Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


maraki85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 5 ΜΕΡΕΣ(ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΟΝΙΜΕΣ!). ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΒΛΕΠΩ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΙΜΑ!!!!ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου !! κ εγω ετσι ειχα μετα 2 μερες απο τις γονιμες μερες δν ξεερω τι ειναι μακαρι να ειναιγια καλο παντως οτι ν α ειναι !!!

μακαρι να ειμαστε εγκυος φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ tetoulina?AΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ!!!ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου μακαρι!!!!!!!!!! κατι εχω ακουσει απο καποιες κοπελες οτι με την εμφυτευση βγαζουν αιματακι!!! οποτε μπορει να ειναι καλο!!!!!!!!! μακαρι !!!!!!! ευχομαι να εχει χωθει μεσα στη κοιλιτσα το σπορακι!!!! αλλα να σου πω.....για να το βοηθησεις να χωθει εκει και να μεινει και να ειναι καλα,πρεπει να εισαι χαλαρη τελειως!!!!!!!! αν μπορεις τωρα ειναι η καταλληλη στιγμη να κανεις κατι να ξεφυγει το μυαλο σου απο το αγχος...ετσι κουκλιτσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μαρακι μου περιμενω μεχρι τις 5 του μηνα αλλα δν θελω να το σκεφτομαι αλλα δν μπορω κ ολας μακαρι να πανε ολα καλα .... να σημαινει κατι σε μενα για να σημαινει το ιδιο κ σε σενα!!!

τωρα αυτο το καφε σημαινει η οτι ειμασταν στις γονιμεσ για αυτο εγινε η 2) οτι εγινε η εμφυτευση στη μητρα... αλλα δν ξερω περιμενω να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΣΟ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...