Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ


marigo1976

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ .

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ

ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΚΥΚΛΟΥΣ CLOMIPHEN ΚΑΙ 3 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ.ΜΕ ΠΕΔΕΨΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ.

ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ , Η ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ

post-3993-13873934690166_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρησες marigo μου.:) ..να σου ζήσει το μωρακι σου κ να ειστε παντα γεροί...πρεπει να σου πώ οτι ειναι ενα κουκλάκι, ειναι πανεμορφο μωράκι...:blush: :blush:

Ειμαι η Ειρηνη κ εχω κ εγω ενα αγοράκι 4 μηνών...

Η παρέα του mammyland ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ κ θα περασεις τέλεια...

και παλι να σου ζήσει...ειναι φοβερος !!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIGO ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ!ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 40 ΗΜΕΡΩΝ.Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΘΑ ΣΕ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ. ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν πολύ όμορφο μωράκι! Να σου ζήσει, να έχει πάντα υγεία και καλή τύχη στην ζωή του! Καλώς μας ήρθες στην πιο φοβερή δικτυακί παρέα!! Εδώ περνάμε πάρα πολύ ωραία! Και έχουμε φοβερή υποστήριξη η μια με την άλλη!

Όσο για μένα, με λένε Έλενα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι κι έχω ΠΗΤ 06/08/2009!

Πολλά φιλάκια , κι ότι χρειαστείς... εδώ είμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες στο mammyland και να σου ζήσει το μωράκι σου!

Είναι κουκλάκι!

Και εγώ είμαι καινούργιο μέλος και έχω δυο αγοράκια 22 μηνών. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marigo mou agapi mou geia sou...

Kai kalos mas vrikes agapi mou...

Na sou zisei to mwraki sou...

Egw eimai i joanna,,,

Exw ena giokka sxedwn 14 minwn...

Kai eimai egkuws 34 kai kati imeron stin korassa mou...

Filia agapi mou...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες στη παρεα μας. Να σου ζησει ο γιοκας σου, να τον χαιρεσαι!!! Ειμαι η Ελενη απο Πατρα κι εχω μια κορη δυομιση χρονων. Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Marigo στην παρεα μας :) ο γιος σου ειναι κουκλος, δεν εχω λογια!!!!! να σου ζησει. ειμαι η στελλα και εχω ενα γιο 8 μηνων. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marigo μου καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!!Να σου ζησει το μπουμπουκακι σου!!!Ειναι μια γλυκα!!!Να ναι παντα γερος κι ευτυχισμενος!!!Το καλο πραγμα αργει να γινει καμια φορα!Ευτυχως ολα πηγαν καλα και κρατας το θαυματακι σου αγκαλια!Να στε παντα καλα και να το χαιρεστε!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ!:laugh:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙ,ΓΛΥΚΑΣ!:woohoo:

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ...

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθατε και εσυ και ο παιδαρος σου!Να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος!

Εγω περιμενω το 1ο μου παιδακι-την κορουλα μου σε 4 μηνες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα συμπατριώτισσά μου!!!! :cheer:

Να σου ζήσει ο γιόκας! Υγεία, αγάπη και τύχη να έχει πάντα στη ζωούλα του!!! Ταλαιπωρηθήκατε αλλά το κάνατε το θαύμα σας ε??? ;)

Είμαι η Ιφιγένεια, επίσης από Κατερίνη κι έχω μία κορούλα, το Μαράκι μου, 8,5 μηνών σχεδόν.

Θα χαρώ να τα λέμε... και από το φόρουμ αλλά και από κοντά!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εγω έχω ακουσει ότι οι επισκέπτες αλλά κ εμείς, τουλάχιστον στην αρχή δεν πρέπει να ακουμπάμε τα μωρά πάνω στα ρούχα που φοράμε έξω..κ χρησιμοποιούμε αυτές τις πάνες αγκαλιας 
    • Ναιιιι εσύ πόσο είσαι?? Εγώ είμαι αρκετά πιο νωρίς από εσάς 🩵👣,είμαι τις πρώτες ημέρες του Αυγούστου που εύχομαι δλδ να τις φτάσω κιόλας 🥰🥰🧿🧿
    • Είσαι κιόλας στην 30η;; Πω πω τι καλά!!!
    • Δόξα το Θεό όλα καλά,ήσυχα!! Μου είπε η γιατρός θα με δει δύο φορές μέσα στον Ιούνιο κ 5 Ιουλίου θα κάνω το doppler..Αυτά τα νέα..Κατά τ αλλά δεν ξεκίνησα εγώ ακόμα αγορές κ έχω αγχωθει, αλλά περιμένουμε να γίνουν κάποιες εργασίες στο σπίτι κ μετά σιγά σιγά..
    • Update εμβολίου κορίτσια 😁 Όλα καλά δεν μου εμφάνισε κανένα σύμπτωμα!!!Εγώ να σας πω την αλήθεια επειδή κάνω και αντιπηκτικές δεν πολυήθελα να το κάνω αλλά εντάξει αφού έπρεπε τι να κάνουμε!!!Και εμένα ο μικρούλης είναι πολύ πολύ δραστήριος ειδικά μόλις αντιληφθεί ότι ξαπλώνω 😂🧿..Σε αλλά νέα είμαστε πια στην 30η εβδομάδα,οι ορμόνες είναι σχεδόν οκ,σε κιλάκια έχουμε αρπάξει σχεδόν 6 και συνεχίζουμε δυναμικά 🥳🥳🫣🫣.. Αρχές του μήνα έχω Doppler και μέσα του μήνα ξανά ραντεβού με τον γιατρούλη μου 🩵🩵👣👣🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...