Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ............ ΧΩΡΙΑΚΗΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ζουζουνες εκανα αλλο ενα τεστ πρωι πρωι μια που το ειχα αλλα τζιφος αρνητικο και αυτο.

Πηγα και εδωσα αιμα για χωριακη τωρα ειναι 14:30 στις 18:30 μου ειπαν θα ξερω .

Το θεμα ειναι ποσες μοναδες πρεπει να δειξει για να ειμαι εγκυος και να ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι καλα? η κοπελα εκει μου ειπε οτι διαφερει απο κοπελα σε κοπελα και σημαντικο ρολο παιζει ποτε ηταν η τελευταια περιοδο και ποσες μερες κυκλο εχουμε .

Την προηγουμενη που ημουν εγκυος ειχε δειξει 170 μοναδες αλλα εκανα παλινδρομηση ειχαν σχεση οι μοναδες? η οχι ?

Αχ κοριτσια σας πρηζω αλλα η αγωνια βρισκετε στην αποκορήφωσή της αυτη τη στιγμη` απο την μια σκεφτομαι οτι ειμαι εγκυος και απο την αλλη λεω στον εαυτο μου οτι με τα τεστ που ειναι αρνητικα δεν ειμαι και το λεω για να μην στεναχωρηθω με τα αποτελεσματα.τελος παντων θε ξερω σε λιγες ωριτσες .

φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lettta έγραψε:

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ζουζουνες εκανα αλλο ενα τεστ πρωι πρωι μια που το ειχα αλλα τζιφος αρνητικο και αυτο.

Πηγα και εδωσα αιμα για χωριακη τωρα ειναι 14:30 στις 18:30 μου ειπαν θα ξερω .

Το θεμα ειναι ποσες μοναδες πρεπει να δειξει για να ειμαι εγκυος και να ειμαι σιγουρη οτι ολα ειναι καλα? η κοπελα εκει μου ειπε οτι διαφερει απο κοπελα σε κοπελα και σημαντικο ρολο παιζει ποτε ηταν η τελευταια περιοδο και ποσες μερες κυκλο εχουμε .

Την προηγουμενη που ημουν εγκυος ειχε δειξει 170 μοναδες αλλα εκανα παλινδρομηση ειχαν σχεση οι μοναδες? η οχι ?

Αχ κοριτσια σας πρηζω αλλα η αγωνια βρισκετε στην αποκορήφωσή της αυτη τη στιγμη` απο την μια σκεφτομαι οτι ειμαι εγκυος και απο την αλλη λεω στον εαυτο μου οτι με τα τεστ που ειναι αρνητικα δεν ειμαι και το λεω για να μην στεναχωρηθω με τα αποτελεσματα.τελος παντων θε ξερω σε λιγες ωριτσες .:kiss:

φιλια πολλα σε ολες

ααα και αυτα που λενε για τις μοναδες χωριακης ισχυουν? δηλαδη αν εχεις πανω απο 5 η αν εχεις πανω απο 100.τι να πω δεν ξερω η κοπελα εκει μου ειπε οτι φυσιολογικα σαν γυναικες εχουμε μηδεν και οτι παραπανω δειχνει εγκυμωσυνη δεν ξερω θα δειξει... φιλια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ξερω οτι πανω απο 5 ειναι εγκυμοσυνη....εμενα τα τεστ φαρμακειου ηταν αρνητικα αλλα η χοριακη την ιδια μερα ηταν 33,9.....και ολα πηγαν καλα.....παντως μου ειχε πει η μικροβιολογος οτι τα τεστ του φαρμακειου δειχνουν οταν η περιοδος ειναι σταθερη και οι μοναδες της χοριακης γοναδοτροπινης ειναι πανω απο ενα αριθμο τον οποιο δεν θυμαμαι τωρα...σου ευχομαι καλα αποτελεσματα και περιμενουμε τα νεα σου...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw dn xerw na soy po mias k den exw ginei akoma manoyla oyte egkios eimai alla to elpizo ! ayto to mina !! na boithisei o theoylis...

ayto poy exw na soy po omos einai kali epitixia k ola tha pane kala... xalarose k tha deis ola tha ginoyn eyxomai stis 6:30 na mas peis ta eyxaristaa se filo glyka

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΤΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΩΝ ΟΥΡΩΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΣ 3-4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΡΚΗΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΞΗΣΞ ΤΗΧ ΧΟΡΙΑΚΗΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΨΕΥΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΘΕΤΙΚΗ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΟΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ!!!!ΕΓΩ ΠΧ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΠΟΡΑΚΙ Κ ΦΑΓΩΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΕΣΤ.ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ 17ΜΑΡΤΙΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΔΩΣΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 139 ΜΟΝΑΔΕΣ.ΔΛΔ 3,5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΟΠΩΣ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑ!ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου ανεβασατε το ηθικο πραγματικα .παω να πεσω λιγο για υπνο γιατι αλλιως δεν περναει η ωρα μολις παρω τις απαντησεις θα σας πω.αχ θα στεναχωρηθω πολυ αν δεν ειμαι το εχω σχεδον πιστεψει αχ υπομονη λιγη υπομονη ζηταω φιλιαααααα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ κοριτσάκι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα.Αυτές οι ώρες δεν περνανε με τίποτα. Και εγώ τις ίδιες απορρίες είχα. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.Τώρα με το θέμα των τιμών είναι λίγο μπερδεμένο αλλά μην ανησυχεις μόλις πάρεις τηλ. θα σου πουν αν πρόκειται για εγκυμοσύνη ή όχι ,και μετά στο χαρτί της απάντησης που θα πάρεις θα γραφει σε ποια εβδομάδα είσαι σύμφωνα με την τιμή που θα έχει δείξει. Αντε περιμένουμε τα ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX,LETTA ΜΟΥ ΤΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?

ΕΠΕΣΕΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΜΑΚΑΡΙ!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου..απο 5 κ πανω ειναι θετικη η χοριακη!!!Αυτο στο λεω εγγυημενα!!Εκτος κ αν προσφατα εχεις παρει τιποτα ορμονες..οποτε κ εππηρεαστει το αποτελεσμα...αλλα εσυ προσπαθεις με τον φυσιολογικο τροπο;;ετσι δεν ειναι;;;

Αληθεια ..ποση καθυστερηση εχεις;;;ο κυκλος σου ποσες μερες ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω λεττακι μου δεν κοιμηθηκες εε? περασε η ωρα ... ετοιμασου να εισαι ψυχραιμη κ ολα καλα θα πανε ευχουλες πολλεσ για σπορακι στην κοιλιτσα σου ολο υγεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΟΟΟΣΟΟΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ ;) ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ :) ... ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ , ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ;) ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ !!!:lol:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το τεστ του φαρμακείου το έκανα στις 40 μέρες από την τελευταία μου περίοδο! Περίμενα τόσο λόγω μεγάλου κύκλου! Είχε δείξει θετικό έντονο και ήταν με τα πρώτα πρωινά ούρα. Το τεστ έγινε Δευτέρα και την χοριακή την έκανα Παρασκεύη! Είχε βγάλει 18.081 μονάδες περίπου, αλλά ήμουν 7η προς 8η εβδομάδα ήδη! Το χαρτί της εξέτασης πάνω γράφει πως πάνω από 5 είναι έγκυος!! Κοριτσάκι μου σου εύχομαι τα καλύτερα!! Πολλά φιλάκια!! Και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα,αλλα και αν οχι,μη σε παρει απο κατω,τον αλλο μηνα.αφου εμεινες εγκυος μια φορα,θα ξανα μεινεις καποια στιγμη σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια 5 λεπτα μεινανε για το αποτελεσμα!!!!! καλε θα παθω εγω σημερα!!!!!! ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!! λετακι παρε τηλ το εργαστηριο, πεθαινωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσια 5 λεπτα μεινανε για το αποτελεσμα!!!!! καλε θα παθω εγω σημερα!!!!!! ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!! λετακι παρε τηλ το εργαστηριο, πεθαινωωωωω!!!!
χαχχχαχαχαχ!!!!!!!να δω πως θα κανεις στη δικη σου χοριακη....με το καλο!!!!!!εχεις πολυ γελιο τελικα:laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια......... την επομενη φορα και μαλιστα λεω να ξανα προσπαθησω μετα τον αυγουστο δεν μπορω τετοιο αγχος στο καπακι καλυτερα για τα κιλα μου γιατι στην προηγουμενη εγκυμωσυνη ημουν ηδη 70 για υψος 1.63 και μετα που εκανα παλινδρομηση πηρα αλλα 8 και τωρα ειμαι 78 μη σας πω και 79 οπωτε θα κανω διαιτουλα και μου ειπε ο αντρας μου θα μου αγορασει ποδηλατο να πηγενουμε βολτιτσες .η χωριακη μου 0.00 ουτε λιγοντας μηδεν εις το πηλικο αφου ολα τα τεστ αρνητικα τι περιμενα.τελωσπαντων το καλο ειναι οτι εχω ενα υπεροχο σκυλακι κουταβακι που μολις αγορασα το εχω μια εβδομαδα και εχω λιγη παρηγορια.τωρα παω να γραψω τι θελω απο super market για την διαιτα φιλακια πολλα θα σας ενημερωνω τα κιλα μου.

σας ευχομαι το ακριβως αντιθετο απο εμενα με ολη μου την καρδια

εις; το επανειδην:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...