Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Χίλια μακάρι Alice!!! Στο εύχομαι από την καρδιά μου!!!!!!

Όμως κάνε υπομονή να το κάνεις το τεστ όσο πιο αργά μπορείς!!! Εγώ αν είχα ακούσει τον άντρα μου και το είχα κάνει σήμερα, όπως μου είχε πει ήδη από την προηγούμενη Δευτέρα, δεν θα είχα περάσει τόση αγωνία το ΣΚ!!!

;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 136
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κωνσταντινα μου εφοσον το τεστ εδειξε πιο εντονη η γραμμουλα τοτε σιγουρα ανεβηκε η χοριακη...........ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου!!!!!!!!Τωρα ειδα οτι ξανακανες το τεστ κ βγηκε θετικοτατο!!!!Μην εχεις αγχος βρε...καθολου,μα καθολου!!!!!Να δεις το απογευμα κ μια ωραια χοριακη κ μεγαλη που θα εχεις!!!!!!!

Εγω σου λεω απο τωρα τα συγχαρητηρια!!!!!!!!!Πολλα φιλακια...να ηξερες πραγματικα ποσο χαιρομαι για σενα...κ για ολες τις κοπελες που τα καταφερνουν!!!!!

Βρε τι γουρλιδικο που ειναι αυτο το mammy πια;;;;;;;;:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Αντε φτανει κ η σειρα μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinag, Μπράβο κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια για τα όμορφα νέα σου! Θα δεις που και η χοριακή το απόγευμα θα δείξει ανεβασμένη! Απόλαυσε το! Είναι το καλύτερο κομμάτι!! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη! Σε σκέφτομουν το Σ/Κ, και σήμερα μόλις κατάφερα μπήκα στο θέμα σου να δω τα νέα!! Πολύ χάρηκα κορίτσι μου!!! Μπράβοοο και πάλι!!

Alice μου, εύχομαι και πάλι κορίτσι μου να είσαι εγκυούλα και σύντομα να μας το ανακοινώσεις κι επίσημα!! Κάνε λιγάκι υπομονή, και στο τέλος της εβδομάδας κάνε μια χοριακή, είναι πιο αξιόπιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου συγχαρητηρια!!! ετσι οπως τα διαβαζω τα πραγματα εισαι εγκυουλα!!!!!! μολις παρεις αποτελεσμα απο τη χοριακη περιμενουμε να μας το στειλεις ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

169!!!!

Καλό δεν είναι;;; Ο γιατρός είπε οκ, ότι είναι καλό, να μην σηκώνω βάρη και να μην κάνω (ξέρετε τι) για δύο βδομάδες και μετά θα με δει...

Επίσης μου έδωσαν πεβαρίν για τα υγρά...

Είμαι ενθουσιασμένη και σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ!!!

Εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια που προσπαθούν, να έχουν γρήγορα ένα θετικό αποτέλεσμα!!! Με το που βλέπεις το + ξεχνάς την αναμονή, τα ξεχνάς όλα!!!

Μια συμβουλή μόνο μπορώ να δώσω: όχι άγχος... σε μένα δεν είχαν βρει πρόβλημα, εκτός από κάτι αντρικές ορμόνες αυξημένες... οι οποίες όμως από μόνες τους δεν ήταν λόγος υπογονιμοτητας!!! Νομίζω όλο το κακό το έκανε το άγχος μου!!!

Και πάλι ευχαριστώ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ χαιρομαι με τα νεα σου......ειδες;;;;;;οχι αγχος.....αντε τωρα ετοιμασου για μεγαλες συγκινησεις!!!!!!!!!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουπι!!!!!!!!!!! :):):)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!!! ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!!!!!

δεν το πιστευω,μεσα σε ενα μηνα εχει γινει χαμος,τα εχουν καταφερει πολλες κοπελες!!!! ειναι απιστευτο!!!!!!!!!!! αχ τι καλααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τικεράκι πως μπαίνει;;; :huh:

mikroulaxristos, είναι γούρικο το 2009, έφερε ότι δεν έφεραν τα προηγούμενα!!!μέχρι το τέλος του καλοκαιριου θα τα έχουν καταφέρει ΟΛΕΣ, θα δεις!!!! άσε που με τον ήλιο, τη θάλασσα και την ανεμελιά που θα διώξουν το άγχος, όλα θα γίνουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωσταντινακι λες?????????? μακαρι παναγιτσα μου,απο το στομα σου και στου Θεουλη το αφτι!!!!!!!!!! αχ αχ να ειναι ιουλιος μηνας και να ημαστε ολες με κατι ωραιες κοιλιτσες!!!!!!! εστω και μικρες,φρεσκιες φρεσκιες!!!! εστω και να μην φαινονται ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! παντως με σπορακι μεσα!!!!!!! ποποοοοοοοο τελεια θα ειναι!!!!!!! μας φανταζεσαι σε μια παραλια με ξαπλωστρες η μια διπλα στην αλλη και να ημαστε ολες εγκυουλες και να καθομαστε και να πινουμνε φυσικο χυμο????? (ο αραπης να μας κανει αερα λειπει χαχαχαιχιχιχιχιχιχαιαχιαιχιαχαιαχιαχ)!!!

τι καλα!!! δεν ξερεις τι χαρα εχω παρει που αλλη μια κοπελα (ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ!!! ετσι για να το εμπαιδωνεις!) θα κανει ΝΙΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι!!! οπως λεει και η elpro ,δωσε μας ευχουλα και σε μας!!!! γιατι οι ευχουλες απο εγκυουλες ειναι γουρλιδικες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos και σε σένα και στις άλλες κοπέλες ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΧΕΣ!!!!

Δεν ξέρω γιατί αλλά το πιστεύω, αυτό το καλοκαίρι θα γίνει χαμός... σχεδόν θα καταργηθεί το θέμα "Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό" από το μάμμυ, αφού όλες θα μετακομίσουμε λίγο παρακάτω και θα μιλάμε για κοιλιές, καρότσια, λιγούρες, κλωτσιδάκια κλπ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!! ΚΑΛΕΕΕΕΕΕ ΑΚΟΥΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ?????? ΧΙΛΙΕΣ ΕΥΧΕΣ ΠΗΡΑΜΕ!!!!!!!!! Ε ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΣΤΗΛΗ ''ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ''!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗΓΙΝΑ ΜΑΣ???? ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΑΑΑΑΑ!!! ΛΕΕΕΕΝΑ!!!!!!!!????!!!!! ΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΣΤΗΛΗ!!! ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!!!!!!!!!!

αχ....πολυ θετικη ενεργεια νοιωθω!!!ειναι που πηγα χτες στη συναντηση???>...ειναι που ειδα την κοιλιτσα της ελενας και την χαιδεψα και ερωτευτηκα τον γιο της πριν τον δω???????? ειναι που εκανα εναν ερωτα ολα τα λεφτα χτες ολο θετικη ενεργεια και αγαπη???? παντως κωσταντινακι εχεις δικιο!!!! ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΠΑΝΩ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνα μου (mikroulaxristos) κι ο γιος μου σ'ερωτεύτηκε!! :):) Και η μαμά του!!! Χαίρομαι που σ'ακούω έτσι!! Όσο για την συνάντηση και εγώ πέρασα super και χάρηκα που σε είδα κι από κοντά επιτέλους!!

Constantinag, αν θες σαν το δικό μου τικεράκι, πάτα επάνω και βάλε την πιθανή ημερομηνία τοκετού την οποία μπορείς να υπολογίσεις από την αρχική σελίδα του mammyland βάζοντας την τελευταία ημερομηνία περιόδου! Μετά αφού φτιάξεις το τικεράκι, θα κάνεις πάνω σ'αυτό δεξί κλικ, αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας, θα πας στο προφίλ σου, επεξεργασία και εκεί που λέει υπογραφή, θα γράψεις [ i m g ] επικόλληση αυτό που αντέγραψες [ / i m g ] ( χωρίς κενά)!!Κι έτοιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...