Μετάβαση σε περιεχόμενο

EXEI SUMBEI SE KAMIA?


Recommended Posts

GEIA SAS BRE KORITSIA TI KANETE?EGW EIMAI SE ANAMENA KARBOUNA...EIXA EPAFES ME TON ANTRA MOU OLI TIN EBDOMADA POU MAS PERASE..AKOUSTE LOIPON TI EPATHA!2 MERES META PRISTIKE TO STITHOS MOU,UPOFERO STON PONOKEFALO KAI EXO PONOUS PERIODOU MPROSTA KAI APO TIS 2 PLEYRES KAI STO KENTRO KAI NOITHO TI MESI MOU NA ANOIGEI..TI SKATA DEN EINAI POLU NORIS?PERIODO PERIMENO STIS 9 ME 11...EXO STATHERO KIKLO 28-30 HMERWN...TI LETE NA KANO GIA NA MATHO AN YPARXEI PITHANOTITA SYLHPSHS?AP OTI DIABAZO AKOMA KALA KALA DEN EXEI GINEI I EMFYTEYSI?EIXE KAMIA TOSO NORIS SIMPTOMATA?HELP:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπητή φίλη καλησπέρα,

δεν είμαι γιατρός, αλλά πιστεύω ότι είναι νωρίς για να έχεις τέτοια συμπτώματα. Συνήθως οι συσπάσεις της μήτρας, γίνονται αφού το γονιμοποιημένο ωάριο έχει εισέλθει μέσα σε αυτήν για τα καλά. Τώρα εάν το έχεις τόσο μεγάλο άγχος, πάρε ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου κ περιέγραψέ του την κατάσταση κ εκείνος θα σου πει τι να κάνεις. Μπορείς αν θέλεις να πας κ απο εκεί να σου κάνει έναν υπάρηχο, αλλά πιστεύω ότι είναι αρκετά νωρίς κ μαλλον θα πρέπει να περιμένεις να ερευνήσεις την κατάσταση μετά την πρώτη μέρα της καθυστέρησης.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOY!! ena tha soy po min dineis simasia se simptomata... k egw prospatho na min to kanw.. alla kamia fora me pianei k egw k lew na exw ayto ekeino to allo... oxi agxos k ola tha ginoyn.. einai noris akoma ..

k egw perimeno na adiathetisw stis 4 toy maioy tha doyme kali epitixia na exoyme filakiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsi auti to mhna kai gw etsi 2 meres meta tis epafes pou eixame apo tis 17-22 tou mhna pou eixa owrrh3ia arxisa na panaw san na moy rthei periodos mesh xamhla sth koilia kai prhsmeno sththos...gi auto kai mou mphke h idea...periodo perimenw 3/5.kai kathomai se anamena karvouna.aurio mporei na kanw test to self clear. alla esu einai nwris na dei3ei to test nomizw.den 3erw an deixnei h xoriakh.....

an exeis kamia idea ti na kanoume allo pes......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANTHY MOU SOU EYXOMAI NA EISAI!3 TOU MHNOS EXO EPETEIO ME TON ANTRA MOU!EYXOMAI NA EISAI EGYOS KAI NA GIORTAZOUME MAZI!HEHEHE!NAI NA TO KANEIS TO SELF CLEAR ESY EISAI STIS MERES SOU EGO POSO AKOMA NA PERIMENO GIA TI XORIAKH?ANTE KANE TO KAI EUXOMAI TA NEA SOU NA EINAI EYXARISTA!FILAKIA THA XSANAMPO TO BRADY..PAW DOULITSA :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σου εγω σημερα περιμενω τις απαντησεις μου αλλα αν ειναι θετικες τοτε η μεση μου που με ποναγε 2 μερες μετα την πραξη μπορει και να ισχυει αλλα πολυ απιθανο μαλλον απο το σεχ χαχα.και να ξερεις οτι οταν θελουμε κατι το πιστευοθμε στο τελος και μπορει να μην ισχυει κρατα πισινες ειναι πολυ νωρις ακομα.

κοιτα να δεις σε 6-12 μερες μετα την πραξη εμφυτευετε στην μητρα αν εχει γινει η συληψη τοτε ολα καλα τα τεστ πλεον δεν τα εμπιστευομαι αλλα αν θες να το μαθεις πριν αδιαθετησεις μπορεις να πας για μια χωριακη και μετα απο δυο μερες παλι για χωριακη και αν οι τιμες σου ειναι διπλασιες τοτε συγχαρητηρια αλλα για να το δεις αυτο θα πρεπει να περασουν 10 μερες τουλαχιστον απο την πραξη ετσι μου ειχε πει ο γιατρος μου γιατι και εγω ειχα αυτην την εντυπωση αλλα τελικα δεν ημουν.σου ευχομαι τα καλυτερα και μην βιαζεσαι γιατι περισσοτερο κακο κανει παρα καλο φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GAI MOY ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΓΚΥΟΣ!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή, καλή μου!

Καταλαβαίνω οτι η ανυπομονησία είναι τεράστια, αλλά πρέπει να περιμένεις!

Όσον αφορά τα συμπτώματα, εγώ είχα συμπτώματα από την πρώτη βδομάδα μετά την ωορρηξία μου!

Το βασικότερο απ' όλα είναι το ένστικτο της μέλλουσας μανούλας!

Τουλάχιστον έτσι το βίωσα εγώ...

Εύχομαι σε όλες όσες περιμένετε, να έχετε ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καντε υπομονη μεχρι να εχετε καθυστερηση. ;)

Εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα πριν τη καθυστερηση.

Προσπαθησε να το ξεχασεις και ολα θα γινουν σιγα σιγα.

Παντως σας ευχομαι να εχετε τα θετικα αποτελεσματα πολυ συντομα!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...