Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ............ ΧΩΡΙΑΚΗΣ


Recommended Posts

λετακι δεν πειραζει αλλα μη το παερακανεις με τη διαιτα ε?????? τα μωρα για να σταθουν θελουν και κρεατακι!!!! οχι απο τα κοκκαλα βγαλμενη!!!! μια χαρα κουκλαρα φαινεσαι στη φωτο,μη χασεις πολλα ε??????????????????????με το ρεγουλο η διαιτα!!!!!!! οποτε γουσταρεις εσυ θα ξαναπροσπαθησεις ε????? και κοιτα να δεις που αν σταματησεις τυπικα τις προσπαθειες μεχρι τον αυγουστο, σιγουρα θα μεινεις εγκυουλα!!!

bourique ασε ασε!!!! δεν θελω να το σκεφτομαι τι θα κανω στη δικη μου χοριακη!!!!!!!!!!!!!! ε θα κανω τουμπες και θα καπνιζω αργιλε μεχρι να βγει το αποτελεσμα!!!!!!!!! πλακα εχω εγω??? αντε καλε!!!! μαλλον τυχαιο ειναι που με λενε σουργελακι οι φιλοι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην μολις εφαγα ενα τεραστιο κοματι τουρτα καλο εεεεε!!!!!

αλλα και το τελευταιο απο αυριο διαιτα εχω και ενα διαδρομο στο σπιτι κατι θα κανω τωρα στοχος επομενος ειναι να βγω φετες στην παραλια χαχα θα δειξει χαχα .λοιπον κοριτσια καποια με ρωτησε ημουν στην 4 μερα καθυστερησης και ποτε δεν εχω καθυστερηση .μιλησα και με τον γιατρο μου και θα παω μετα που θα αδιαθετησω (αντε να δουμε και ποτε θα αδιαθετησω) μαλλον θα φταινε κατι κυστουλες που ειχα στην ωοθηκη τελος παντων θα μπαινω να μαθαινω νεα σας συγκινηθηκα πολυ απο το ενδιαφερον σας .φιλακια θα τα πουμε μαλλον αυριο που θα ζυγισω το κορμι μου.ελπιζω να μην σπασει η ζυγαρια χαχαχα να περνατε καλα :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετακι δεν πειραζει.Εγω εκανα χωριακη την δευτερη μερα του πασχα και βγηκε 5......Δεν πειραζει ξαναπροσπαθουμε μεχρι να πετυχουμε το στοχο μας.Οσο για το διαδρομο πριν απο ενα μηνα αγορασα και κανω 3-4 φορες την εβδομαδα..Βοηθαει παρα πολυ στο αγχος...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες tetoulina mikroulaxristos oliax73ολες σας και τις 15 που μου γραψατε εχω σημειωσει σε ενα χαρτι τα ονοματα σας για να μη χαθουμε φιλια παω να κανω δουλιτσες και επιτερλους να σκυψω χωρις να φοβαμαι φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Letta , αυτό με το σκυλί μου άρεσε... Πιστεύω ότι θα παίξει ρόλο!!!! Εγώ είχα την ανάγκη να αποκτήσω ένα σκυλί ( εγωιστικό ακούγεται αλλά πέρα από αυτό, τα λατρεύω κιόλας ) Αποτέλεσμα είναι να χαλαρώσω και να μείνω έγκυος μετά από 1 1/2 μήνα !!! Σύμπτωση τώρα να το πω ? ότι ασχολήθηκα ενεργά με το σκυλάκι και χαλάρωσα να το πω ? Δεν ξέρω ,ένιωσα ότι έπαιξε ρόλο!!!

Εύχομαι ειλικρινά να πάνε όλα καλά και να πετύχεις τον στόχο σου, σύντομα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου...δεν τρεχει τιποτα...στο κατω-κτω..δεν το περιμενες κ λιγακι...;;εννοω απο τα αρνητικα test.

Εσυ να εισαι καλα!!!!!Την επομενη φορα,θα πετυχουμε,κι ανα οχι την επομενη τη μεθεμοπενη σιγουρα!!!!!

Να ειμαστε καλα κ υγιεις!!!!!Τιποτα αλλο...κ ολα τα αλλα...αν ειναι να'ρθουν..θε'να'ρθουν..αλλιως...ας προσπερασουν....

Πολλα φιλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ξεκινησα διαιτα σημερα!!

θες να συμπαραστεκομαστε η μια στην αλλη???

ασε που εγω για να κανω διαιτα και να μην τη χαλασω θελω και καποιον για παρεα που να με ελεγχει κιολας!!

θα μετριομαστε μαζι καθε εβδομαδα να βλεπουμε την προοδο μας.πηρα κι εγω ποδηλατο!!

θα ειναι σαν χομπι και θα ξεχαστουμε κι ολας απο το θεμα που μας καιει!!

εεεεε? τι λες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ. Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ. ΣΕ ΤΡΙΓΥΡΙΖΕΙ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ. ΠΗΡΑΜΕ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΝΤΟΥ Μ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΞΩ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΜΕΡΙΣΤΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μου στενοχωριέσαι κοριτσάκι μου και "ξε-αγχώσου!!!!" μην αργήσει κι άλλο η περίοδος σου! Την επόμενη φορά! Και πού είσαι? Κι εγώ μαζί σου στο θέμα "δίαιτα" ή μάλλον, επειδή ανέφερες κιλάκια και ύψος, κι επειδή μου φαίνεσαι μία χαρά "ζουμπουρλούδικη" απλώς τρώγε ΥΓΙΕΙΝΑ! Εκεί είναι το κλειδί της υπόθεσης! Πολλά φιλιά και... καλή συνέχεια στις προσπάθειες! Δώστου να καταλάβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΟΦΕΛΗΣΕ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΡΙΞΤΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΝΤΑΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETTTA MOY,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΕΚΤΕΣ!!!KOITAME ΜΠΡΟΣΤΑ.

ΕΤΣΙ?ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LETTTΑΚΙ MOY ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΗΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΕ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεττακι δεν πειραζει...την επομενη φορα....

λες για διαιτα και με πιανει πανικος....πρεπει να κανω και εγω αλλα που.....

φιλακια πολλα....

μην το παρακανεις με την διαιτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...