματοζωαρια για να ζησουν και να ειναι ενεργα,πρεπει να εχουν θερμοκρασια λιγο πιο κατω απο την θερμοκρασια του σωματος!!!και γιαυτο και οι ορχεις βρισκονται εξω απο το αντρικο σωμα! τωρα,για μετα την απαφη και τη θερμοκρασια δεν λεει τιποτα γμτ!!!!!!!!! αμαν πια!!!!! μα κανεις επιστημονας δεν σκεφτηκε νμ λυσει αυτο το ερωτημα????/???? παντως αυτο το ειχα και στο σχολειο.......ρωτουσα τους δασκαλους κατι κουφα πραγματα και δεν ειχαν απαντηση!!!!!!!!! ε δεν με προσεξαν τοτε να με πανε σε κανα γιατρο,και νατα τωρα τα αποτελεσματα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

Πως θα σου φαινόταν η ιδέα να βάλεις κάτω απο το λαπιτοπι ένα μαξιλάρι ετσι ώστε να αποροφάει την θερμότητα;:woohoo:

Περιμένω με αγωνία την καινούργια απορία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καραμελενια πες μου οτι δεν εχεις βαλει καμερα σπιτι μου!!!!!!!!!!!! εχω βαλει μαξιλαρι εδω και κανα μισαωρο που μου εκοψε(με χρονοκαθυστερηση δουλευω μαλλον)!!!!! και εχει αρχισει και το μαξιλαρι και ζεσταινεται πολυ!!!!! και ζεσταινει και την κοιλια μου παλι χαμηλα!!! τωρα θα αλλαξω μαξιλαρι!!!!!!!! α ρε τι αλλο θα κανω για να γινω μανα>>???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα, νομιζω πως αυτο που λες με τα σπερματοζωαρια ισχυει μονο για τον αντρα, οσο τα διατηρει εκεινος... ουτως η αλλως η μητρα ειναι ζεστη σε σχεση με τους ορχεις... αν παντως εχεις αμφιβολιες βαλε κατω απο το λαπ τοπακι ενα μαξιλαρακι και θα εισαι μια χαρα... το ιδιο να κανει και ο αντρας σου... εκεινος πρεπει να προσεξει περισσοτερο... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ευτυχως εκεινος επειδη εχει πιο μεγαλο λαπτοπ δεν τον βολευει να το εχει στη κοιλια του και καθεται μπρουμητα ή στο τραπεζι!!! εγω ομως επειδη εχω ενα ιστορικο με τη μεση μου,δεν κανει να ειμαι πολυ ωρα σε καρεκλα και αναγκαστικα ειμαι ξαπλωμενη!!! παντως απο εδω και περα θα προσεχω γιατι μου φαινεται οτι ενω στην αρχη ελεγα οτι ειναι γεοια η σκεψη μου,μπορει να εχει και βαση ετι οπως το σκεφτομαι....αν το σπερμα ζεσταινεται οταν ειναι στους ορχεις και δεν μπορει μετα να ''τρεξει'' κατα την εξπερματιση, ε μετα την επαφη αν παλι ειναι πολυ ζεστα λογικα θα μεινει καπου στη μεση αν το ενοχλει η ζεστη!!!!! πρεπει στο ''συνεντευξη απο ενα σπερματοζωαριο'' της μανιαμουνιας,να μας το λυσει το θεμα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia soy mikroulaxristos! Ti kaneis bre koritsaki?

Blepw exeis mpei se kainoyrio kyklo...ksezoymismatos syzhgoy :P :laugh: :laugh: :laugh:

Ante me to kalo!!! :)

Egw kai twra poy soy grafw...me to laptopaki agkalia eimai...to idio kai prin apo ligo kairo poy eimeina egkyos :)

De nomizw ki egw na paizei rolo...B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα, νομιζω πως αυτο που λες με τα σπερματοζωαρια ισχυει μονο για τον αντρα, οσο τα διατηρει εκεινος... ουτως η αλλως η μητρα ειναι ζεστη σε σχεση με τους ορχεις...

Και εγώ αυτό πιστεύω...

Παντως ασχετα απο αυτό και εφόσον αυτή η θέση σε βολεύει υπάρχουν ειδικα μαξιλάρια στο ικεα για λαπτοπ τα οποία ίσως να μην αφήνουν την θερμότητα να περάσει στο σώμα.

Υ.Γ.Μόλις διαβασε ο αντρας μου τι γράφουμε και έχει σκάσει στα γέλια:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl που εισαι κουκλαρα μου???????? πως παει η εγκυμοσυνη ολα οκ ε?????? α καλααααα....εχω χαλαρωσει και το απολαμβανω πλεον!!! γιατι αλλιως μανα δεν θα γινω με το παλιοαγχος!!! και μου αρεσει καλυτερα ετσι!!! αλλαζει ολη η καθημερινοτητα οταν εισαι χαλαραααααα!!!!

καραμελενια ποπο ρομπα γιναμε στον ανθρωπο!!!!! εεε....γεια σας κυριε αντρα της καραμελενιας!!! δεν ημουν εγω που εγραφα τα προηγουμενα!!! παρεξηγηση!!!!!! (μη μου πεις οτι ειδε και το γουτσου γουτσου)!!!!!!!!! θα φρικαρω!!!!

εγω ειμαι καλυτερη νομιζετε??ο χρηστος κοιμαται,με ακουει που γελαω μονη μου,αμνοιγει το ενα ματι και λεει..παει η γυναικα μου χαζεψε...δεν την παλεψε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα θα συμφωνησω με τον αντρα σου... κατι παραπανω ξερει...:woohoo:

Καραμελενια... επομενο ειναι μ'αυτα που διαβαζει ο αντρας σου... εγω παντως οταν μπαινω στο μαμμυ τον απομακρυνω γιατι θα χασει πασα ιδεα!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ δεν ξερει??????? χιχιχιιχιχιααχιαχχαχαχιχαιχιιιχιχιχιχι αφηστε τα,μερικες φορες που βλεπει ο χρηστος κανει τον σταυρο του! αλλα σας εχει συμπαθησει γιατι βρισκει την ησυχια του οταν ασχολουμαι με εσας και δεν τον τρελενω!!!! ακου να δεις ρε παιδι μου κατι πραγματα...............παρεξηγημενο παιδι ειμαι τελικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι γλυκειά μου,φυσικά και δεν έχει να κάνει!

Αυτά μπήκαν εκεί που μπήκαν και αν είναι γραφτό,κάναν τη δουλειά που πρέπει να κάνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ!!!!!!!!!!!

που εισαι καλε και μου ελειψες???????? σε χρειαζομαστε εδω!!!! στη συνεντευξη που εκανες με το σπερματοζωαριο δεν το ρωτησες για το οταν μπαινει το κολπο της γυναικας και αρχιζει το ταξιδι του,αν τραβαει ζορι με τη θερμοτητα!!!!! ρωτα το και πες μας θα σκασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

α καλααααα....εχω χαλαρωσει και το απολαμβανω πλεον!!! γιατι αλλιως μανα δεν θα γινω με το παλιοαγχος!!! και μου αρεσει καλυτερα ετσι!!! αλλαζει ολη η καθημερινοτητα οταν εισαι χαλαραααααα!!!!

Mprabo koritsi moy! Etsi prepei!

Ksereis...twra poy emeina egkyos tha sas lew ki egw ta idia...OXI AGXOS.... xaxaxaxa :silly:

Ante kai ... kales apolayseis!!! :P :laugh:

Egw ola ok pros to paron - bebaia mexri na akoysw kai kardoyla to exw ligaki agxos ...:dry:

Filia :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται να μας το λες το ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!! μολις παμε να το ξεχασουμε,πρεπει να μας ριχνεις ενα χαστουκακι να ερθουμε στα ισα μας!!!!!!

μην ανησυχεις,θα ακουσεις και την καρδουλα....και θα κλαις απο τη χαρα σου!!!!! συγκινηση,κλαματα,αγκαλιες,χαρτοματηλα!!!! ολα αυτα θα παθεις!!!! χιχιιχιχχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοιτα να δεις,για το μπρουμητα που ειπες....κολυομαι δεν μπορω..............γιατι δεν θα βολευεται ο αντρουλης μου!!θελει να ακουμπαω τη πλατη του και δεν γινεται αν γυρισω μπρουμητα και προσπαθησω να φτασω τη πλατη ετσι οπως θελει,θα αποκτησω σχημα κινεζικου διομιση!!!!!!!

Αν ακουμπήσεις το laptop επάνω στην πλάτη του λες να χει αντίρρηση ε?? Θα χεις δυο σε ένα όμως! Και κάτι πάνω στην πλάτη του άντρα σου για να ικανοποιηθεί κι αυτός και το laptop μακριά από το "πουτί"!!!!

Ελα μωρέ, και να σου πει και καμιά κουβέντα παραπάνω πες του ότι η πατρότητα θέλει θυσίες!! lol!!!

Υ.Γ Χαχαχαχαχα! Σήμερα έχεις δώσει ρέστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσα μου.....χαλαρωσε....καμια σχεση το ενα με το αλλο...οπως σου ειπαν κ καποια κοριτσια σημασια εχει η θερμοκρασι στους ορχεις!!!Δηλ.εκει οπου παραγεται κ "ζει"το σπερμα.Ετσι κ αλλιως το γυναικειο σωμα εχει μεγαλυτερηη θερμοτητα.Οποτε νομιζω δεν παιζει ρολο!!!Εφοσον τα σπερματοζωαρια μπουνε μεσα...ξερουν πολυ καλα τι θα κανουν κ αν ειναι οκ...τοτε δεν τα πειραζει τιποτα...αν ειναι τεμπελικα(οπωςτα δικα μας)...τι ζεστη,τι κρυο...το ιδιο τους κανει...;) ;)

Παντως μου αρεσεις πολυ....σε βρισκω πολυ σωστη οσοσν αφορα το...ξεζουμισμα!!!!Προχωρα ετσι κ σε λιγο καιρο...βλεπω να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!!!!

Και οι αλλες!!!!Ορματε!!!!!Ξεζουμιστε τους!!!!Ααααχ,να γινοτανε κ με εμενα ετσι...δεν πειραζει..τι να κανουμε..;;;;);) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Μικρουλα, νομιζω πως αυτο που λες με τα σπερματοζωαρια ισχυει μονο για τον αντρα, οσο τα διατηρει εκεινος... ουτως η αλλως η μητρα ειναι ζεστη σε σχεση με τους ορχεις... αν παντως εχεις αμφιβολιες βαλε κατω απο το λαπ τοπακι ενα μαξιλαρακι και θα εισαι μια χαρα... το ιδιο να κανει και ο αντρας σου... εκεινος πρεπει να προσεξει περισσοτερο... :P

8A SIMFONISO MAKRIA TO LAPTOP APO TIN KILIA SOU K MAKRIA EPISIS APO TTA PODIA TOU ADRA SOU LOGO TIS 8ERMOTITAS POU EKPEMPEI .

DEN XREIAZETE MAKSILARI GIATI ETSI PA8ENEI ZIMIA TO LAPTOP ALLA OPOS SOU EIPA DIA ROPALOU MAKRIA SAS TO LAPTOP LOGO 8ERMOTITAS ODOS KATASTREFEI TA SPERMATOZOARIA :S:S AN VRO TO AR8RO POU TO DIAVAZA SE MIA IATRIKI SELIDA 8A TO STEILO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι καλημέρα κι από μένα,

Δεν ξέρω να σου πω για τη θερμότητα σε συνάρτηση με τη γονιμότητα, εμένα το μόνο που μου είχε πει ο γιατρός μου ήταν να μην βάζω πολύ ζαστά πράγματα στην κοιλίτσα, στα πόδια και στην μέση κατά τη διάρκεια της περιόδου για να μην προκληθεί καμία αιμοραγία. Άσχετο αυτό όμως!!!

Εγώ να σου πω την αλήθεια για άλλο άρχισα ν' ανησυχώ και σταμάτησα να βάζω το laptop στην κοιλίτσα : ακτινοβολία! ! Αυτά τα ριμάδια τα φορητά έχουν αρκετή και κυρίως αν έχεις και ασύρματο ιντερνέτι λένε ότι είναι χειρότερα κι από κινητά! Λόγω μέσης κι εγώ καθόμουν και έγραφα με τις ώρες στον καναπέ και πήγε ο αντρούλης μου και μου πήρε από τα ΙΚΕΑ ένα μεγάλο μαξιλαράκι μισοφέγγαρο που ακουμπάς επάνω τον υπολογιστή, αλλά υποθέτω και κανονικό μαξιλαράκι το ίδιο είναι!

Μπορεί να ειναι ράδιο αρβίλα όλα αυτά, αλλά καλού κακού κοριτσάκι μου ας τις προστατεύουμε εμείς τις κοιλούμπες μας.... Ποτέ δεν ξέρεις!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν κάνει κακό η θερμότητα, αλλά ξέρω ότι κάνει κακό η ακτινοβολία.

Κάπου διάβασα ότι εκπέμπει ακτινοβολία όπως και όλοι οι υπολογιστές (λόγω μπαταρίας και όχι μόνο)και δεν ό,τι καλύτερο για τον οργανισμό μας γενικότερα. Αυτό το είχα διαβάσει σε ένα ιατρικό περιοδικό (νομίζω). Προσπάθησε να το έχεις μακριά από την κοιλίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...