Μετάβαση σε περιεχόμενο

test?????????


anthy

Recommended Posts

Ανθη μου καλημερα.Ειναι το self-clear.Αλλα προσεξε απο την 5η μερα της συλληψης,οχι της επαφης!Μην μπερδευτεις!Τι εγινε;;εχεις υποψια για σπορακι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες μου τι κυκλο εχεις κ ποτε ειχες τελαυταια περιοδο;;;;Ρωταω γιατι εχω γινει πια...γυναικολογος!!!!Προσπαθω κ εγω τοσο καιρο,κανω σπερματεγχυσεις,τωρα θα ξεκινησω εξωσωμ.κ απο οτι καταλαβαινεις τα εχω μαθει απ'εξω κ ανακατωτα!!!!;) ;) Πες μου,για να υπολογισουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy έγραψε:

exw kuklo 27-28 hmerwn kai teleutaia periodo stis 5/4. kalh epituxia sweety me tis prospatheies sou na sou deinei o theos dunamh...

Λοιπον,λογικα θα ειχες ωορηξια γυρω στις 17-19/4,αν ειχες επαφες εκεινες τις μερες,εχει περασει σχεδον μια εβδομαδα.Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις λιγο ακομα...Γιατι κ να εισαι εγκυος ειναι πολυ νωρις,ισως να μην δειξει κ να στενοχωρηθεις αδικα!!!Περιμενε λιγο...το ξερω ειναι δυσκολο,ποσο σε καταλαβαινω!!!Αν ειναι κανε το τεστ,μεσα στην αλλα βδομαδα!!!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ εγω με τη σειρα μου σιυ ευχομαι με ολη μου την καρδια μακαρι να εχεις ενα παρα,παρα πολυ θετικο αποτελεσμα!!!Θα περιμενω νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κι απο μενα!!!Συμφωνω με την Ζουμπι,Κι εγω πιστευω να κανεις λιγακι υπομονη γιατι ενταξει εχουμε διαβασει και παραδειγματα οπου το τεστ εγινε αρκετα νωρις και με θετικα αποτελεσματα αλλα εχουμε ακουσει και αλλα που δεν εδειχνε κατι αλλα μονο μετα απο καθυστερηση....κανε λιγακι υπομονη οι μερες εχουν περασει αλλωστε!Οσο για το πιο αξιοπιστο εγω πιστευω οτι ειναι το clear blue,το εχω διαβασει σε πολα site αλλα και προσφατα το εκανε μια φιλη μου 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο και εδειξε θετικο!Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχει γινει το θαυματακι!!!!!Καλα αποτελεσματα!!!!!

Ζουμπι μου ολοψυχα σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!

Να στε καλα κοριτσια μου!!!Ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy έγραψε:

tha prospathisw na kanw upomonh zoumpi mou kai tha sou pw thn allh vdomada ta nea...genika poio einai a3iopisto test?

Ανθη μου η πιο αξιοπιστη εξεταση ειναι η β χοριακη!!!!Τωρα απο του φαρμακειου κ εγω για το clear blue ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Ανθή μου, θα σου έλεγα να κάνεις λιγάκι υπομονή! Εγώ δεν τα πιστεύω που λένε δείχνουν μετά την σύλληψη! Εδώ δεν βγάζουν αξιόπιστο αποτέλεσμα με την καθυστέρηση! Αφού ο κύκλος σου είναι σταθερός, περίμενε και κάνε μια β χοριακή κατευθείαν! Είναι η καλύτερη! Εγώ έχω μεγάλο κύκλο( 30-40 μέρες) και πολυκυστικές ωοθήκες! Έκανα το clear blue, το οποίο έτυχε να έχει η μαμά μου ένα στο ντουλάπι (διπλό), ( το είχε πάρει γιατί είχε μια καθυστέρηση κι είχε τρομοκρατηθεί, αλλά πιθανόν να ήταν προκλημακτηριακά..) κι έτσι έκανα το 2ο τεστ την 40η μέρα από την τελευταία περίοδο! Βγήκε θετικό, αλλά παρόλα αυτά έκανα και χοριακή! Πάντως εύχομαι καλή επιτυχία και φυσικά να γίνει αυτό που επιθυμείς περισσότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΖΟΥΠΙ!Η Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ (ΕΚΕΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ )ΤΟ CLEAR BLUE Α ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΕΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia mou.. ax k ego sthn idia moira briskomai.. me kuklo peripou 30-35 hmeron shmera einai h 30h k akomh na adiatethso k to periergo oti exo mono kati sympimatakia xamhla deksia k dekata tora pou ebala to thermometro...kanena symptoma ths periodou.. me troei h agonia giati k ego thn krisimh ebdomada ekena prospateies...agxonomai k ego k den ksero ti na kano gia na mou fygei to agxos k an den eimai egyos toulaxiston na adiatethso....ax ypomonh k kala apotelesmata se oles mas....filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy μου και εγω σαν και σενα, τελευταια περιοδο στις 6/4 και με κύκλο 28-30 ημερών και μετά από προσπάθεια στις 17/4 και 20/4 τώρα περιμένω...

ελπίζω να έχουμε και οι δύο ευχάριστα νέα..

εγώ λέω να περιμένουμε καμιά εβδομάδα. Όσο για τα συμπτώματα δεν δίνω πια και πολύ σημασία γιατί αυθυποβαλλόμαστε..Πάντως τον προηγούμενο μήνα που έμεινα έγκυος - αλλά απέβαλλα- είχα τσιμπήματα, φαγούρα σε μια από τις 2 θηλές,πονάκια περιόδου λίγες μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και δέκατα. επίσης νύσταζα πολύ και συνέχεια ήθελα να κοιμαμαι...είχα κάνει 2 τεστ Predictor και το ένα έδειξε αρνητικό, ενώ το 2ο τίποτα (ούτε + ούτε -) την 4η και 7 μέρα καθυστέρησης. μόνο η χοριακή μου έδειξε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias μου καλη επιτυχια!!!Και σε σενα silika μου!χα χα χα !!!Γελαω γιατι κι εγω με τελευταια περιοδο 6/4 εκανα 16/4 και 21/4 και κοιταγα τις ημερομηνιες σου και λεω κοιτα τι κοντα πεσαμε!!!καλο!βεβαια εγω εχω κυκλο 26-30.Και ενταξει εγινε τυχαια εκεινες τις μερες γιατι εχω κατι τρεξιματακια με την υγεια μου οποτε δεν το κυνηγαω.

Οσο για τα συμπτωματα θα συμφωνησω!Οταν δεν συμβαινει τιποτα ολα τα εχουμε και οταν τελικα καποια κοπελα τα καταφερει δεν εχει τιποτα απλα της περιοδου!!

Φιλακια και καλη επιτυχια και παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα αλλα εγω θα ευχομαι για εσας πιο πολυ εγω δεν το νομιζω γιατι δεν το κυνηγησα λογο υγειας.Ελπιζω να μου πειτε συντομα τα πιο ομορφα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia phra test alla de to kana tha perimenw liges meres akomh....

eseis pou perimenete nea ti sumptwmata exete?

egw san na mou erthei periodos ponakia xamhla sth koilia polu prismeno sththos. kai otan trww kati exw fouskomata kai liga repsimatakia (oups sorry)........as valei o theos to xeri tou na xoume kala apotelesmata!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα προσφατα εμαθε μια φιλη μου οτι ειναι εγκυος και μου ειπε ολες τις αλλες φορες που δεν ημουν τα ειχα ολα τωρα ομως που ειμαι πραγματικα τα μονα που ειχα ειναι τα ιδια με αυτα της περιοδου τιποτα διαφορετικο.Παντως ως γνωστον τα συμπτωματα διαφερουν οποτε μην δινεις σημασια απλα να ευχεσαι να εισαι!!!Στο ευχομαι κι εγω!!!Σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι και τικυκλο εχεις?ποιο πηρες τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ευχαριστω Aristina μου πηρα το self clear και μπηκα στο πειρασμο να το κανω τωρα που ειναι και πρωι.....δε ξερω ακομη ομωσ τι να κανω....

ευχαριστω για τις ευχουλες σου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ανθουλα μου καταλαβαινω την αγωνια σου πιστεψε με....σιγουρα κι εγω δεν θα μπορουσα να αντισταθω και εχω κανει κι εγω μια φορα και ηταν σωστα αρνητικο....τωρα τι να σου πω δεν ξερω....αν ειναι σταθεροτατος ο κυκλος σου ισως και να εδειχνε....τωρα δεν θελω να σε επηρεασω και σιγουρα δεν θα ηθελα να στενοχωρηθεις αδικα γιατι καμια φορα δεν δειχνουν και σωστα....αχ δεν ξερω απλα ευχομαι να βγει θετικοτατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...